Extra Digital Power Adapteris NPF-320-24 24V / 13.3A / 320W
  • Varlė kodas 49548283
  • Šiuo metu šios prekės neturime
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 49548283
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
add to cart Išparduota
Aprašymas
Power supply 24V, 13.3A, 320W, PFC, IP67.
Features
Built-in power factor correction PFC.
Cooling by free air convection.
Protections: short circuit / overload / over voltage / over temperature.
IP67 design for indoor or outdoor installations.
Specifications
Type: switching power supply.
Input range AC: 90-264V. Frequency 47-63Hz.
Output voltage DC: 24V.
Rated current: 13.3A.
Rated power: 319.2W.
AC current: 6A/115V, 4A/230V.
Ripple and noise: 150mV p-p.
Efficiency: 92%.
Leakage current: <0.75mA/240V AC.
Working temperature: -30°C~+60°C.
Working humidity: 20%-90%RH.
Dimension: 249x69x39mm.
Weight: 1.3kg.
Specifikacija
  • Gamintojas Extra Digital
  • Modelis
    NPF-320-24
  • Plotis 0.15
  • Aukštis 0.05
  • Ilgis 0.1
  • Svoris 0.1
  • Modelio pavadinimas
    NPF-320-24
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 01:16:51
Panašios prekės
Extra Digital Adapteris USB 3.0 - Micro (juodas)
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Extra Digital Adapteris USB 3.0 - Micro (juodas) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Extra Digital Adapteris USB Micro - Lightning kaina
  • Pristatymas į namus 1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Blow Automobilio antenos adapteris PLUG kaina
-60 %
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Sbox Technology Sbox AD.F-F kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
BETA ROTARINIS OVALUS DIDĖLIS 12mm kaina
Grąžtas DEWALT perforatorius DT9583
Grąžtas DEWALT perforatorius DT9583 kaina
-4 %
  • Įvertinimas 5.0 (11)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
„Microsoft Surface Pen“ patarimai kaina
KOMETA / Birkmann sausainių formelė kaina
DELL 470-AFKL (grafitas / C tipo USB)
DELL 470-AFKL (grafitas / C tipo USB) kaina
V7 Mėlynas CAT7 SFTP CABLE0.5M 1.6FT
  • GamintojasV7
  • TipasRJ-45
  • Kabelio kategorija
  • Kabelio ilgis (m)
  • SpalvaMėlyna
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
V7 Mėlynas CAT7 SFTP CABLE0.5M 1.6FT kaina
-6 %