Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Modelis
Disko talpa
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Žaidimų konsolė SONY PlayStation 5 Blu-ray versija, 825 GB, baltas - Žaidimų konsolės
Žaidimų konsolė SONY PlayStation 5 Blu-ray versija, 825 GB, baltas
86,90 € / mėn
868,98 2-4 d. d. (30)

Naujasis PlayStation 5 – aukšta raiška bei greitis žaidžiant žaidimus

Nauja Playstation versija pagaliau čia, su naujuoju Playstation 5. Sony užtikrina, kad įsigydami naująjį PS5 galėsite mėgautis geresniais grafiniais bei greičio parametrais žaidžiant žaidimus, o taip pat dažnais atnaujinimais, kurie leis juos žaisti vis sklandžiau. Pasirodė  du „PS5“ modeliai: įprastas „PlayStation 5“ ir „PlayStation 5 Digital Edition“. Abi konsolės turi vienodas specifikacijas, nors kaip rodo pavadinimas, „Digital Edition“ skirtas žaisti tik skaitmeniniu būdu atsisiųstus žaidimus. Jame nėra diskų įrenginio. Kartu su naujuoju PS5 pasikeitė ir belaidžio valdiklio dizainas. Tai didžiausias valdiklio pokytis, kurį kada nors padarė PlayStation. Naujojo „DualSense“ išvaizda labai futuristinė, o baltai juodas dizainas sutampa su pačios konsolės dizainu. Valdiklis turi integruotą mikrofoną, tai reiškia, kad galite kalbėtis su draugais, net jei jūsų ausinės nėra prijungtos. Taip pat valdiklis turi USB-C įkrovimo jungtį, bei naują „Create“ mygtuką, kuris pakeitė senąjį „Share“. Taip pat, jame integruotos Heptic Feedback bei Adaptive Triggers pojūčių galimybės ir Tempest 3D AudioTech erdvinis garsas.

PS5 konsolių specifikacija

Visų pirma, PS5 veikia su AMD procesoriumi, paremtu trečios kartos AMD „Ryzen“ linija. Tai aštuonių branduolių procesorius, pagrįstas nauja 7mm „Zen 2“ mikroarchitektūra. Centrinis procesorius yra pasirinktinis „AMD Radeon“ „Navi“ šeimos variantas ir jis palaikys spindulių sekimą - efektą, kuris tik pradėtas naudoti aukščiausios klasės kompiuterių procesoriuose ir „Nvidia RTX“ žaidimuose. PS5 naudoja paskutinės kartos „Zen“ procesoriaus galią kartu su naujai atskleista AMD RDNA 2 (36 skaičiavimo vienetai, taktinis dažnis 2,23 GHz, kintamas dažnis) grafika. Didelę šios sąrankos dalį sudaro 8K raiškos palaikymas ir spindulių sekimas PS5 žaidimuose. Pastaroji yra technologija, kuri labai pagerina vaizdo žaidimų kokybę, nes ji imituoja šviesos judėjimo ir šokimo būdą nuo objekto prie objekto, ypač atspindinčių paviršių ir lūžimą per vandenį, kitus skysčius ir stiklą. Atsižvelgiant į tinkamą optimizavimą, žaidimai gali parodyti tikroviškesnį apšvietimą ir šešėlius. Konsolės RAM atmintis 16 GB GDDR6, o atminties pralaidumas – 448 GB/s. PS5 optinis įrenginys – 4K UHD Blu-ray. Tiesa, šio optinio įrenginio nėra Digital konsolės versijoje. Tačiau žaidėjams vienas didžiausių naujų „PS5“ specifikacijų patobulinimų yra labai sumažėjęs žaidimų krovimo laikas. PS5 yra puikus tiems, kurie žaidžia naujus konsolinius žaidimus. Kartu su vis didėjančių naujų žaidimų pasirinkimu, turėsite galimybe mėgautis ir nedidele geriausių žaidimų kolekciją iš „PS4“. Teigiama, kad su nauja, PS5 konsole, senesnių konsolių žaidimai atgimsta iš naujo, o naujieji žaidimai pasižymi greitu užkrovimu, aukšta 4K ir 120FPS raiška. Tuo pačiu, atnaujinto pultelio galimybės dar labiau pagerina pojūčius žaidžiant įvairius žaidimus.

