Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Gyvatvorių žirklės Su pažeista pakuote

(1)
Su pažeista pakuote gyvatvorių žirklės - optimalus pasirinkimas. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. Su pažeista pakuote gyvatvorių žirklės TOP pasirinkimas populiariausiųjų sąraše. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą modelį.
Rodyti daugiau

Kaip išsirinkti tinkamas gyvatvorių žirkles?

Namuose auginant gyvatvores ar karpomus, dekoratyvinius krūmelius, jų priežiūrai būtinos ir labai reikalingos gyvatvorių žirklės. Jos leidžia lengvai, efektyviai ir patogiai nukirpti, puoselėti ir prižiūrėti, dažnai, sodo vizitine kortele tampančias gyvatvores. Skirtingi tipai bei ypatybės suteikia galimybę pasirinkti tinkamiausias ir labiausiai poreikius patenkinančias gyvatvorių žirkles.

Norėdami, kad jūsų sodas atrodytų tvarkingai ir nepriekaištingai, turite apsvarstyti gyvatvorių žirklių įsigijimą, tačiau, prieš tai padarant, būtina atsižvelgti į kelis, labai svarbius aspektus, kurie garantuos puikų apsipirkimą. Pirmasis aspektas – gyvatvorių žirklių tipas. Gyvatvorių žirklės gali būti rankinės – tai pats seniausias tipas, kuris šiomis dienomis ima prarasti savo populiarumą. Nors rankinės žirklės gali puikiai nukirpti gyvatvorę, jos reikalauja daug jėgų ir pastangų, vargina rankas, o pats procesas, nepasižymi efektyvumu. Tiesa, jos yra gana nebrangios. Kitas tipas – elektrinės gyvatvorių žirklės – nedidelio dydžio, lengvos ir pigios. Jos prijungiamos prie elektros šaltinio ir yra tinkamos mažiems, nedideliems sodams. Tačiau, dėl to, kad turi maitinimo laidą, jos nėra laikomos labai patogiomis, kadangi, laidas dažnai įsipainioja tarp šakų, o atliekant darbus, reikia saugotis, kad jis nenusikirptų. Išskirtinai tylios – akumuliatorinės gyvatvorių žirklės. Lygiai taip pat kaip ir elektrinės, šio tipo gyvatvorių žirklės yra lengvos, nedidelės ir ypač tylios. Kadangi, veikimui naudoja tik pakraunamą bateriją, o ne kabelį, jas patogu ir lengva naudoti. Tačiau, didesniems sodams jos nebus tinkamiausiais pasirinkimas, kadangi, gali neužtekti vienos pilnai pakrautos baterijos darbui atlikti, vienu kartu. Galiausiai – benzininės gyvatvorių žirklės. Galingiausios žirklės iš visų tipų. Dėl didelio galingumo jos gali nukirpti kietesnes, storesnes šakas bei lapus. Taip pat, jos neturi maitinimo laido, todėl, gali būti naudojamos visur. Tačiau, benzininės gyvatvorių žirklės reikalauja daugiau priežiūros nei kitų tipų žirklės, kadangi, jas nuolat reikia pildyti kuru bei alyva.

Išsirinkus norimą ir tinkamą gyvatvorių žirklių tipą, atsižvelkite į kirpimo ašmenų ilgį bei dantų tarpo dydį. Kirpimo ašmenų ilgis nulemia kaip greitai bus nukirpta gyvatvorė. Taip pat, svarbus ir tarpo tarp ašmenų dantų dydis. Kuo jis didesnis, tuo daugiau lapų ar šakų galėsite nukirpti vienu metus. Didelis tarpas tarp dantų yra tinkamas storesnėms, kietesnėms gyvatvorėms kirpti.

Atkreipkite dėmesį į gyvatvorių žirklių rankenas. Nuo rankenų tipo priklauso kaip patogu bus naudotis žirklėmis. Naudinga rinktis rankenas, kurios gali keisti kryptis ir suteikia galimybę laikyti gyvatvorių žirkles tokiu kampu, kuris suteikia patogumą ir lengvą kirpimą. Ypač naudingos teleskopinės gyvatvorių žirklės, kurios turi teleskopines, išsitiesiančias rankenas. Tokias pravartu turėti tiems, kurių gyvatvorės ar krūmai yra itin aukšti arba platūs.

Gyvatvorių žirklės – patogu ir lengva pirkti internetu

Tvarkinga, prižiūrėta ir graži gyvatvorė yra kiekvieno sodo vizitinė kortelė. Tam, kad priežiūros darbai būtų lengvi, greiti ir efektyvūs, būtinos ir labai reikalingos – gyvatvorių žirklės. Siūlome didelį, įvairių rūšių gyvatvorių žirklių pasirinkimą, už draugišką kainą. Patogu ir lengva pirkti internetu, o akcijų metu, norimas gyvatvorių žirkles galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Gyvatvorių žirklės Su pažeista pakuote - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-8 d. d.

4️⃣ Kiek turite prekių Gyvatvorių žirklės Su pažeista pakuote kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 235 prekes, o kainos prasideda nuo 13.64 Eur