Fotoaparatas Canon EOS 80D + EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

(Prekės kodas: 13826087) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
10x
131,70
Lizingas be
pabrangimo:
Mėnesio įmoka – 131.70 €, prekės kaina – 1316.99 €, avansas – 0 €, metinė palūkanų norma – 0%, sutarties mokestis – 0%, mėnesinis administravimo mokestis – 0%, sutarties laikotarpis – 10 mėn., bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0%, bendra mokama suma – 1316.99 €.
1316,99
Į KREPŠELĮ
Pratęsta garantija:
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
7-9 d. d.
Liko tik
3 vnt.
 • Klausk apie prekę
 • Lizingo skaičiuoklė
 • Aprašymas / Specifikacija
 • Atsiliepimai (0)
 • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
13826087
Canon EOS 80D + EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

Canon EOS 80D + EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

Šis universalus „Wi-Fi“ DSLR, pasižymintis įspūdingu greičiu, instinktyviais valdikliais ir novatoriškomis technologijomis, puikiai tinkamas naujoms fotografijos sritims tyrinėti, su juo pasieksite stulbinančius rezultatus, kurių nusipelno jūsų kūrybingumas.

 

Pranašumai

 • Jautrus fotoaparatas, galintis pasivyti veiksmą
 • Stulbinanti nuotraukų ir filmų kokybė įvairiomis sąlygomis
 • Viskas, ko reikia fotografijai plėtoti
 • Puikus pasirinkimas kūrybinei videografijai
 • Paprastai prisijunkite, fotografuokite ir dalinkitės vaizdais bei filmais
 • Ypatybės išsamiai
 • Pažvelkite išsamiau į „Canon EOS 80D“ atidžiau
 • Atskleiskite savo kūrybinį potencialią


Spartūs, instinktyvūs valdikliai ir novatoriškos technologijos padeda lengvai progresuoti kiekvienoje fotografijos ir vaizdų įrašų srityje. Fiksuokite sekundės dalimis kintantį veiksmą 7 k./s nepertraukiamo fotografavimo greičiu ir jautria 45 vien kryželio tipo taškų AF sistema, užtikrinančia didelį tikslumą įvairiomis apšvietimo sąlygomis, su plačia objektyvų gama.
 

Stulbinanti kokybė


Fiksuokite atmosferinius, raiškius ir detalius vaizdus bet kurioje situacijoje su 24,2 MP APS-C CMOS jutikliu ir 7 560 pikselių RGB+IR matavimo jutikliu, pateikiančiu tikslią ekspoziciją. Dėl plataus ISO jautrumo diapazono (ISO 100–16 000) ir mirgėjimo aptikimo gausite puikius rezultatus prieblandoje ir nuoseklią ekspoziciją šviečiant mirgančiai dirbtinei šviesai.
Valdykite situaciją ir plėtokite savo fotografiją
Su išmaniuoju vaizdo ieškikliu, kurio kadro aprėptis yra 100 %, galite matyti viską, kas telpa į kadrą, kadruodami, ir akimirksniu peržiūrėti fotografavimo nuostatas. Tyrinėkite kūrybinius fotografavimo kampus ir mėgaukitės intuityviu valdymu dideliame 7,7 cm kintamo kampo LCD jutikliniame ekrane, kurį naudodami galite ir komponuoti bei fotografuoti veiksmą režimu „Live View“ 5 k./s fotografavimo sparta, taikydami nepertraukiamą automatinį fokusavimą.
 

Idealiai tinkamas filmams


Filmuokite „Full HD“ 60p filmus su galimybe kurti sklandžias veiksmo sekas ar sulėtinto veiksmo efektus MP4 formatu, pasirinkę norimą kadrų dažnį. Su „Dual Pixel CMOS AF“ gaunama galinga automatinio fokusavimo sistema judantiems objektams sekti, o su tokiomis funkcijomis, kaip laiko slinkties filmas, HDR ir kūrybiniai filtrai, galite kurti specialiuosius efektus fotoaparate.
 

Paprastas dalijimasis, nuotolinis fotografavimas


Dėl NFC* ir „Wi-Fi“* paprasta prisijungti ir valdyti fotoaparatą bei filmuoti ir fotografuoti nuotoliniu būdu, naudojant programėlę „Camera Connect“ suderinamuose išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse. Norėdami fotografuoti per atstumą, taip pat galite naudoti programinę įrangą „EOS Utility“ savo asmeniniame arba „Mac“ kompiuteryje. Naudodami „Wi-Fi“ ir NFC galite ir perkelti vaizdus į „Canon Connect Station“ arba spausdinti vaizdus suderinamais spausdintuvais.

* Naudojant su suderinamais įrenginiais

Išlaisvinkite savo kūrybinį potencialą

Galingas, universalus ir jautrus fotoaparatas jūsų kūrybiškumui atskleisti. „EOS 80D“ pasižymi puikiomis sporto, portretų, kraštovaizdžio, gatvės, kelionių ir prietemos fotografijomis. Taip pat juo galima rimtai filmuoti, nes novatoriškos technologijas padeda pasiekti stulbinamų rezultatų bet kokioje situacijoje.

 

Jautrus fotoaparatas, kad spėtumėte sekti veiksmą

 

Puikus pasirinkimas kūrybinei videografijai

 

Paprastai prisijunkite, fotografuokite ir dalinkitės vaizdais bei filmais

Tyrinėkite naujas fotografijos sritis

Instinktyviai reaguokite į akimirką ir paprastai fiksuokite sparčiai besirutuliojantį sporto ar laukinės gamtos veiksmą su didelio našumo AF sistema, daugiausiai 7 k./s nepertraukiamo fotografavimo greičiu ir pritaikomais valdikliais.


45 vien kryželio tipo taškų AF sistema

Fiksuokite sekundės dalimis kintantį sporto veiksmą itin ryškiuose vaizduose net šviečiant prožektoriams su labai jautria ir tikslia automatinio fokusavimo sistema, veikiančia sudėtingomis apšvietimo sąlygomis net iki -3 EV.  Dėl 45 vien kryželio tipo AF sistemos turite laisvės rinktis AF tašką ar sritį, tinkamą pagal jūsų kompoziciją, su ja pasiekiamas didesnis tikslumas ir platesnės fokusavimo srities kontrolė, kad gautumėte stulbinančius rezultatus, kurioje kadro vietoje bebūtų jūsų objektas.

7 k./s nepertraukiamas fotografavimas

Suteikite sau geriausią galimybę fiksuoti greitai prabėgančias akimirkas: pasiekiama daugiausiai 7 k./s nepertraukiamo fotografavimo sparta, pasirinkus pilną raišką. Puikiai tinkama spontaniškiems sporto ir laukinės gamtos kadrams.

27 su f/8 suderinami AF taškai

Ir toliau fotografuokite ryškius vaizdus, naudodami automatinio fokusavimo sistemą, kai naudojate skirtingus objektyvų derinius ir ilgintuvus, dėl 27 AF taškų, palaikančių fokusavimą su f/8 diafragma.

Tinkinami valdikliai

Mėgaukitės vidutinės klasės EOS įrenginio valdymu ir lankstumu: su pritaikomais valdikliais, viršutiniu LCD skydeliu ir „Live View“ rodiniu galite paprastai peržiūrėti nuostatas ir sparčiai pritaikyti fotoaparatą pagal savo poreikius.

Stulbinanti nuotraukų ir filmų kokybė įvairiomis sąlygomis

Užfiksuokite tokia kokybe, kokios nusipelno jūsų kūrybingumas. EOS 80D teikia stulbinančius vaizdus įvairiomis apšvietimo sąlygomis, kuriuose pilna detalių, spalvų ir atmosferos, ir kurie yra išsyk parengti redaguoti ir rodyti – tai pasiekiama su 24,2 megapikselių APS-C CMOS jutikliu ir DIGIC 6 procesoriumi.

7 560 pikselių RGB + IR matavimo jutiklis

Džiaukitės tikslia ir nuoseklia ekspozicija daugelyje įvairių situacijų dėl 7 560 pikselių RGB + IR matavimo jutiklio, kuris aptinka ir infraraudonųjų spindulių, ir matomą šviesą.

Natūralios prieblandos kadrai

Fiksuokite natūralias atmosferines nuotraukas blėstant šviesai su dideliu ISO jautrumo diapazonu – ISO 100–16 000 (H: 25 600), kuris sumažina blykstės poreikį ir suteikia lankstumo rinktis trumpesnį išlaikymą.

Mirgėjimo aptikimas

Mirgėjimo aptikimas užtikrina nuoseklią ekspoziciją ir spalvas, fotografuojant nepertraukiamas sekas šviečiant mirgančiai dirbtinei šviesai.

Viskas, ko reikia, kad išlaikytumėte kontrolę ir plėtotumėte savo fotografiją

Išmanusis vaizdo ieškiklis

Matykite viską iki pat kadro krašto, kai fotografavimo nuostatos parodomos akimirksniu, naudodami išmanųjį vaizdo ieškiklį su maždaug 100 % kadro aprėptimi. Fotografuokite taktiškiau 3 k./s tylaus nepertraukiamo fotografavimo režimu.

