Asus | Maitinimo adapteris | ADP-240EB B | Išorinis
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 114.76
Asus | Maitinimo adapteris | ADP-240EB B | Išorinis kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 114.76
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Gamintojas Asus
Bendras gylis (mm) 50,00 mm
Bendras aukštis (mm) 80,00 mm
Bendras svoris 0,18 kg
Bendras plotis (mm) 150,00 mm
Grynasis svoris 0,15 kg
Pakuotės kiekis 1,00 dalių
Popierius / kartonas 20 g
Plastikas (be PET) 10 g
Taros svoris (kg) 0,03 kg
Tūris (m3) 0,00 m³
Įmontuota baterija Taip
EEĮA mokestis Taip
EEĮA mokestis CL109:6:2017-04-01
TI svoris (kg) 0,002 kg
Baterijos sudėtis CL127:KT:2016-12-09
Baterijos klasifikacija CL126:NE:2016-12-09
Baterijos tipas Akumuliatorius
Paletės kiekis 1440 dalių
Prodiuseris Asus
Garantija 24 mėn.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-07-31
Pliusai: Greitas ir efektyvus įkrovimas Kompaktiškas dizainas Patikimumas ir ilgaamžiškumas
Minusai: Šiek tiek sunkesnis nei kiti įkrovikliai
Specifikacija
  • Gamintojas Asus
  • Modelis
    90XB06MN-MPW000
  • Gamintojo kodas 90XB06MN-MPW000
  • Įvesties dažnis 50–60 Hz
  • Srovės tipas AM arba DC
  • Darbinė įtampa 20 V
  • Išėjimo srovė 12 A
  • Įtampa 100–240 V
  • Paskirtis Nešiojamas kompiuteris
  • Maksimali įėjimo įtampa 240 V
  • Įvesties srovė 3,5 A
  • Svoris 0
  • Tikroji galia 240 W.
  • Modelio pavadinimas
    ‎90XB06MN-MPW000
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Koks yra ASUS maitinimo adapterio išėjimo įtampos parametras?
2. Ar šis maitinimo šaltinis turi integruotą akumuliatorių?
3. Kiek sveria šis tinklo maitinimo blokas?
4. Kokio dydžio yra šis adapteris maitinimui?
Gaminio matmenys yra 150 mm pločio, 80 mm aukščio ir 50 mm gylio. Tokie kompaktiški išmatavimai užima minimaliai vietos ant stalo arba kuprinėje. Jo forma ir dydis yra optimizuoti patogiam naudojimui su nešiojamuoju kompiuteriu.
5. Kiek laiko galioja gamintojo suteikta garantija?
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 01:18:17
Dažnai perkama kartu
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina