Breve TRANS.PSS 30 230/24VOBUDOWANY SIDE.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
rating 4.5
Breve TRANS.PSS 30 230/24VOBUDOWANY SIDE. kaina
add to cart Į krepšelį 54.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 54.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
PSS 30 230 / 24V transformatorius - 16024- 9997
Estetinis dėklas su lanksčia rankena žymiai palengvina ir pagreitina tvirtinimo
Našumas pagal EN 61558- 2-4, EN 61558- 2-6
techniniai duomenys:
Galia [VA]: 30
Pavyzdys apdaila: 230 / 24V
A = 72mm
B = 110mm
C = 63mm
D = 52mm
E = 98mm
Fiksavimas: M4
Svoris: 1kg
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-01
BREVE transformatorius PSS 30 230 / 24V yra labai patogus ir naudingas įrenginys.
Specifikacija
  • Gamintojas Breve
  • Modelis
  • Neleidžia išsikrauti starterio akumuliatoriui Taip
  • Baterijų skaičius palaikomas vienu metu 3
  • Produkto tipas LED akumuliatoriaus izoliatorius
  • Žemos įtampos kritimas Taip
  • Prekės ženklas No name
  • Modelio pavadinimas
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Breve TRANS.PSS 50 230/24VOBUDOWANY SIDE. kaina
Breve TRANS.TMM 63VA 230/24V APSAUGA kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
TRANSFORMACIJA Pulsar AWT800 kaina
Breve TRANS.TMM 100VA 230/24V APSAUGA kaina
HUB USB Satechi Clamp Hub Pro 1x SD 1x USB-C 1x Micro SD + 3x USB-A 3.0 (ST-TCIMHM)
  • GamintojasSatechi
  • TipasHUB
  • Jungties tipasUSB
  • USB jungties formaA, C
  • USB jungties versija
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
HUB USB Satechi Clamp Hub Pro 1x SD 1x USB-C 1x Micro SD + 3x USB-A 3.0 (ST-TCIMHM) kaina
HUB USB LC-Power 6x USB-A 3, 0 (LC-HUB-ALI - 2B-7)
  • GamintojasLC Power
  • TipasHUB
  • Jungties tipasUSB
  • USB jungties formaA
  • USB jungties versija,
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
HUB USB LC-Power 6x USB-A 3, 0 (LC-HUB-ALI - 2B-7) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Lenktyninė trasa Chicco Ferrari Evolution Track 3 m.+
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Lenktyninė trasa Chicco Ferrari Evolution Track 3 m.+ kaina
Varta Akumuliatorius 65 Ah 650 A EN 12V
  • GamintojasVarta
  • Talpa (Ah)
  • Įtampa (V)
  • Skirtas
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Varta Akumuliatorius 65 Ah 650 A EN 12V kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
„SilverStone Nitrogon NT08–115X–V2“ procesoriaus aušintuvas, PWM – 92 mm kaina