Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Rekomenduojamas amžius
Rekomenduojama
Spalva
Pristatymo laikas
Per TV matytos
Daugiau filtrų
Rodyti daugiau
TOP
Statybos komplektas OC101 - Trąsos ir garažai
Statybos komplektas OC101
 
10,99 0-1 d. d. (19)
TOP
Mport Žaislinis policijos mašinų ir parkingo rinkinys OC111 - Trąsos ir garažai
Mport Žaislinis policijos mašinų ir parkingo rinkinys OC111
 
9,99 0-1 d. d. (18)
TOP
TOPBRIGHT rampa su su garažais ir automobilių plovykla TB120402 - Trasos ir garažai
TOPBRIGHT rampa su su garažais ir automobilių plovykla TB120402
 
28,99
-24 %
21,99 0-1 d. d.
(2)
TOP
Lenktynių trasa Twister Tubes 208 det. - Trąsos ir garažai
Lenktynių trasa Twister Tubes 208 det.
 
9,99 0-1 d. d. (1)
TOP
Hot Wheels rinkinys ''Autoplovykla'' GRW37 - Trasos ir garažai
Hot Wheels rinkinys "Autoplovykla" GRW37
 
31,99 2-4 d. d. (37)
TOP
Paw Patrol policijos rinkinys Chases's Rescue, 6060297 - Trąsos ir garažai
Paw Patrol policijos rinkinys Chases's Rescue, 6060297
 
29,99 6-9 d. d. (2)
TOP
PJ MASKS Pižamų herojų būstinė - Trasos ir garažai
PJ MASKS Pižamų herojų būstinė
 
29,99
-7 %
27,99 6-9 d. d.
(1)
Maki MONSTER JAM kinetinio smėlio arena, 6046704 - Trąsos ir garažai
Maki MONSTER JAM kinetinio smėlio arena, 6046704
 
31,99 2-3 d. d. (6)
BBURAGO 1:43 rinkinys auto servisas Street Fire, 18-30039 - Trąsos ir garažai
BBURAGO 1:43 rinkinys auto servisas Street Fire, 18-30039
 
28,99 2-3 d. d. (1)
ELC Wooden Figure Of 8, 145844 - Trąsos ir garažai
ELC Wooden Figure Of 8, 145844
 
24,99 2-3 d. d. (0)
Tech Deck Žaisl. SPM 6028846 riedlentė 96mm - Trasos ir garažai
Tech Deck Žaisl. SPM 6028846 riedlentė 96mm
 
5,99 3-7 d. d. (18)
Mattel Hot Wheels trasos prailginimai - Trąsos ir garažai
Mattel Hot Wheels trasos prailginimai
 
3,99 2-4 d. d. (6)
Mattel Hot Wheels garažas su triukais - Trasos ir garažai
Mattel Hot Wheels garažas su triukais
 
36,99 2-4 d. d. (13)
Carrera GO!!! Double Sliding Contact 61510 - Trąsos ir garažai
Carrera GO!!! Double Sliding Contact 61510
 
14,99 4-6 d. d. (5)
Stadlbauer Carrera Toys 30367 - Juodas - Trąsos ir garažai
Stadlbauer Carrera Toys 30367 - Juodas
11,60 € / mėn
115,99 4-6 d. d. (1)
Vaikiškas konstruktorius marble run, rutuliukų trasa - Trąsos ir garažai
Vaikiškas konstruktorius marble run, rutuliukų trasa
 
36,06 4-6 d. d. (1)
Mattel Hot Wheels trasa Padanga - Trąsos ir garažai
Mattel Hot Wheels trasa Padanga
 
41,99 2-4 d. d. (1)
Mattel Matchbox rinkinys „Dramblio gelbėjimas“ - Trąsos ir garažai
Mattel Matchbox rinkinys „Dramblio gelbėjimas“
 