PS5 konsolės priedai

Pasirodžius naujai PS5 konsolei, pasirodė ir nauji priedai bei aksesuarai, kuriuos galima papildomai įsigyti. Visų pirma, tai „Pulse 3D“ belaidės ausinės, kurios siūlo 3D garso palaikymą ir dvigubus triukšmą slopinančius mikrofonus. Taip pat HD kamera su dvigubais 1080p objektyvais, kad žaidėjai galėtų transliuoti save kartu su savo įsimintiniausiomis žaidimo akimirkomis. Dar vienas priedas – nuotolinis medijos valdiklis su įmontuotu mikrofonu, kad galėtumėte lengvai naršyti ir naudotis srautinio perdavimo paslaugomis. Taip pat, „DualSense“ įkrovimo stotis patogiam dviejų „DualSense“ belaidžius valdiklių įkrovimui.

Playstation 5 žaidimų konsolės – gera kaina perkant internetu

Mėgaukitės naujais parametrais, geresne raiška bei krovimo greičiu su naujuoju PS5. Tai puiki žaidimų konsolė visiems kompiuterinių žaidimų mylėtojams. Įsigykite Playstation 5 žaidimų konsoles internetu už draugišką kainą. Akcijų metu konsoles galite įsigyti pigiau.

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Playstation 5 Žaidimų konsolės kategorijoje šiais metais?

Playstation 5 Žaidimų konsolės - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-2 d. d.

Kiek turite prekių Playstation 5 Žaidimų konsolės kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 1 prekes, o kainos prasideda nuo 14.89 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Playstation 5 Žaidimų konsolės kategorijoje?

Žaidimų konsolės yra įrenginiai, be kurių daugelis paprasčiausiai neįsivaizduoja savo laisvalaikio. Populiariausi produktai šioje srityje yra, žinoma, „Playstation“ ir „Xbox“. „Sony“ bei „Microsoft“ kas kelis metus pristato naujus gaminius ir šiais metais žaidėjams bus pasiūlytos „PS5“ ir „Xbox Series X“ konsolės. Kas jau žinoma apie naujausias žaidimų konsoles iki oficialios prekybos pradžios? Kuri bus geresnė: „Playstation 5“ ar „Xbox Series X“?

Kada įvyks „PS5“ ir „Xbox Series X“ premjera?

Pradžioje „Xbox Series X“ žaidimų konsolės debiutas buvo numatytas Padėkos dieną, tačiau remiantis naujausia informacija, tai įvykti turėtų šiek tiek anksčiau, t.y. 2020 metų lapkričio 10 d. „Playstation 5“ anksčiausiai pasirodys JAV, Pietų Korėjos ir Japonijos rinkose ir tai įvykti turėtų šių metų lapkričio 12 d. Žadama, kad kituose pasaulio regioniuose „PS5“ įsigyti galima bus nuo lapkričio 19 d.

Kiek kainuos naujosios žaidimų konsolės?

Kalbant apie naujos kartos žaidimų konsolių kainas, panašu, kad abi naujienos kainuos panašiai. „Xbox Series X“ kaina turėtų būti nuo 499 eurų. Tiesa ta, kad „Microsoft“ turėtų kiek agresyviau vilioti klientus, o lengviausia turbūt tai padaryti yra patrauklesnės kainos dėka. Po milžiniškos „Playstation 4“ sėkmės „Sony“ kompanija kainos atžvilgiu gali būti ne tokia kukli. Oficiali „Playstation 5“ konsolės kaina taip pat jau yra žinoma ir atrodo ...

Skaityti daugiau