Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Vakuumatoriai ir priedai XBL

(1)
XBL vakuumatoriai ir priedai - laiko patikrinta kokybė už prieinamą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. XBL vakuumatoriai ir priedai mėgstamas mūsų klientų pasirinkimas. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą XBL modelį.
Rodyti daugiau
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
58.99  €

Vakuumatoriai – patogus ir lengvas būdas išlaikyti maistą šviežią

Maisto švaistymas yra labai opi problema, todėl siekiant to išvengti į pagalbą galima pasitelkti vakuumatorius. Vakuumatoriumi supakuotas maista, gali išlikti tinkamu vartoti net iki 5 kartų ilgiau nei nefasuoti maisto produktai. Suvakuumuotas maistas bus gaivesnis bei šviežesnis, nes vakuumavimo metu iš pakuotės pašalinsite daugumą medžiagų, kurios skatina gedimą.  

Vakuumatorių privalumai

Visų pirma, naudojant vakuumatorių yra išsaugoma maisto kokybė. Iš maišelio pašalindami orą, maistą apsaugosite nuo bakterijų dauginimosi bei dehidratacijos. Maistas ilgesnį laiką išliks šviežias. Kitas privalumas – sutaupysite laiko bei darbo. Maistą galite suvakuumuoti porcijomis, kurias vėliau lengva pašildyti. Galiausiai, vakuumatoriai padeda sutaupyti pinigų. Kadangi vakuumuojant maistą mažinamas jo išmetimas, tai tiesiogiai prisideda prie pinigų išsaugojimo.

Ką galima vakuumuoti vakuumatoriumi?

Suvakuumuoti galima beveik bet kokį maistą – mėsą, daržoves, vaisius ir birius produktus. Tačiau yra keletas išimčių: tam tikrus maisto produktus prieš vakuumuojant reikia apdoroti, o kitų visiškai negalima vakuumuoti. Pavyzdžiui, brokoliai, žiediniai kopūstai ar paprasti kopūstai prieš vakuumuojant turėtų būti apvirti. O grybų, česnako, bei minkštųjų sūrių iš viso negalima vakuumuoti, kadangi juose yra bakterijų, kurios geba daugintis net nesant deguoniui. Rekomenduojama prieš vakuumuojant maisto produktus įsitikinti, kad jie yra pakankamai atvėsę – bent iki kambario temperatūros.

Vakuumatorių tipai

Vakuumatoriai gali būti dviejų tipų: bekameriai arba kameriniai. Taip pat profesionalūs, pramoniniai arba tinkami naudoti namie. Išoriniai vakuumatoriai yra nebrangūs ir kompaktiški, o taip pat tai yra populiariausias vakuumatorių tipas, dažniausiai naudojamas namuose. Tai puikus pasirinkimas, jei vakuumuosite tik retkarčiais ir nenorite vakuumuoti skysčių. Išoriniai vakuumatoriai užtikrina puikų sandarumą, tačiau neturi daug universalumo ir našumo, kurį gali suteikti kamerinis tipas.

Kameriniuose vakuumatoriuose sandarinimo maišelis yra įdedamas į jo vidų, o virš jo nuleidžiamas dangtis. Vakuumatorius automatiškai pašalina visą orą iš maišelio. Šio tipo vakuumatoriumi galima užsandarinti sriubas, troškinius ir praktiškai bet kokį skystį. Šis vakuumatorius yra našesnis bei universalesnis. Jie gali suvakuumuoti daugiau maišelių, todėl yra patogesni. Dažniausiai kameriniai vakuumatoriai būna pramoniniai arba naudojami profesionaliai.

Vakuumatoriai namams – gera kaina perkant internetu

Sutaupykite maisto, laiko ir pinigų – įsigykite vakuumatorių ir palengvinkite savo kasdienybę. Siūlome įvairių rūšių vakuumatorių bei jų priedų pasirinkimą internetu už gerą kainą. Akcijų metu patinkančius vakuumatorius galite įsigykite dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Vakuumatoriai ir priedai XBL - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-7 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Vakuumatoriai ir priedai XBL kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Vakuumatoriai ir priedai XBL kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Vakuumatoriai ir priedai XBL kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 161 prekes, o kainos prasideda nuo 1.58 Eur