Cudy MC100MA-2 network media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Multi-mode Juodas
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
rating 4.5
Cudy MC100MA-2 network media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Multi-mode Juodas kaina
add to cart Į krepšelį 21.38
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 21.38
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Features :
Product colour: Black
Led indicators: Yes
Plug and play: No
Internal: No
Power :
Input voltage: 100 - 240 V
Power consumption (typical): 3 W
Output voltage: 5 V
Operational conditions :
Storage temperature (t-t): -45 - 80 °C
Operating temperature (t-t): 0 - 70 °C
Network :
Jumbo frames support: Yes
Jumbo frames: 9
Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s
Ethernet lan data rates: 100
Ethernet interface type: Gigabit Ethernet
Performance :
Mean time between failures (mtbf): 50000 h
Wavelength: 1310 nm
Buffer size: 9 KB
Fiber mode structure: Multi-mode
Maximum transfer distance: 550 m
Sensitivity: 24 dBmW
Ports & interfaces :
Connectivity technology: Wired
Ethernet lan (rj-45) ports: 1
Fiber ports quantity: 1
Fiber optic connector: SC
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-10-03
Minusai: Ribotas veikimo atstumas dėl multi-mode technologijos
Specifikacija
  • Gamintojas Cudy
  • Ilgis 150 mm
  • Plotis 100 mm
  • Svoris 300 g
  • Aukštis 50 mm
  • Pakuotės svoris 0.45
  • Pakuotės ilgis (mm) 200
  • Pakuotės plotis (mm) 120
  • Pakuotės aukštis (mm) 70
  • Modelio pavadinimas
    MC100MA-2
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Cudy MC100GSA-20 network media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Juodas kaina
-9 %
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Cudy MC220 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Adapteris WiFi Baseus FastJoy 1800Mbps (juodas) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Mitsu Nešiojamojo Kompiuterio Įkroviklis - Dell 90W, Baltas kaina
Nešiojamojo Kompiuterio Įkroviklis - Mitsu 19.5V 3.33A HP 65W Juodas kaina
Extra Digital Maitinimo šaltinis 12V, 7A, 84W kaina
-4 %
  • Įvertinimas 5.0 (40)
  • Liko tik: 2 vnt.
NK įkroviklis Apple Macbook Magsafe 60W kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
KLEIN gydytojo komplektas
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
KLEIN gydytojo komplektas kaina
Assmann Electronic ASSMANN DisplayPort ilgintuvas AWG 28 2xshielded juodas DP M/DP F 2m
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Assmann Electronic ASSMANN DisplayPort ilgintuvas AWG 28 2xshielded juodas DP M/DP F 2m kaina
  • Įvertinimas 5.0 (13)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Klein Valymo vežimėlis Vileda su priedais kaina
-18 %