Asus | Maitinimo adapteris | AD120-00C (A17-120P2A)/ES | DC 20,0 V/6 A | 120 W | 20 V | Maitinimo adapteriai
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
add to cart Į krepšelį 36.98
Asus | Maitinimo adapteris | AD120-00C (A17-120P2A)/ES | DC 20,0 V/6 A | 120 W | 20 V | Maitinimo adapteriai kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Gamintojas Asus
Bendras gylis (mm) 235 mm
Bendras aukštis (mm) 55 mm
Bendras svoris 0,615 kg
Bendras plotis (mm) 210 mm
Grynasis svoris 0,586 kg
Pakavimo kiekis 1,00 dalių
Popierius / kartonas 27 g
Plastikas (be PET) 2 g
Taros svoris (kg) 0,029 kg
Tūris (m3) 0,00271425 m³
Įmontuota baterija Taip
EEĮA mokestis Taip
EEĮA mokestis CL109:6:2017-04-01
TI svoris (kg) 0,005 kg
Baterijos klasifikacija CL126:NE:2016-12-09
Baterijos sudėtis CL127:KT:2016-12-09
Baterijos tipas Akumuliatorius
Tipas Maitinimo adapteris
Išvesties sąsaja Nuolatinė srovė 20,0 V / 6 A
Gaminto prekės modelio pavadinimas AD120-00C (A17-120P2A)/ES
Gamintojo prekių serija Maitinimo adapteris
Išvesties galia 120 W
Gaminio spalva Juoda
Įvesties įtampa 100–240 V
Išvesties įtampa 20 V
Suderinamumas ASUS
Paletės kiekis 637 dalių
Prodiuseris Asus
Garantija 24 mėn.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-06-21
Pliusai: Greitas įkrovimas Kompaktiškas ir lengvas Suderinamas su įvairiais įrenginiais
Minusai: Gali būti ne toks patvarus kaip kai kurie kiti modeliai
Specifikacija
  • Gamintojas Asus
  • Modelis
    90XB06VN-MPW000
  • Modelio pavadinimas
    90XB06VN-MPW000
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Su kuriais ASUS įrenginiais suderinamas šis maitinimo adapteris?
Šis ASUS AD120-00C maitinimo adapteris yra suderinamas su tam tikrais ASUS nešiojamaisiais kompiuteriais, reikalaujančiais 20 V įtampos. Prieš perkant, patikrinkite savo įrenginio specifikacijas arba naudotojo vadovą, kad įsitikintumėte, jog jūsų modelis atitinka reikiamą 120 W galios ir 6 A srovės parametrus.
2. Kokia yra šio maitinimo bloko išėjimo galia?
3. Ar šis adapteris tinkamas naudoti užsienyje?
Taip, šis maitinimo adapteris yra universalus ir tinkamas naudoti užsienyje. Įvesties įtampa yra 100–240 V, todėl jis veiks su daugumos šalių elektros tinklais be papildomo transformatoriaus. Tai puikus sprendimas dažnai keliaujantiems žmonėms su suderinamu ASUS nešiojamuoju kompiuteriu.
4. Kokio ilgio maitinimo laidas įeina į komplektą?
5. Kiek sveria šis maitinimo transformatorius?
Šio maitinimo adapterio grynoji masė yra 0,586 kilogramo, o su pakuote – apie 0,615 kg. Toks svoris yra tipiškas 120 W galios įrenginiui ir yra pakankamai lengvas, kad jį būtų patogu nešiotis. Jo matmenys yra 235 x 210 x 55 mm.
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 01:28:10
Dažnai perkama kartu
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
Pelė Logitech M705 Marathon Pelė Logitech M705 Marathon
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
Pelė Logitech M705 Marathon
Pelė Logitech M705 Marathon kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Asus Oem Maitinimo kabelis su kištuku 5.5x2.5x12 kaina
-17 %
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Asus Quer maitinimo šaltinis 40W 19V 2.1A 2.5x0.6mm kaina
  • Pristatymas į namus 1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Blow Automobilio antenos adapteris PLUG kaina
-60 %