Mattel Hot Wheels trasos prailginimai

(Prekės kodas: 15050973) Pardavėjas: Varle.lt
5/5 ( 6 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
3,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
15050973

Tyrinėti tikrovišką pasaulį žaidžiant!

Jau beveik 70 metų „Matchbox“ įkvėpė kartų kartas išlaisvinti savo vaizduotę ir sėsti prie kasdien matomų realių transporto priemonių vairo.

Turėdami rankose „Matchbox“ automodeliukus, vaikai gali patirti savo nuotykius.

MATCHBOX ISTORIJA

1952 m. Anglų inžinierius Jackas Odellas susidūrė su iššūkiu, kai jo mažametė dukra jam pasakė, jog vaikai gali atsinešti į mokyklą žaislą tik tuo atveju, jei jis yra pakankamai mažas, kad tilptų į degtukų dėžutę. Pasinaudodamas savo patirtimi gaminant išlietas automobilių dalis ir nenorėdamas nuvilti dukters, Džekas sumažino tikroviškas natūralaus dydžio garlaivio detales į žaislą, kuris tilpo į dukters delną - ir, žinoma, degtukų dėžutė. „Matchbox“ netruko tapti viena iš populiariausių pasaulyje lengvųjų automobilių markių.

„Matchbox“ siekis atspindėti kuo  tikroviškiau transporto priemones ir suteikti  vaikams laisvę tyrinėti pasaulį bei  atrasti jų tikroviškumą detalėse.

„MATCHBOX" GYVENIMO CIKLAS

Keliaukite kartu su žaisline mašinėle nuo dizaino pradžios iki naudojimo pabaigos.
Šioje kelionėje pamatysite, kaip yra taikomi tvarumo principai kiekviename žingsnyje.

„Matchbox” perkuria savo dizainus į palaikančius Žemei draugišką ateitį.
Ateityje planuojama, kad visi žaislai ir įpakavimai būtų 100 proc. iš rūšiuojamų, rūšiuotų arba natūralių medžiagų.

RODOME ĮKVEPIANTĮ PAVYZDĮ

Vaikai į nuotykius leidžiasi naudodami autentiškas „Matchbox®“ išlietas transporto priemones, įskaitant elektrines ir hibridines mašinas, kasdien matomas keliuose. Mes vis labiau atstovaujame tokioms transporto priemonėms savo produktų linijoje, taip pat integruojame teisingą elgesį ir ekologijos temas į savo dideles transporto priemones ir žaidimų rinkinius, tokius kaip naujausias „Matchbox Action Drivers ™“ degalines, kuriose yra EV įkrovimo stotelė.

 

PLANETAI DRAUGIŠKOS PAKUOTĖS

Mes atsidavę tvarumui – tai patvirtina mūsų gaminami produktai ir kai kurios pakuotės.
Mūsų atsidavimą galima pamatyti „PowerGrabs®“ linijoje, kuri yra pirmasis „Matchbox“ produktas, turintis 100 proc. pakuotę be plastiko.

PLANAS ATEIČIAI
Šis specialus „Tesla Roadster“ liejinys pagamintas iš 99% perdirbtų medžiagų ir yra sertifikuotas „CarbonNeutral®“ produktas. „Matchbox" šį sertifikatą pasiekė ieškodami būdų, kaip sukurti šį žaislą draugiškesniais žemei būdais, tuo pačiu subalansuodami likusį anglies dvideginio kiekį, remdami Šiaurės Amerikos pievų išsaugojimo projektus, kurie išsaugo anglies dioksido absorbentus ir išvengia anglies dvideginio išmetimo, nepaverčiant žemės - ūkio naudmenomis.
Pakuotė pagaminta iš perdirbtų medžiagų, sertifikuotų pagal FSC, o vidinis dėklas pagamintas iš 70% biologinių medžiagų, gautų iš bulvių. Šis į ateitį orientuotas „Tesla Roadster“ yra  žaislų ir pakuočių ekologiškumo ateities planas.

„Matchbox“ dar labiau rūpinasi mūsų žaislų liejimu ir gamyba, pirmiausia turėdami omenyje ir vaikus, ir planetą, nes mažinamas energijos suvartojimas, anglies dvideginio išmetimas ir atliekų kiekis.

