BCS-L-LSIPO15
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
BCS-L-LSIPO15
rating 4.5
BCS-L-LSIPO15 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 445.99
BCS-L-LSIPO15 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
BCS-L-LSIPO15 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 445.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Zewnętrzny głośnik IP 15W Zasilanie 24VDC 1A / PoE802.3at 120dB, 8 Ω, 250Hz~16kHz Wbudowany mikrofon, wejście audio RCA RJ45(10/100Mbps) Dwukierunkowe audio MP3, G.711a/u.G. 722 pamięć wewnętrzna 512MB, obsługa microSD TCP, UDP, ARP, ICMP, IGMP, DHCP, IGMP, HTTP, SIP, ONVIF Warunki pracy -40°C~60°C, max 90%RH, IP67 Wymiary 225×170×250mm