Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Valai žvejybai 0.160

(1)
0.160 valai žvejybai - optimalus pasirinkimas. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. 0.160 valai žvejybai TOP pasirinkimas populiariausiųjų sąraše. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą modelį.
Rodyti daugiau
  • 5.0 (1)
  • 2-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
8.99  €

Valai – vieni iš svarbiausių žvejybos reikmenų

Jei reikėtų išrinkti vieną žvejybinį reikmenį, kuris reikalingas kiekvienam meškeriotojui, tai be abejonės būtų valas. Valas yra atsakingas už praktiškai svarbiausią žvejybos veiksmą – laimikio ištraukimą iš vandens, jis sujungia jauką ir meškerę. Dėl šios priežasties, labai svarbu, kad jis būtų tinkamas ir kokybiškas. Valai skiriasi savo tipais, stiprumais, tamprumu, todėl kiekvienas žvejys gali išsirinkti geriausią ir tinkamiausią valą, skirtingoms žvejybos rūšims.

Į ką atsižvelgti renkantis valą žvejybai?

Siekdami puikių žvejybinių rezultatų bei gausaus laimikio, valą skirtą žvejybai, turėtumėte rinktis atsakingai. Visų pirma, turėtumėte išsirinkti tinkamo tipo valą. Valai gali būti monofilamentiniai. Tai vienas iš seniausių ir prieinamiausių valų tipų. Jis labai lėtai skęsta, todėl tinka paviršinių vandenų žvejybai. Tačiau, šio tipo valas nepasižymi dideliu atsparumu abrazijai. Taip pat, jis labai tamprus, todėl daugelis žvejų teigia, kad prie jų sunku tinkamai pritvirtini kabliukus. Vis dėl to, šis tamprumas gali būti įžvelgiamas kaip privalumas – toks valas geriau sugeria smūgius. Tiesa, jis nepasižymi dideliu jautrumu ir yra gana matomas, palyginus su kitais valų tipais. Valai gali būti fluorokarboniniai. Jie atsparesni abrazijai, pasižymi geru jautrumu ir nėra labai tamprūs, o tai reiškia, kad kabliukas bus pritvirtintas itin tvirtai. Taip pat, fluorokarboninis valas yra mažiau matomas, pastebimas vandenyje, todėl ne taip atbaidys žuvis. Tačiau, šio tipo valas skęsta greičiau ir yra brangesnis.  Galiausiai, valai gali būti pinti. Tai vienas iš populiariausių valų tipų, kuris pasižymi išskirtiniu patvarumu bei tvirtumu. Tai žymiai plonesni valai, lyginat su anksčiau išvardintais tipais. Tai reiškia, kad valas neužima daug vietos ritėje. Taip pat, šio tipo valas praktiškai, visiškai nesitampo, yra itin jautrus. Tačiau, tokį valą žuvys lengvai pastebi, o pats valas yra gana brangus.

Atsižvelkite į valo stiprumą. Jis matuojamas kilogramais ir turėtų atitikti žuvų, kurias ketinate gaudyti svorį. Jei ketinate gaudyti stambias, dideles žuvis, rinkitės pintą valą, kurio stiprumas siekia bent 13 kg. Tuo tarpu, upėtakių bei kitų, panašios rūšies žuvų gaudymui dažniausiai naudojami 2 kg stiprumo valai.

Labai svarbu atsižvelgti į valo tamprumą. Kuo mažiau tamprus valas, tuo jautresnis jis yra ir apie užkibusią žuvį praneš anksčiau. Tačiau, būna atvejų, kuomet tamprus valas yra naudingas, pavyzdžiui, velkiaujant. Tokiu būdu, tamprus valas sugeria smūgius, neleidžia išplėšti kabliuko ir yra ypač naudingas gaudant tokias žuvis, kaip lašišos.

Valai žvejybai – patogu ir lengva pirkti internetu

Tinkamo valo pasirinkimas, garantuos sėkmingą ir smagią žvejybą. Siūlome platų, įvairių tipų valų pasirinkimą internetu, už draugišką kainą. Akcijų metu, norimus valus galite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Valai žvejybai 0.160 - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 2-2 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Valai žvejybai 0.160 kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Valai žvejybai 0.160 kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Valai žvejybai 0.160 kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 190 prekes, o kainos prasideda nuo 3.99 Eur