Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius

1 iš 12 has video

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius

add to cart Išparduota

Aprašymas

Vaizdo registratorius - Radarų detektorius Neoline X-COP 9100s

MULTIRADARO (MULTA RADAR CD/CT) APTIKIMAS!!!

Šis prietaisas pats pačiausias iš visų įrenginių esančių Europoje.
Dar mažiau melagingų sudirbimų.
Dar iš toliau praneša apie Nežymėtus automobilius bei Kadžius, taip pat ir kitus radarus.

Neoline X-COP 9100s - Tai Hibridinis prietaisas Video registratorius su GPS duomenų baze ir radarų detektoriumi.  Pasižymi  unikaliu Z filtru kuris sumažiną klaidingų signalų skaičių. Atpažįsta ir blokuoja klaidingus signalus kaip automobilių blind zone detektoriai ir pan. Esminis šios technologijos skirtumas, lyginant su panašiomis sistemomis yra tai, kad Z-signature filtras neblokuoja tikrų policijos radarų. Itin jautrus EXD Plus modulis, tai vidinis modulis, kuris leidžia aptikti radarus iš maksimalaus atstumo K ir Ka diapazonuose, aptinka ir radarus „šaudančius į nugarą“!

 • IPS ekranas 2 colių
 • Vaizdo raiška: Full HD 1920х1080 (30 k/s )
 • Matymo kampas:  135° - 6 stiklo lęšiai
 • Ambarella procesorius, SONY matrica
 • Tolimųjų nuotolių ultragarsinis EXD Plus modulis (K ir Ka diapazone)
 • Multa Radar CD, CT ir CD judesio aptikimas (M diapazone)
 • Daugelio dažnių diapazono (K, M, Ka, Laser, Strelka) signalų aptikimas
 • Vaizdo registratorius tvirtinasi 3m laikikliu kuris turi aktyvią maitinimo jungtį "Smart click +"
 • Realistiškas ir aiškus vaizdo įrašas su maksimaliu detalumu dienos ir nakties metu
 • Greitasis meniu pagrindiniame ekrane
 • Prietaisas palaiko   Micro SD  atminties korteles iki 128 GB, 10 klasės
 • APTIKIMAS bei ĮSPĖJIMAS   apie vidutinio greičio matavimo ruožus

IŠSKIRTINĖ DIENOS IR NAKTIES FILMAVIMO KOKYBĖ

 Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Galingas Ambarella procesorius, multi-lęšinė stiklinė optika ir Sony matrica užtikrina aukštos kokybės vaizdo įrašus. Platus 135 laipsnių matymo kampas leidžia vaizdo įraše matyti 4 eismo juostas bei kelkraščius. Automatinis naktinis režimas padeda matyti visas detales tamsiose kelio zonose. Šis režimas aktyvuojamas remiantis laiko nustatymais meniu.

UNIKALUS EXD PLUS MODULIS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Įrenginys turi integruotą jautrų modulį EXD Plus, kuris užtikrina maksimalų atstumą aptinkant policijos radarus K, Ka ir M bangų ruožuose. Šis detektorius ypač efektyvus Turbo režimu, nes praneša apie mažos galios radarus nukreiptus į automobilio galą, tokius kaip Gatso, Multanova 6F, Multa Radar ir pan. Turbo režimas automatiškai įsijungs kai bus pasiektas tam tikras greitis.

MULTIRADARO (MULTA RADAR CD/CT) APTIKIMAS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Neoline X-COP 9100s - tai pirmasis pasaulyje hibridinis įrenginys, kuris aptinka Multa Radar CD ir CT. Šie radarai plačiai naudojami Europoje. Jie turi unikalią signalo struktūrą, reikalaujančią specialios platformos jų aptikimui. Vartotojo patogumui įrenginys aptinka Multiradarą specialia M banga, kad vartotojas būtų informuotas kuo tiksliau koks radaras naudojamas.

RADARŲ MODULIO IŠJUNGIMAS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Kuriant Neoline X-COP 9100s, mes atsižvelgėme į skirtingų šalių teisės aktus dėl radarų detektorių naudojimo. Todėl radaro modulis gali būti lengvai išjungtas paprastu rankos judesiu, tuomet įrenginys tęs veikimą kaip GPS informavimo priemonė. Papildomai šis prietaisas turi labai efektyvią apsaugą nuo Spectre 4 ir Spectre Elite Radarų detektorių detektorių (RDD) prietaisų arba kitaip vadinamų skenerių, plačiai naudojamų Europoje.

