BUFERINIS IMPULSINIS MAITINIMO ADAPTERIS HPSB-12V10A-D PULSAR
  • Varlė kodas 29897356
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
  • Varlė kodas 29897356
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
BUFERINIS IMPULSINIS MAITINIMO ADAPTERIS HPSB-12V10A-D PULSAR kaina
add to cart Į krepšelį 123.12
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 123.12
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
Maitintuvo tipas : Impulsinis
Įvesties įtampa : 200 V ... 240 V AC
Išvesties įtampa : 11.0 V ... 13.8 V (buferio darbas)
Maksimali išvesties srovė (bendra) : 10 A
Akumuliatoriaus krovimo srovė : 1 A / 4 A
Galia : 138 W
Išvesčių skaičius : 1
Vieta akumuliatoriui : 12V/40Ah
Maks. Akumuliatoriaus matmenys : 325  x 178  x 168 mm
Svoris : 4.90 kg
Matmenys : 335  x 385  x 187 mm
Gamintojas / Markė : PULSAR
Garantija : 2 metai
Duomenų lapas EN
Instrukcija EN
CE atitikties deklaracija
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-06-06
Šis maitinimo adapteris yra patikimas ir efektyvus sprendimas, užtikrinantis stabilų 12V 10A maitinimą. Jis yra lengvai montuojamas ir turi aukštą apsaugos lygį nuo perkrovos bei trumpojo jungimo. Tačiau jo svoris gali būti nepatogus kai kuriems vartotojams.
Pliusai: Patikimas ir efektyvus Lengvai montuojamas Aukštas apsaugos lygis
Minusai: Gana sunkus
Specifikacija
  • Gamintojas Pulsar
  • Modelis
    HPSB-12V10A-D
  • Vietos akumuliatoriui 40 Ah
  • Svoris 5
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Išėjimo įtampa 12V DC
  • Matmenys (aukštis x plotis x gylis) mm 330 x 380 x 173 mm
  • Akumuliatorių skaičius 1
  • Darbinė temperatūra (celsijaus laipsniais) -20°C...+60°C
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP20
  • Priedai LED optinis signalizavimas
  • Apsauga nuo perkrovos t Taip
  • Akumuliatoriaus įkrovimo srovė (ma) 1A/4A
  • Nominali išėjimo srovė 9A
  • Korpuso medžiaga DC01 lakštinis metalas
  • Gamintojo kodas HPSB-12V10A-D
  • Spalva balta
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    HPSB-12V10A-D
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
TST MEDIJOS KONVERTERIŲ ADAPTERIS OM-14 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Adapteris SkyWatcher Synscan WiFi bevieliam teleskopo valdymui kaina
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
UBIQUITI AC ADAPTER 210W. AN AC POWER ADAPTER DELIVERS 210W AT 54V DC FOR A POE SWITCH kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Stotis / replikatorius LogiLink 10W1 USB- C (UA0370) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Kojinės "I let the dogs out" kaina
Dvivietė sodo sofa su kreminėmis pagalvėlėmis, pušies masyvas
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Dvivietė sodo sofa su kreminėmis pagalvėlėmis, pušies masyvas kaina
Dell Klaviatūra (US)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Dell Klaviatūra (US) kaina
AMC AMP4x500 stiprintuvas kaina
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
Tryumf Dziudo/karatė bronzos medalis kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Muc-Off Gripper kremas, 75 g kaina
-5 %