23,99 2-4 d. d. (1)
Mattel Hot Wheels trasa „Krokodilo plovyklos spąstai'' - Trąsos ir garažai
Mattel Hot Wheels trasa „Krokodilo plovyklos spąstai"
13,89 € / mėn
142,99
-3 %
138,90 2-4 d. d.
(1)
Carrera Digital 132 Lane Change Section left 30343 - Trąsos ir garažai
Carrera Digital 132 Lane Change Section left 30343
 
64,99 4-6 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Trasos ir racing mašinėlės – interaktyvūs ir naudingi žaislai

Lenktynių trasos ir racing mašinėlės daugeliui vaikų yra vieni iš mėgstamiausių žaislų. Tai smagūs ir interaktyvūs žaislai, kurie lavina koordinaciją, motorinius įgūdžius. Trasos gali būti įvairių dydžių, pagamintos iš medžio arba plastiko, turinčios specifines ypatybes, tokias kaip kilpos, keli skirtingi aukštai. Tuo tarpu, vaikiškos lenktyninės mašinėlės yra puikus žaislas, kuris gali būti naudojamas ne tik lenktynių trasoje, bet ir paprastam žaidimui. Jos gali būti standartinės, pakraunamos, varomos baterijomis ir valdomos nuotoliniu valdymo pulteliu. Tai vieni iš populiariausių žaislų, kuriais mielai žaidžia tiek berniukai, tiek mergaitės.

Kaip išsirinkti tinkamą lenktynių trasą?

Norėdami mažiesiems suteikti džiaugsmą ir paskatinti juos lavinti įvairius įgūdžius, turėtumėte apsvarstyti lenktynių trasos įsigijimą. Tačiau, prieš tai darant, naudinga atsižvelgti į kelis, svarbius aspektus. Visų pirma, pravartu išsirinkti tinkamą lenktynių automobilių trasos tipą arba stilių. Dažniausia, trasos būna kelių tipų: rankinės, motorizuotos arba trasos su paleidėju. Rankinės trasos yra standartinės, įprastos ir paprastai naudojamos trasos. Žaisdami su tokia trasa, vaikai patys stumdo mašinėles ir kuria įvairius lenktynių scenarijus. Tokio tipo trasos tinkamos tiek mažiausiems, tiek vyresniems vaikams. Tuo tarpu, motorizuotos trasos, iš tiesų, pačios neturi variklio ar baterijų, tačiau, joms naudojamos racing mašinėlės yra varomos baterijomis, valdomos nuotoliniu valdymo pulteliu. Tai puikus žaislas jaunesniems vaikams, kuriems patinka stebėti patį važiavimo veiksmą, bei vyresniems vaikams, kurie mėgsta trasoje varžytis su draugais ar šeima. Galiausiai, trasos su paleidimo funkcija. Tokios trasos turi paleidimo mechanizmą, kuris dideliu greičiu paleidžia mašiną, padeda jai atlikti triukus. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurių vaikai mėgsta ekstremalius triukus bei didelį greitį, žaidimo metu.

Rinkdamiesi lenktynių trasas, atkreipkite dėmesį tai, kaip plačiai trasa gali būti panaudojama. Naudinga, jei trasa gali būti konfigūruojama, sustatoma keliomis skirtingomis formomis ir būdais. Tai ypač naudinga vyresniems vaikams, kurie galės susidėlioti savo svajonių trasą. O taip pat, tai juos paskatins mąstyti kūrybiškai, pasitelkti savo vaizduotę, lavins problemų sprendimo įgūdžius.

Naudinga rinktis universalias lenktynių trasas. Žaidimai gali tapti dar smagesni, jei lenktynių trasą bus galima naudoti tiek namų viduje, tiek lauke. Naudinga, rinktis įvairioms oro sąlygoms, drėgmei atsparias trasas, kurias vaikai galės neštis į lauką ir žaisti, daugiau laiko praleisdami gryname ore.  