Z FILTRAS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Tam, kad pašalinti melagingus pranešimus, ypač sukeliamus kitų automobilių aklos zonos daviklių, Neoline's įdiegė Z filtrą. Skirtingai nuo panašių filtrų technologijos, šioje nėra tuo pačiu blokuojami tikri pranešimai apie tikrus policijos radarus.

TARPTAUTINĖ GPS DUOMENŲ BAZĖ

 Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Neoline įrenginiai turi integruotą stacionarių radarų duomenų bazę, kuri apima daugiau nei 100000 radarų visame pasaulyje (Europa, JAV, Izraelis, Vidurio rytai, Turkija, Australija ir t.t.). Duomenų bazė reguliariai naujinama gamintojo puslapyje neoline.com. Hibridas turi integruotus GPS ir GLONASS modulius greitesniam ir tikslesniam vietos nustatymui.

  EISMO SRAUTŲ KAMEROS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Neoline X-COP 9100s praneša apie visas eismo srautų kameras ir iš anksto perspėja apie šiuos kontrolės tipus:
- Važiuojant viešojo transporto juosta
- Radarus fiksuojančius iš galo
- Driving out on a curve
- Važiuojant per sankryžas/ šviesoforus
- Važiuojant ant pėsčiųjų perėjų

VALDYMAS RANKOS MOSTU

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Norėdami išjungti garsinius pranešimus, paliekant radarų modulį veikti tiesiog palaikykite ranką prieš hibrido ekraną. Motion Control technologija reaguoja į gestus ir vėl įjungs garsą praėjus 6 sekundėms po to kai pasibaigs pranešimas.

DAŽNIO PASIRINKIMAS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Hibrido meniu yra dažnio pasirinkimo funkcija. Priklausomai nuo šalies, kurioje hibridu naudositės, jis pakeis nustatymus skirtingais dažnių ruožais ir efektyviau filtruos melagingus pranešimus. Prityrusiems vartotojams galimas detalus hibrido pritaikymas, pridedant ir išjungiant kai kuriuos dažnius naudojant sąrankos failą.

NAUJAS X-COP REŽIMAS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Naujas X-COP režimas glaudžiai susijęs su automatiniu dažnių diapazonų perjungimu, jautrumo režimais ir melagingų pranešimų filtrais, priklausomai nuo automobilio greičio.

IŠMANUS TRIP TRACK KAMERŲ APDOROJIMAS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Unikali Neoline X-COP 9100s savybė tai išmanus Trip Track kamerų apdorojimas.
Hibride instaliuotas algoritmas informuoja kai išvažiuojate iš stebimos zonos, praneša apie greičio viršijimą, teisingai apdoroja kitus GPS taškus stebimoje zonoje ir pan.

К BANGOS NUSTATYMAI

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Patyrę vartotojai gali reguliuoti K bangos nustatymus priklausomai nuo žinojimo kokiuose dažniuose dirba pareigūnai naudojamam regione.
Plati – dažnis nuo 23.900 iki 24.250 GHz – standartinis nustatymas aptikti visus policijos radarus K bangoje.
Siaura – dažnis nuo 24.050 iki 24.195 GHz – sumažinti melagingų pranešimų kiekį.
Super siaura – dažnis nuo 24.050 iki 24.125 GHz – melagingų pranešimų kiekį sumažinti iki minimumo.

K BANGOS IŠJUNGIMAS MIESTO REŽIME

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Vartotojas gali išjungti K bangą miesto režime. Tai aktualu važiuojant dideliuose miestuose kur nėra mobilių radarų sistemų, bet yra daug melagingų pranešimų. Išjungus K bangą miesto režime Jūs gausite informaciją tik iš GPS duomenų bazės. Nepamirškite persijungti į greitkelio arba turbo režimą kai išvažiuosite iš miesto.

  PRANEŠIMAI BALSU APIE 45 POLICIJOS RADARŲ TIPUS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Neoline X-COP 9100s praneš apie policijos radarų tipą, leidžiamą greitį šiai atkarpai, suteiks informaciją apie atstumą iki radaro ir vidutinį greitį, kur jis yra matuojamas.
Duomenų bazė apima 45 skirtingus radarų tipus. Kiekvienas naujas radaras nedelsiant pridedamas duomenų bazėje ir bus rodomas atsinaujinus duomenų bazę įrenginyje.

TYLIOS IR PAVOJINGOS ZONOS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Jūs galite pridėti specialias zonas hibrido duomenų bazėje. Tyli zona - tai zona su dideliu skaičiumi melagingų pranešimų. Tokios zonos dažnai būna prie degalinių ir parduotuvių su automatinėmis durimis.
Pavojinga zona - tai zona kur yra policijos radarai ir yra dar nepažymėta duomenų bazėje, labai apkraunamos sankryžos, greičio kalneliai ar pan.
Pažymėjus šias vietas kitą kartą hibridas nedelsiant jus informuos. Šių zonų spindulys gali būti nustatomas prietaiso meniu.

