Adapteris AV Procab Procab CP45KS2/B Jungties plokštė Keystone 45 x 45 mm Juoda
  • Varlė kodas 39683380
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 39683380
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Adapteris AV Procab Procab CP45KS2/B Jungties plokštė Keystone 45 x 45 mm Juoda kaina
add to cart Į krepšelį 19.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 19.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Specifikacija
  • Gamintojas Procab
  • Modelis
    CP45KS2/B
  • Modelio pavadinimas
    CP45KS2/B
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Upström 25 W USB-C maitinimo adapteris (didmeninė prekyba) kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
HUB USB Bounn Adapteris USB / C TYPE Ethernet 1000Mbps kaina
Audioquest HDMI A–C adapteris kaina
  • GamintojasNedis
  • Jungties tipasUSB
  • Kabelio ilgis (m)
  • USB jungties formaA, C
  • USB jungties versija
  • SpalvaAuksinė, Ruda
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
LAIKIKLIS TVIRTINIMUI PRIE STIEBO TR-UP06-IN UNIVIEW kaina
Ferguson W04 WI-FI adapteris (skirtas T30 imtuvui) kaina
USB adapteris InLine USB-C - DVI Juodas (64103B)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
USB adapteris InLine USB-C - DVI Juodas (64103B) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
PREMIUMCORD Maitinimo adapteris 230V / 9V / 1A DC kaina
ADAPTERIS KENIK KG-100 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
TRENDnet 4 prievadų USB į nuoseklųjį RS232
  • Liko tik: 2 vnt.
TRENDnet 4 prievadų USB į nuoseklųjį RS232 kaina
Dajana Basic tropical flakes 100ml/20g
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Dajana Basic tropical flakes 100ml/20g kaina
everActive 1m pintas kabelis USB - USB-C 3A
  • GamintojasEveractive
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaA, C
  • Jungties versija
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
everActive 1m pintas kabelis USB - USB-C 3A kaina