Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Modelis
Disko talpa
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
TOP
Microsoft Xbox Series X 1TB Juoda žaidimų konsolė - Žaidimų konsolės
Microsoft Xbox Series X 1TB Juoda žaidimų konsolė
77,60 € / mėn
775,99 3-5 d. d. (104)

Xbox Series X – galingiausia žaidimų konsolė rinkoje

„Xbox Series X“ yra naujausia „Microsoft“ žaidimų konsolė, teikianti patobulintą grafikos, galios ir žaidimo našumą „monolitinio“ dizaino įrenginyje. Ji pasirodė lapkričio mėnesį kartu su Xbox serija S ir pagrindiniu konkurentu PS5. Šios konsolės kūrėjų  tikslas yra ir toliau mėgautis „Xbox Game Pass“, bet taip pat pristatyti keletą įdomių būsimų Xbox Series X žaidimų, kurie tikrai pasinaudos galinga aparatine įranga. Naujos kartos Xbox konsolę apibūdina trys pagrindinės charakteristikos: galia, greitis ir suderinamumas.

Xbox Series X specifikacijos

Verta paminėti, kad Xbox X, yra galingiausia konsolė rinkoje. Ji savo parametrais pralenkia ir naująjį konkurentą PS5. Xbox X turi aštuonių branduolių, 7nm „AMD“ procesorių, kuris paremtas „Zen 2“ architektūra. Taip pat, ši konsolė turi  „Radeon RDNA Navi“ grafinę sistemą. Šios naujos kartos architektūros suteikia naują, dar nematytą našumo lygį, leidžiantį kūrėjams sukurti tikroviškas ir įtraukiančias patirtis, kokių dar niekada nematėme. Šios konsolės galia – 12 teraflopikų. Šis procesorius padeda veikti „Greito atnaujinimo“ funkcijai, leidžiančiai vartotojams beveik akimirksniu tęsti žaidimus iš sustabdytos būsenos. Kartu su 12 teraflopikų GPU galios sistema, aparatine įranga gali pagreitinti spindulių sekimą. Tai reiškia tikroviškesnį apšvietimą, atspindžius ir garsą. Jei norite kuo geresnio našumo, Xbox serija X yra puikus pasirinkimas. Kartu su Xbox X gausite 4K palaikymą (iki 120 kadrų per sekundę), 4K / UHD „Blu-ray“ grotuvą, dvigubą saugojimo vietą ir geresnį bendrą našumą.

Viena didžiausių ir žaidėjams labiausiai pastebimų Xbox serijos X funkcijų yra aparatinės įrangos „DirectX Raytracing“ palaikymas, kuri šviesos ir garso savybes realiuoju laiku imituoja tiksliau nei bet kuri technologija prieš tai. Kitas Xbox serijos X  pranašumas yra greitis. Didelis greitis siejamas su kietojo disko SSD pridėjimu, kuris užtikrinta kokybišką žaidėjų patirtį. Labiausiai pastebimas yra įkėlimo laikas, kuris labai sumažėjo dėl Xbox Series X procesoriaus galios. Žaidėjai pamatys patobulintos Xbox Series X aparatinės įrangos naudą atgalinio suderinamumo žaidimams, įskaitant patobulintą įkrovos ir įkėlimo laiką, stabilesnį kadrų greitį, didesnę skiriamąją gebą ir pagerintą vaizdo kokybę.

Tuo tarpu, Xbox Series S versija yra mažiausia kada nors sukurta Microsoft konsolė, ji neturi optinio įrenginio, o tai reiškia, kad yra skaitmeninė. Taip pat, ji skiriasi ir savo atmintimi, kuri yra mažesnė už Xbox series X.

Xbox Series X žaidimai

Xbox Series X žaidimų konsolė yra visiškai suderinama. Esami Xbox One, Xbox 360  ir originalūs  Xbox žaidimai turi atgalinį suderinamumą su serija X. Jie atrodo ir žaidžiasi geriau nei bet kada anksčiau. Jiems būdingi stabilesni kadrų dažniai, greitesnis įkėlimo laikas ir patobulinta skiriamoji geba ir vaizdo kokybė. Akivaizdu, kad ir naujieji kompiuteriniai žaidimai iš kitų išsiskiria didele skiriamąja geba, aukšta raiška, krovimo greičiu bei neišdildomais potyriais.