GREIČIU PAGRINDŽIAMI PRANEŠIMAI

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius GPS be garsinio pranešimo -kai automobilio greitis bus mažesnis nei leidžiamas greitis, su šiuo parametru pranešimai garsais ir balsu nebus paleidžiami.
RD be garsinio pranešimo – jei įjungus šį parametrą automobilio greitis bus mažesnis nei leidžiamas greitis, pranešimai iš radio modulio nebus pranešami.

SPECIFINIŲ GPS TAŠKŲ ĮJUNGIMAS IR IŠJUNGIMAS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Nustatymų lankstumas leidžia įjungti arba išjungti specifinius GPS taškus, tokius kaip eismo kontrolės postus, Trip Track sistemos kameras, standartinius Strelka radarus, neveikiančius radarus ir pan.

MAKSIMALUS GREITIS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Ši funkcija padeda neviršyti Jūsų nustatyto greičio limito. Jūs nustatote greičio ribojimą ir kai jį viršijate, gaunate audio perspėjimą apie greičio viršijimą. Ši funkcija nesusijusi su GPS baze ir veikia be policijos radarų aptikimo.

GPS PRANEŠIMŲ ATSTUMAS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Įspėjimo pranešimų atstumas iki radarų, esančių GPS duomenų bazėje gali būti nustatytas pagal Jūsų pageidavimus: 1) Remiantis duomenų bazės verte - gamintojas priskiria tinkamą vertę metrais kiekvienai kamerai, esančiai GPS duomenų bazėje, kuri yra atsakinga už perspėjimą. 2) Pagal šią nustatytą vertę kiekvienai kamerai GPS bazėje bus priskirta vertė - 300-900m 3) Atsižvelgiant į automobilio greitį - kuo didesniu greičiu važiuojate, tuo didesnis pranešimo atstumas apie radarą.

IPS EKRANAS IR LENGVAS LIETIMUI JAUTRUS VALDYMAS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Neoline X-COP 9100s turi naują ryškų IPS ekraną, kuris puikiai įskaitomas žiūrint bet kuriuo kampu.
EASY TOUCH sąsaja užtikrina galimybę matyti ir tvarkyti vaizdo įrašus. Aptikimo režime vartotojas gauna pilną informaciją apie:
- policijos radaro tipą
- eismo kontrolės tipą
- atstumą iki GPS taško
- vidutinį greitį
- greičio ribojimą
- įeinančio signalo tipą
- signalo stiprumą
- speed esamą transporto priemonės greitį
- esamą laiką
- pavojingą bei tylią zoną

PASLĖPTAS TVIRTINIMAS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Hibrido tvirtinimas priekinio stiklo viršuje paverčia jį beveik nepastebimu iš lauko. Kartu su tuo maitinimo laidas jungiamas tiesiai į kompaktišką laikiklį su kontaktais. Tai lemia patogumą nuimant įrenginį bei galimybę išvengti bet kokių vibracijų važiuojant nelygiu keliu.

PARKINGO REŽIMAS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Neoline X-COP 9100s gali automatiškai persijungti į parkingo režimą kai išjungiate degimą. Ši funkcija reikalauja aktyvaus cigarečių pridegė jo lizdo arba specialaus laido ir tiesioginio pajungimo prie automobilio elektros šaltinio.

DEMO REŽIMAS

Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Vartotojo patogumui demo režimas parodo hibrido funkcijas (garso ir balso pranešimus, indikacijas ekrane).
Įrenginys išeis iš demo režimo kai visi perspėjimai ir indikacijų ciklas bus parodytas.

PAGAMINTA KORĖJOJE

 Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius Neoline X-COP 9100s yra pirmaujančių Korėjos automobilinės elektronikos ekspertų gaminys, siekiant pagerinti vairuotojo saugumą.
Neoline X-COP 9100s yra puiki Korėjos kokybės ir patikimumo kombinacija.


Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
profile-pic
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-06-30
0
0
Neoline Hybrid X-COP 9100s vaizdo registratorius yra labai patogus ir funkcionalus įrenginys.
Pliusai: Puiki vaizdo kokybė - registratorius užtikrina aukštą vaizdo raišką ir aiškumą, leidžiantį gerai matyti detalės net prastomis sąlygomis. Didelis atminties talpa - registratorius turi didelę vidinę atmintį ir palaiko išorines atminties korteles, todėl galima daug įrašų saugoti be jokių problemų. Integruotas GPS - tai labai naudinga funkcija, leidžianti fiksuoti automobilio greitį ir maršrutą, taip pat suteikianti galimybę peržiūrėti įrašus su žemėlapiu.
Minusai: Menkas ekranas - registratoriaus ekranas yra gana mažas ir sunkiai matomas dienos šviesoje.

Specifikacija

 • Gamintojas Neoline
 • Modelis

  X-COP 9100S

 • Jutiklinis ekranas Ne
 • Aukštis (mm) 46
 • Maks. fps Full HD raiška 30
 • Maksimali atminties kortelės talpa 128 GB
 • Naktinis režimas Ne
 • Žiūrėjimo kampas [laipsniai] 135
 • Gylis (mm) 94
 • Ekrano įstrižainė (col.) 2
 • Galimybė prijungti galinę kamerą Ne
 • Svoris [g] 280
 • Garsiakalbis Taip
 • HDMI Ne
 • Maks. fps HD raiška 30
 • Gps imtuvas Taip
 • Wifi imtuvas Taip
 • Garso įrašas Taip
 • Palaikomas atminties kortelės standartas microSD
 • Smūgio jutiklis (g jutiklis) Taip
 • Nuotraukos Taip
 • Mini usb Taip
 • Maks. vaizdo raiška 1920 x 1080 (Full HD)
 • Judesio jutiklis Taip
 • Parkavimo režimas Taip
 • Plotis (mm) 73
 • Mikro usb Ne
 • Pridengimas Nėra duomenų
 • Modelio pavadinimas

  ‎9100s

Šią prekę rasite filtruose

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika

Patarimai

Nemažai vairuotojų savo automobiliuose įrengia vaizdo registratorių. Vaizdo registratorius visą laiką įrašo tai, kas vyksta už ir prieš mūsų transporto priemonę. Šie įrašai gali pasitarnauti eismo įvykio metu.

Tikrai ne paslaptis, kad susidūrimas su kita transporto priemone ir kito tipo eismo įvykis kelyje nėra maloniausi. Net jei ir niekas nenukenčia, patiriame nemažai streso ir nepatogumų ir viskas ne taip blogai, jei kaltininkas savanoriškai pripažįsta savo kaltę. Tačiau dažnai tenka į šiuos reikalus kištis policijai ir ieškoti tiesos.

Vaizdo registratorius gali praversti įvairiose situacijose. Vaizdo registratorius pravers tiems, kurie kasdien ir daug vairuoja. Situacija kelyje visada yra dinamiška, ypač dideliuose miestuose, kur reikia būti itin dėmesingiems. Juk pėstieji mėgsta kirsti kelią neleistinose vietose, pavojingas situacijas sudaro dviratininkai ir paspirtukų vairuotojai. Turėdami vaizdo registratorių galėsite jaustis saugiau, ypač įvykus eismo įvykiui, kurio aplinkybės skirtingoms pusėms atrodys kitaip arba kaltininkas nenorės pripažinti savo kaltės. Taip pat vaizdo registratorius bus naudingas keliaujantiems savo automobiliu. Kamera visos kelionės metu fiksuos įdomias ir gražias vietas ir galės pasitarnauti atgaminant vietą, kurioje buvo nuklydimas nuo pagrindinės trasos.

Į kokius parametrus atkreipti dėmesį renkantis vaizdo registratorių?

Vaizdo registratorius pirmiausia turėtų užtikrinti maksimaliai gerą vaizdo įrašymo kokybę. Kuo aukštesnė vaizdo įrašymo kokybė, tuo daugiau detalių bus galima pamatyti įrašuose. …

Skaityti daugiau

Automobilių aksesuarai, priedai ir specialūs įrenginiai pagerina vairavimo patogumą. Varle.lt specialistai atrinko populiariausių aksesuarų, kurie pravers kiekvienam vairuotojui, sąrašą. Skaityti daugiau

Panašios prekės

 • 5.0 (1)
 • 4-6 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
68.03  €
-12 %
 • 4.9 (14)
 • 1-2 d. d.
 • Liko tik: 3 vnt.
149 €
-6%
14.90  €/mėn be pabrangimo
 • 0.0
 • 4-6 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
90.99  €
9.10  €/mėn be pabrangimo
 • 0.0
 • 4-6 d. d.
 • Liko tik: 3 vnt.
105.99  €
10.60  €/mėn be pabrangimo

Klausk apie prekę

Telefonas invalid value valid value
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Prekė
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime
Uždaryti