Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Vaizdo registratoriai ForMe

(1)
ForMe vaizdo registratoriai - garantuota kokybė už sąžiningai gerą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. ForMe vaizdo registratoriai vienos iš populiariausių mūsų prekių. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą ForMe modelį.
Rodyti daugiau
  • 5.0 (1)
  • 3-7 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
19.89  €
-10 %

Automobiliniai vaizdo registratoriai – geriausias būdas fiksuoti eismo įvykius, nelaimingus atsitikimus bei vagystes

Vaizdo registratorius, tai nedidelė kamera, kuri filmuoja ir registruoja kas vyksta kelyje priešais ar už automobilio, priklausomai nuo modelio. Jie sukurti tam, kad suteiktų vairuotojams užtikrintumą ir saugumą, nelaimingų atsitikimų, avarijų ar vagysčių atveju. Taip pat, kad suteiktų įrodymus draudimo įmonėms ar teisėsaugai, dėl vienokios ar kitokios situacijos. Tai naudingas ir tikrai praktiškas įrenginys, kuris suteikia skirtingas funkcijas bei pasižymi naudingomis ypatybėmis, suteikiančiomis šiam įrenginiui dar daugiau praktiškumo ir naudingumo. Automobiliniai vaizdo registratoriai montuojami salono viduje, ant priekinio arba galinio stiklo. Taip pat, siekiant apsisaugoti nuo ilgapirščių, geriausia ir dažnai naudojama vieta vaizdo registratoriaus montavimui automobilio priekyje yra – galinio vaizdo veidrodis, kuris neatkreipia tiek daug pašalinių žmonių dėmesio. Registratoriai veikia naudodami 12V jungtį, esančią automobilyje, tačiau, yra modelių, kurie, taip pat, turi ir baterijas, kurios naudojamos atsargos atveju. Užfiksuota medžiaga yra talpinama ir saugoma atminties kortelėje, kuri dedasi į registratorių. Yra modelių, kurie palaiko ir gali prisijungti su WiFi ryšiu, todėl, suteikia galimybę stebėti užfiksuotą medžiagą telefone ar kompiuteryje. Na, o dydžio prasme, vaizdo registratoriai gali būti standartinio arba mažo ar net mini dydžio. Tiesa, dydžio pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių.

Ką būtina žinoti prieš įsigyjant vaizdo registratorių?

Vaizdo registratorius – tikrai praktiškas prietaisas. Tad, jei ketinate jį įsigyti, prieš tai padarydami, pirmiausia, turėtumėte atsižvelgti į kelis, naudingus kriterijus, kurie garantuos puikų pirkinį.

 Pirmasis aspektas, į kurį svarbu atsižvelgti – vaizdo kokybė. Nuo vaizdo kokybės tiesiogiai priklauso tai, kaip tikslingai ir sėkmingai galėsite panaudoti užregistruotą medžiagą. Aukšta raiška – HD, yra tai, ko turėtumėte ieškoti, jei norite aiškaus ir tikslaus vaizdo. Tačiau, UHD ir 4K raiškos registratoriai šiomis dienomis yra ypač populiarus, kadangi, suteikia aiškų vaizdą ir leidžia įžvelgti mažesnes detales, pavyzdžiui, valstybinius numerius ar kitos mašinos vairuotojo veidą.

Matymo kampas – labai svarbus kriterijus. Matymo kampas nusako kokiu atstumu, automobilio priekyje arba gale, registratorius gali užfiksuoti vaizdą. Dažniausiai, auto vaizdo registratoriai suteikia vaizdą 120o kampu, tačiau yra ir tokių, kurie jį gali užfiksuoti ir 180o kampu. Lyginant su žmogaus akių matymo lauku, kuris prilygsta 140o, 180o matymo kampo registratorius, užfiksuos kur kas platesnį vaizdą, kurio žmogaus akis galbūt net nepastebėtų. Tai ypač naudinga, jei nelaimingo atsitikimo metu kita mašina trenktųsi į jūsų automobilio šoną. Tokio tipo vaizdo registratoriai veikia naudodami vieną kamerą. Tačiau, jei norite matyti kas vyksta tiek automobilio priekyje, tiek gale, tuo pačiu metu, jums reikalingas dviejų kamerų vaizdo registratorius. Tai priekinio ir galinio vaizdo kamera, kuri turi du lęšius arba kanalus ir gali filmuoti vienu metu.

Atkreipkite dėmesį į tai, ar vaizdo registratorius palaiko naktinį vaizdo registravimą. Naktiniai vaizdo registratoriai geba užfiksuoti aiškius ir ryškius vaizdus, tamsiu paros metu. Daugelis modelių geba vaizdus naktį užfiksuoti net su 4K raiška, o tai reiškia, kad vaizdai bus ryškus ir aiškiai matomi, lyg dieną. Puikus to pavyzdys, vaizdo registratorius R90, kuris medžiagą nakties metu užfiksuoja taip pat gerai kaip ir dieną.

Naudinga rinktis registratorių su GPS. Integruotas GPS automatiškai pridės būvimo vietą prie svarbių vaizdo įrašų, taip leisdamas žinoti, kurioje tiksliai vietoje nutiko avarija ar nelaimingas atsitikimas. Tai ypač naudinga, jei teisėsaugos ar draudimo įmonių atstovai mėgina susieti turimą medžiagą su viešosiųjų miesto kamerų užfiksuota medžiaga.

WiFi – naudinga ir praktiška ypatybė. Naudinga rinktis vaizdo registratorius su WiFi, jei norite išsaugoti užfiksuotą medžiagą savo telefone ar kitame, išmaniajame įrenginyje. Prijungdami savo telefoną prie vaizdo registratoriaus WiFi ryšio, galėsite lengvai persikelti užregistruotą medžiagą, be SD kortelės išėmimo ir prijungimo prie kompiuterio.

Pravartu rinktis registratorius, kurie veikia ir parkavimosi režimu. Šis režimas garantuoja, kad vaizdai bus užfiksuoti net tuomet, kai automobilis nebus užvestas ir bus priparkuotas. Tai ypač naudinga, siekiant apsisaugoti nuo vagysčių bei eismo įvykių, kai vairuotojo nėra mašinoje.

Ko gero geriausi vaizdo registratoriai – patogu ir lengva pirkti internetu

Geri, kokybiški ir aiškų vaizdą suteikiantys vaizdo registratoriai yra vieni iš naudingiausių automobilių priedų. Jie leidžia užfiksuoti įvairią medžiagą susijusią su eismo įvykiais, avarijomis ar vagystėmis. Paltus įvairių tipų, dizainų bei dydžių pasirinkimas bei geriausių atsiliepimų sulaukiančių gamintojų vaizdo registratoriai už prieinamą kainą – tik varle.lt. Patogu ir lengva pirkti internetu, o akcijų metu, norimus vaizdo registratorius galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Vaizdo registratoriai ForMe - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-7 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Vaizdo registratoriai ForMe kategorijoje šiais metais?

4️⃣ Kiek turite prekių Vaizdo registratoriai ForMe kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 422 prekes, o kainos prasideda nuo 5.99 Eur