Extra Digital Power Adapteris NPF-150-12 12V / 12.5A / 150W
  • Varlė kodas 49548278
  • Šiuo metu šios prekės neturime
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 49548278
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
add to cart Išparduota
Aprašymas
Power supply 12V, 12.5A, 150W, PFC, IP67.
Features
Built-in power factor correction PFC.
Cooling by free air convection.
Protections: short circuit / overload / over voltage / over temperature.
IP67 design for indoor or outdoor installations.
Specifications
Type: switching power supply.
Input range AC: 90-264V. Frequency 47-63Hz.
Output voltage DC: 12V.
Rated current: 12.5A.
Rated power: 150W.
AC current: 1.7A/115V, 0.75A/230V.
Ripple and noise: 150mV p-p.
Efficiency: 90%.
Leakage current: <0.75mA/240V AC.
Working temperature: -30°C~+60°C.
Working humidity: 20%-90%RH.
Dimension: 231x69x39mm.
Weight: 1.1kg.
Specifikacija
  • Gamintojas Extra Digital
  • Modelis
    NPF-150-12
  • Plotis 0.15
  • Aukštis 0.05
  • Ilgis 0.1
  • Svoris 0.1
  • Modelio pavadinimas
    NPF-150-12
Panašios prekės
Extra Digital Adapteris USB 3.0 - Micro (juodas)
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Extra Digital Adapteris USB 3.0 - Micro (juodas) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Extra Digital Adapteris USB Micro - Lightning kaina
  • Pristatymas į namus 1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Blow Automobilio antenos adapteris PLUG kaina
-60 %
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Sbox Technology Sbox AD.F-F kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Mattel HOT WHEELS dešimties automodelių rinkinys, 54886
  • Įvertinimas 5.0 (14)
Mattel HOT WHEELS dešimties automodelių rinkinys, 54886 kaina
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
Ūgio matuoklė Delfinas kaina
RAM Coreparts MicroMemory Serverio atmintis 4GB DDR2 667MHZ ECC/REG
  • GamintojasCoreparts
  • TipasDDR2
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Spalva
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
RAM Coreparts MicroMemory Serverio atmintis 4GB DDR2 667MHZ ECC/REG kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
MIDITECH GarageKey Mini - Klaviatūra MIDI kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Koteliai Harrows Supergrip Spin, juodi, ilgi, 48 mm kaina