Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Vonios svarstyklės Amazfit

(2)
Amazfit vonios svarstyklės - laiko patikrinta kokybė už prieinamą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 2 modelių. Amazfit vonios svarstyklės pasižymi elegantišku dizainu. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Amazfit modelį.
Rodyti daugiau
  • 4.8 (6)
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
42.39  €
  • 0.0
  • 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
50.99  €

Svarstyklės – kūno pokyčius matuojantis prietaisas

Žmonės mėgsta matuoti dalykus, pavyzdžiui, temperatūrą, laiką, atstumą ar suvartojamų kalorijų kiekį. Naujos technologijos leidžia mums rinkti šiuos duomenis žymiai tiksliau nei anksčiau, o „susirūpinimas“ savo kūnu mums tapo tarsi antra prigimtis. Kartais net nesuvokiame, kiek laiko praleidžiame stebėdami save. Mitybos planai, treniruotės, kūno linijų tobulinimas tapo kūno ritualais, kuriuos paprastai stebime naudodami vonioje esančias svarstyklės. Jos visos, kad ir kokios rūšies bebūtų, naudojamos kūno svoriui bei būklei stebėti.

Svarstyklių rūšys ir ypatybės

Nors yra šimtai įvairių formų ir dydžių vonios svarstyklių, jos iš esmės priskiriamos keturioms kategorijoms: tradicinės mechaninės svarstyklės, elektroninės arba skaitmeninės svarstyklės, kūno riebalus analizuojančios svarstyklės ir išmaniosios svarstyklės. Nors mechaninės ir skaitmeninės svarstyklės suteikia jums pagrindinius svorio rodmenis, analizuojančios svarstyklės suteikia daugiau informacijos apie pačią kūno sudėtį. Išmaniosios vonios svarstyklės yra dar „protingesnės“, jos leidžia registruoti svorį ir stebėti pokyčius nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone. Sprendimas, kurios svarstyklės jums yra geriausias ir kurias vertėtų įsigyti, daugiausia priklauso nuo to, kiek norite žinoti apie savo svorį ir kūną.

Mechaninės svarstyklės yra paprasčiausios norint sekti savo svorį. Joms nereikia baterijų, papildomo surinkimo ir jos tarnauja metų metus. Jos tinkamos tik svorio stebėjimui ir negali nurodyti jokių kitų kūno kriterijų, pavyzdžiui kūno riebalų. Standartinės, mechaninės svarstyklės dažniausiai maksimaliai gali rodyti iki 136 kg, žinoma yra ir tokių, kurios gali rodyti ir didesnį svorį. Jų gradacija – 1kg. Kadangi, mechaninės svarstyklės nerodo tikslaus svorio gramais, gali būti sunku nusakyti tikslų svorį bei jo pokyčius. Jei svarstyklių nenaudojate kasdien, o tik retkarčiais ir jums nereikalingi idealiai tikslūs skaičiai – mechaninės vonios svarstyklės bus tinkamas pasirinkimas.

Skaitmenines vonios svarstykles yra labai paprasta naudoti ir jos taip pat rodo tik svorį. Juose yra lengvai įskaitomas LCD ekranas ir paprastai jos rodo svorį 0,1 kg tikslumu. Kai kurie modeliai gali rodyti net 0,05 kg tikslumu. Skaitmeninių vonios svarstyklių tikslumas yra nuo 10 iki 20 kartų didesnis nei mechaninių svarstyklių. Jos gali rodyti ir didesnį maksimalų svorį – 250 kg. Jei reguliariai sekate savo svorį, kartą per savaitę ar dažniau, ir norite stebėti nedidelius pokyčius, skaitmeninės vonios svarstyklės gali būti jums tinkamiausias pasirinkimas.

Analizuojančios vonios svarstyklės nurodo svorį, kūno riebalų masę, vandens kiekį, raumenų bei kaulų masę procentais. Taip pat, jos gali rodyti kūno masės indeksą – KMI. Šios svarstyklės veikia „BIA“ technologijos principu, kuomet nedidelė ir nejaučiama elektros srovė yra siunčiama per kūną. Ji išmatuoja visus išvardintus kūno parametrus. Toks savo kūno pažinimas gali būti daug naudingesnis sveikatai nei paprastas svorio tikrinimas. Galite eiti į sporto salę ir nusivilti, kad jūsų svoris padidėjo. Taip gali nutikti todėl, kad auginate raumenų masę, prarandate kūno riebalus ir keičiasi kūno sudėtis. Viso to nežinotumėte, jei naudotumėte paprastas svarstykles. Jei norite didesnio savo kūno pažinimo ar intensyviai sportuojate ir norite matyti kūno pokyčius – rinkitės analizuojančias svarstykles.

Išmaniosios vonios svarstyklės perduos jūsų duomenis „Bluetooth“ ryšiu į telefoną ar planšetę. Užtenka svarstykles susieti su telefonu ar kitu išmaniuoju įrenginiu ir visą informaciją apie savo kūno parametrus matysite ekrane. Šios svarstyklės suteikia daug geresnį jūsų bendros sveikatos ir fizinės būklės vaizdą. Visiškai normalu, kad jūsų svoris ir kiti kūno parametrai skirtingu dienos metu skiriasi, priklausomai nuo to kada, pavyzdžiui, paskutinį kartą valgėte ar gėrėte. Jei pasisvėrėte jomis tik kartą, telefone atsispindės tik to momento informacija. Tik darant ilgalaikius matavimus galima nustatyti realią jūsų kūno būklę, kuri gali turėti įtakos jūsų sveikatai ir ateities pasirinkimams. Jei per kelis mėnesius matote, kad jūsų svoris palaipsniui didėja, galbūt norėsite ką nors pakeisti savo mityboje ar papildomai pasimankštinti tam, kad jis toliau nekiltų. Lygiai taip pat, išmaniosios vonios svarstyklės gali parodyti, kiek toli pasiekėte, ir išlaikyti jūsų motyvaciją. Jei norite gauti kuo išsamesnį savo sveikatos ir fizinės būklės vaizdą – išmaniosios svarstyklės bus puikus pasirinkimas.

Kokybiškos vonios svarstyklės už prieinamą kainą

Išsirinkite jums tinkamiausias svarstykles ir sekite savo kūno svorį bei kitus parametrus. Siūlome didelį elektroninių, mechaninių, išmaniųjų bei analizuojančių svarstyklių pasirinkimą internetu už prieinamą kainą. Akcijų metu norimas svarstykles įsigykite dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Vonios svarstyklės Amazfit - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-7 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Vonios svarstyklės Amazfit kategorijoje šiais metais?

4️⃣ Kiek turite prekių Vonios svarstyklės Amazfit kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 340 prekes, o kainos prasideda nuo 7.99 Eur