MAŽINAME TARŠĄ

„Matchbox" stengiasi sumažinti paliekamą taršos pėdsaką kiekviename veiklos etape, pradedant žaliavų gavyba, gamyba ir baigiant eksploatavimu. Viskas prasideda nuo to, kad puikiai suprantame taršos kenksmingumą. Įmonė pasitelkė nepriklausomą agentūrą, kuri atliktų išlietų transporto priemonių gyvavimo ciklo vertinimą, kad būtų galima sužinoti, kur daromas didžiausias poveikis gamtai ir kaip galima jį sumažinti. Įmonės tikslas yra išmatuoti ir sumažinti išmetamą anglies dioksido kiekį gaminant „Matchbox“ išlietas bei dideles transporto priemones ir žaidimų rinkinius.

* Bendrinis prekės aprašymas (Aprašyme matomi paveiksliukai, specifikacijos ir parametrai gali skirtis nuo parduodamos prekės.)

Susikurk savo nuosavą lenktynių pasaulį! Plėsk ir ilgink savo trasą, kad nuotykiai būtų dar šaunesni! Rinkinyje yra trasos prailginimai ir sujungimai. Amžius 3+.
Gamintojas
Mattel
Modelis
Gld47

Pastaba Kaina nurodyta už 1 vienetą. Galimybės pasirinkti konkrečią prekę ar spalvą nėra.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Žaislai, žaisliukai… Jų pirkimas nepaisant to, kad rinkoje dabar didžiulis pasirinkimas, neretai tampa tikru iššūkiu tėvams ir kitiems, norintiems nudžiuginti vaikus. Net ir patys mažiausieji gali su negailestingu abejingumu padėti į šalį kelis mėnesius jūsų ieškotą dovaną ar neigdami pasukti galvą paklausus: „Ar tau patinka šis naujas automobilis/lėlė/LEGO/….?“.

Ieškant žaislų reikėtų įsisąmoninti, kokį vaidmenį vaikų gyvenime turi žaidimas. Neretai tėvai pamiršta, kad žaidimo funkcijos neapsiriboja tik pramogomis. Žaidimas turi terapeutinę galią, kurią galima panaudoti santykių su vaiku kūrimui, įtampos mažinimui ir daugeliui tėvystės problemų sprendimui.  Žaidimas su vaiku palengvina sunkių emocijų išreiškimą, moko bendradarbiavimo, leidžia peržengti stereotipus ir sustiprina savivertę.

Kodėl vaikai žaidžia?

Kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo jo temperamento, turi žaidimo instinktą, kuris pilnai atsiskleidžia apie 2 – 3 jo gyvenimo metus. Ir nors suaugusiųjų akyse vaikų žaidimai reiškia pramogas, mažyliams dažniausiai tai yra tikras darbas, kurio metu jie išmoksta daug naudingų dalykų. Žaidimas yra vienas pagrindinių komunikacijos, pasaulio pažinimo ir mokymosi būdų. Kai kurių ekspertų manymu, būtent žaisdami vaikai gali būti iš tiesų savimi.

Amerikiečių psichoterapeutas, tėvystės per žaidimus koncepcijos autorius Lawrence Cohen žaidimą traktuoja labai rimtai. Jis aiškina, kad žaidimas yra daugiasluoksnis procesas, atliekantis pažintines, adaptavimosi ir įtampos išsikrovimo funkcijas. Taip pat šis procesas padeda tėvams ...

Skaityti daugiau

Tikriausiai ne vienas sutiktų, jog kalėdinių dovanų paieška vaikams yra tikras galvos skausmas. Didžiulė žaislų įvairovė ir plačios pasirinkimo galimybės tikrai apsunkina šį ir taip ne patį lengviausią dovanų pirkimo procesą. Apie kalėdines dovanas vaikams jau tikrai galvoja ne tik tėvai ir seneliai, bet ir tetos, dėdės, krikštatėviai ir kiti giminaičiai bei draugai. Skaityti daugiau

Atsiliepimai
Panašios prekės

 
Prekė išparduota ()
Jūsų peržiūrėtos prekės