Kintamo kampo LCD su „Live View“

Tyrinėkite kūrybingus fotografavimo kampus ir mėgaukitės intuityviu valdymu, naudodami 7,7 cm kintamo kampo jutiklinį ekraną „Clear View LCD II“. Komponuokite ir fotografuokite veiksmą iš skirtingo matymo taško dėl „Live View“ nepertraukiamo fotografavimo, naudojant „Dual Pixel CMOS AF“ 5 k./s sparta.

Įtaisytasis „Speedlite“ siųstuvas

Tyrinėkite kūrybišką apšvietimą, naudodami „Canon Speedlite“ blykstes atskirai nuo fotoaparato – jas valdyti galite į EOS 80D integruotu „Speedlite“ siųstuvu.

EOS sistema

Tyrinėkite naujas kūrybines galimybes su išplėstine EF objektyvų ir priedų EOS sistema.

Profesionali garso kokybė
Mėgaukitės visapusišku garso lygio valdymu per fotoaparato meniu ir fiksuokite profesionalios kokybės garsą, pasitelkę ausinių ir mikrofono įvadus.

Visų failų formatų pasirinkimas
Įrašykite MP4 ir MOV formatų failus įvairiais kadrų dažniais ir su įvairiais kodekais, kad galėtumėte paprastai redaguoti ir saugoti.

Galingas derinys filmams

Jei ieškote geriausio sprendimo filmavimui, suderinkite EOS 80D su lanksčiu, didelio našumo EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, kuriame įrengta „Nano USM“, teikiančiu sklandų, tylų fokusavimą filmuojant ir itin spartų AF fotografuojant. Juos suderinkite su pasirenkamu „Power Zoom Adapter PZ-E1“, kad galėtumėte tiksliai valdyti keičiamą mastelį filmuodami.

Greitas NFC ryšys

Akimirksniu prijunkite fotoaparatą prie suderinamų įrenginių su „Android“* vos vienu prilietimu – tai pasiekiama su NFC technologija. Paprastai prisijunkite per „Wi-Fi“ raktą iš kitų įrenginių. * Naudojant su suderinamais įrenginiais su „Android“

 

Gamintojas
Canon
Modelis
Cc038+cl10004
Spalva
Juoda
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Veidrodinis fotoaparatas D’SLR – tai įranga profesionalams ir tikriems fotografijos mėgėjams. Leidžia pamatyti paveikslą tokį, kokį užregistruos matrica, taip pat su filmu. Perkant tokią įrangą reikia turėti omenyje, kad pasirenkame tik sistemą – patį aparatą. Tai tik maža dalis išlaidų, nes reikia sukomplektuoti visą rinkinį objektyvų, korpusų ir kitos papildomos įrangos.

Įrangos specifika ir paskirtis

Veidrodinis fotoaparatas leidžia greitai atgaminti vaizdą. Nuotraukos kokybė labai gera, negarsus elektrinis ūžesys. Labai greitai reaguoja į naudotojo pageidavimus. Tačiau kol pasirinksite tinkamą korpusą, verta pasirinkti tinkamą objektyvą pagal diapazoną ir skaidrumą.

Geresnės kokybės šuolis, palyginti su kompaktiniais fotoaparatais, yra įmanomas dėl didesnio matricos paviršiaus, tai yra didesnio ploto, į kurį patenka šviesa. Matricos tylesnis darbas turi įtakos dideliam jautrumui ISO. Naudingas ir neprarandamas jautrumas bei fotografuotoms scenos detalėms. Kaip pavyzdį galima pateikti matricą „Canon APS–C“, kuri naudojama veidrodiniuose fotoaparatuose tokių dydžių: aukštis – 15 mm, plotis – 22,5 mm, įstrižainė – 27 mm; o populiari matrica, naudojama kompaktiniuose fotoaparatuose, tai yra vadinamoji 1/2.5″, kai aukštis – 4,3 mm, plotis – 5,8 mm, įstrižainė – 7,2 mm.

Didelę reikšmę fotografuojant turi autofokuso sistema – tai yra elementas, nuo kurio priklauso aštrumas pasirinktame kadro elemente. Veidrodiniuose fotoaparatuose naudojama fazės detekcijos sistema, kad būtų galima nustatyti atstumą nuo ...

Skaityti daugiau
Atsiliepimai
Panašios prekės
Fotoaparatas Nikon D7500 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR - Veidrodiniai fotoaparatai

Fotoaparatas Nikon D7500 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR

 
1344,99 7-9 d. d. (0)
Fotoaparatas Nikon D750 body - Veidrodiniai fotoaparatai

Fotoaparatas Nikon D750 body

 
1353,99 1-3 d. d. (19)
Fotoaparatas Nikon D7500 18-140mm f/3.5-5.6G ED VR - Veidrodiniai fotoaparatai

Fotoaparatas Nikon D7500 18-140mm f/3.5-5.6G ED VR

 
1301,99 7-9 d. d. (2)
Jūsų peržiūrėtos prekės