Creality 3D maitinimo šaltinis A-150FGD-24
  • Varlė kodas 42208476
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 42208476
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Creality 3D maitinimo šaltinis A-150FGD-24 kaina
add to cart Į krepšelį 29.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 29.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Maitinimo šaltinis A-150FGD-24, 24 V, 6,25 A, 115/230 V AC.
Specifikacija
  • Gamintojas Creality
  • Modelis
    PRM-8867
  • Modelio pavadinimas
    PRM-8867
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
PrimaCreator CreatBot 2.85mm žalvarinis antgalis 1.0mm - 1 vnt kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Bondtech Dragon 3007 adapteris, skirtas Mini After LGX Lite kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
PrimaCreator Value Tough UV derva (kaip ABS) - 500ml - Skin kaina
PrimaCreator P120 žalvarinis antgalis 0.4mm - 4 vnt kaina
Bondtech HeatLink 12V 50W šildytuvas kaina