Kalbant apie Xbox X žaidimus, svarbu paminėti ir naująjį valdiklį, kuris yra neatskiriama konsolės dalis. Xbox serijos X valdiklis išliko gana pažįstamos išvaizdos. Naujas „D-Pad“ palaiko „Bluetooth Low Energy“ ryšį, kad būtų galima susieti su daugiau įrenginių, įskaitant kompiuterį, „Android“ ir „iOS“. Taip pat, turi USB-C jungtį įkrovimui, „Share“ mygtuką. Taip pat, naujasis dizainas pasižymi ir lytėjimo taškais ant valdiklio, kurie padės patogiau ir stabiliau išlaikyti pultelį rankose bei išvengti nepageidaujamų judesių. Pats valdiklio dizainas – juodas, matinis.  Tiesa, D-Pad vis dar naudoja baterijas.

Xbox Series X konsolės – gera kaina perkant internetu

Naujoji, galingesnė ir greitesnė Xbox Series X žaidimų konsolė suteikia aukščiausio lygio kokybę ir spartą žaidžiant mėgstamus kompiuterinius žaidimus. Įsigykite naująjį Xbox Series X ir laisvalaikį praleiskite mėgaudamiesi aukšta žaidimų kokybę bei raiška. Pirkite šią žaidimų konsolę internetu už draugišką kainą. Nepraleiskite progos akcijų metu, Xbox Series X konsoles įsigyti pigau.

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Xbox Series X Žaidimų konsolės kategorijoje šiais metais?

Xbox Series X Žaidimų konsolės - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-2 d. d.

Kiek turite prekių Xbox Series X Žaidimų konsolės kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 1 prekes, o kainos prasideda nuo 14.89 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Xbox Series X Žaidimų konsolės kategorijoje?

Žaidimų konsolės yra įrenginiai, be kurių daugelis paprasčiausiai neįsivaizduoja savo laisvalaikio. Populiariausi produktai šioje srityje yra, žinoma, „Playstation“ ir „Xbox“. „Sony“ bei „Microsoft“ kas kelis metus pristato naujus gaminius ir šiais metais žaidėjams bus pasiūlytos „PS5“ ir „Xbox Series X“ konsolės. Kas jau žinoma apie naujausias žaidimų konsoles iki oficialios prekybos pradžios? Kuri bus geresnė: „Playstation 5“ ar „Xbox Series X“?

Kada įvyks „PS5“ ir „Xbox Series X“ premjera?

Pradžioje „Xbox Series X“ žaidimų konsolės debiutas buvo numatytas Padėkos dieną, tačiau remiantis naujausia informacija, tai įvykti turėtų šiek tiek anksčiau, t.y. 2020 metų lapkričio 10 d. „Playstation 5“ anksčiausiai pasirodys JAV, Pietų Korėjos ir Japonijos rinkose ir tai įvykti turėtų šių metų lapkričio 12 d. Žadama, kad kituose pasaulio regioniuose „PS5“ įsigyti galima bus nuo lapkričio 19 d.

Kiek kainuos naujosios žaidimų konsolės?

Kalbant apie naujos kartos žaidimų konsolių kainas, panašu, kad abi naujienos kainuos panašiai. „Xbox Series X“ kaina turėtų būti nuo 499 eurų. Tiesa ta, kad „Microsoft“ turėtų kiek agresyviau vilioti klientus, o lengviausia turbūt tai padaryti yra patrauklesnės kainos dėka. Po milžiniškos „Playstation 4“ sėkmės „Sony“ kompanija kainos atžvilgiu gali būti ne tokia kukli. Oficiali „Playstation 5“ konsolės kaina taip pat jau yra žinoma ir atrodo ...

Skaityti daugiau