Pravartu atsižvelgti į lenktynių trasos laikymo ypatybes. Svarbu, kad žaislinės lenktynių trasos būtų lengvai ir patogiai išardomos, o išardytos užimtu kiek įmanoma mažiau vietos. Tokiu būdu, jas bus lengva sandėliuoti ir laikyti iki kito naudojimo. Daugelis trasų modelių net turi specialias laikymo dėžes bei talpas, kurios leidžia lengvai, saugiai ir patogiai susidėti trasos dalis.

Naudinga rinktis trasas bei lenktynių automobilius, kurie skleidžia garsus. Trasos bei mašinėlės su garsais paskatins vaikus žaisti ir sukels jų susidomėjimą. Taip pat, padės lavinti vaizduotę ir gali padėti labiau sutelkti dėmesį.

Trasos ir racing mašinėlės – patogu ir lengva pirkti internetu

Paskatinkite vaiką žaisti ir lavinkite jo kūrybiškumą bei vaizduotę, įsigydami lenktynių trasas bei mašinėles. Tai puikūs, populiarūs ir labai smagūs žaislai, kurie patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms. Siūlome platų, lenktynių trasų bei racing tipo mašinų pasirinkimą internetu, už draugišką kainą. Akcijų metu, patinkančias trasas bei mašinas galite įsigyti dar pigiau.

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Trasos ir garažai kategorijoje šiais metais?

Trasos ir garažai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Trasos ir garažai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 183 prekes, o kainos prasideda nuo 3.10 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Trasos ir garažai kategorijoje?

Žaislai, žaisliukai… Jų pirkimas nepaisant to, kad rinkoje dabar didžiulis pasirinkimas, neretai tampa tikru iššūkiu tėvams ir kitiems, norintiems nudžiuginti vaikus. Net ir patys mažiausieji gali su negailestingu abejingumu padėti į šalį kelis mėnesius jūsų ieškotą dovaną ar neigdami pasukti galvą paklausus: „Ar tau patinka šis naujas automobilis/lėlė/LEGO/….?“.

Ieškant žaislų reikėtų įsisąmoninti, kokį vaidmenį vaikų gyvenime turi žaidimas. Neretai tėvai pamiršta, kad žaidimo funkcijos neapsiriboja tik pramogomis. Žaidimas turi terapeutinę galią, kurią galima panaudoti santykių su vaiku kūrimui, įtampos mažinimui ir daugeliui tėvystės problemų sprendimui.  Žaidimas su vaiku palengvina sunkių emocijų išreiškimą, moko bendradarbiavimo, leidžia peržengti stereotipus ir sustiprina savivertę.

Kodėl vaikai žaidžia?

Kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo jo temperamento, turi žaidimo instinktą, kuris pilnai atsiskleidžia apie 2 – 3 jo gyvenimo metus. Ir nors suaugusiųjų akyse vaikų žaidimai reiškia pramogas, mažyliams dažniausiai tai yra tikras darbas, kurio metu jie išmoksta daug naudingų dalykų. Žaidimas yra vienas pagrindinių komunikacijos, pasaulio pažinimo ir mokymosi būdų. Kai kurių ekspertų manymu, būtent žaisdami vaikai gali būti iš tiesų savimi.

Amerikiečių psichoterapeutas, tėvystės per žaidimus koncepcijos autorius Lawrence Cohen žaidimą traktuoja labai rimtai. Jis aiškina, kad žaidimas yra daugiasluoksnis procesas, atliekantis pažintines, adaptavimosi ir įtampos išsikrovimo funkcijas. Taip pat šis procesas padeda tėvams ...

Skaityti daugiau

Tikriausiai ne vienas sutiktų, jog kalėdinių dovanų paieška vaikams yra tikras galvos skausmas. Didžiulė žaislų įvairovė ir plačios pasirinkimo galimybės tikrai apsunkina šį ir taip ne patį lengviausią dovanų pirkimo procesą. Apie kalėdines dovanas vaikams jau tikrai galvoja ne tik tėvai ir seneliai, bet ir tetos, dėdės, krikštatėviai ir kiti giminaičiai bei draugai. Skaityti daugiau