Extra Digital HP65G4530 Nešiojamas kompiuteris Charger ASUS 65W / 19V 3.42A (5.5 x 2.5mm)
  • Varlė kodas 44397055
  • Šiuo metu šios prekės neturime
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 44397055
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
add to cart Išparduota
Aprašymas
ExtraDigital AS65F5525 ASUS Laptop Charger.
Specification:
Manufacturer: ExtraDigital
Model: AS65F5525
Applicable to device manufacturer: ASUS
Input voltage: 220V ~60Hz
Output voltage: 19V
Output current: 3,42А
Maximum output power: 65W
Plug/connector: ASUS (5.5 x 2.5mm)
Cord length: 2m
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-09-30
Minusai: Gali būti nepatogus dėl ilgesnio laido trūkumo
Specifikacija
  • Gamintojas Extra Digital
  • Modelis
    AS65F5525
  • Svoris 0.2
  • Plotis 0.04
  • Ilgis 0.14
  • Aukštis 0.11
  • Modelio pavadinimas
    AS65F5525
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 05:50:32
Panašios prekės
Extra Digital Adapteris USB 3.0 - Micro (juodas)
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Extra Digital Adapteris USB 3.0 - Micro (juodas) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Extra Digital Adapteris USB Micro - Lightning kaina
  • Pristatymas į namus 1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Blow Automobilio antenos adapteris PLUG kaina
-60 %
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Sbox Technology Sbox AD.F-F kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Ernitec Kampo laikiklis (0017- 05203) kaina
-14 %
Stacja/replikator Alogic Multiport USB-C (MP-UCHDCH)
  • GamintojasAlogic
  • TipasAdapteriai
  • Kabelio ilgis (m)
  • Female jungtis
  • Male jungtis
  • Jungties tipasHDMI, USB
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Stacja/replikator Alogic Multiport USB-C (MP-UCHDCH) kaina
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
3MK HardGlass Max Lite ekrano apsauga, Apple, iPhone XR, grūdintas stiklas, skaidrus/Juodas kaina
MicroConnect CAT6A S / FTP 20m raudonasis LSZH
  • Įvertinimas 5.0 (1)
MicroConnect CAT6A S / FTP 20m raudonasis LSZH kaina
-15 %
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Rogz antkaklis atšvaitas šuniui Reflective HB06F (plotis 2cm; apimtis 34-56cm) kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Smily Winfun bokštas su kamuoliais kaina
  • Įvertinimas 5.0 (16)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
DELOCK Adapteris HDD/SSD 2,5"–3,5" montavimo rėmelis kaina