Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Vaizdo plokštės GeForce RTX A2000

(1)
GeForce RTX A2000 vaizdo plokštės - aukštos kokybės ir draugiškos kainos garantija. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. GeForce RTX A2000 vaizdo plokštės TOP pasirinkimas populiariausiųjų sąraše. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą modelį.
Rodyti daugiau
*“SB Lizingas nieko nekainuoja“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
623.99  €
-9 %
62.40  €/mėn be pabrangimo

Vaizdo plokštės – viena iš svarbiausių kompiuterio dalių

Tinkamos vaizdo plokštės pasirinkimas yra ypatingai svarbus, jei ketinate pirkti naują kompiuterį, kurį naudosite kompiuteriniams žaidimams ar tiesiog norite atsinaujinti savo seną kompiuterį. Tinkamai parinkta vaizdo plokštė turi įtakos kompiuterio veikimui, o ypač vizualinėms užduotims, pavyzdžiui, nuotraukų bei vaizdo įrašų žiūrėjimui ir montavimui, kompiuterinių žaidimų žaidimui. Kartu su CPU – procesoriumi, vaizdo plokštė, trumpai dar vadinama GPU, turi didžiausią ir ryškiausią įtaką kompiuterio našumui. Taip yra todėl, kad GPU apdoroja duomenis iš CPU ir vizualiai pateikia juos kompiuterio ekrane. Daugelis teigia, kad vaizdo plokštė yra svarbesnė ir už patį procesorių.

Ką būtina žinoti renkantis naują vaizdo plokštę?

Renkantis naują vaizdo plokštę savo kompiuteriui, būtina atsižvelgti į kelis, labai svarbius kriterijus, kurie garantuos tinkamos GPU įsigijimą. Visų pirma, svarbu nuspręsti ar jums reikalinga integruota ar dedikuota vaizdo plokštė. Integruotos vaizdo plokštės yra dažniau naudojamos mažesniuose kompiuteriuose, pavyzdžiui, nešiojamuose. Tačiau, jas galima rasti ir stacionariuose kompiuteriuose, kuriems nereikalingas didelis, vaizdinis našumas. Šio tipo plokštės nerekomenduojamos grafiškai intensyviems žaidimams, bet yra gana nebrangios. Jos puikiai tinka standartinėms vizualinėms užduotims atlikti. Vis dėlto, jei ketinate kompiuterį naudoti intensyvioms užduotims, pavyzdžiui, kompiuterinių žaisimų žaidimui aukščiausiais parametrais, nuotraukų ar vaizdo įrašų redagavimui, jums derėtų investuoti į dedikuotas vaizdo plokštes. Šios plokštės turi savo atskirą RAM atmintį, atvirkščiai nei integruotosios. Tačiau, dedikuotai vaizdo plokštei būtinas geras procesorius, o taip pat, vėsinimo įranga, neleidžianti kompiuteriui perkaisti. Tokio tipo plokštės naudoja nemažai energijos.

Vaizdo plokštės pasirinkimas priklauso nuo kompiuterio, kuriam ji bus skirta. Stacionariems ir nešiojamiesiems kompiuteriams skirtos vaizdo plokštės gali skirtis. Visų pirma, jos skiriasi savo dydžiu. Pavyzdžiui, stacionariems kompiuteriams skirtos vaizdo plokštės yra didesnės ir galingesnės, o taip pat, joms būtinas vėdinimas, kad kompiuteris neperkaistų. Stacionarių kompiuterių GPU suteikia aukštesnes vaizdo specifikacijas: atminties pralaidumą, pikselių greitį bei didesnį tekstūrų atvaizdavimą. Tiesa, jos yra pigesnės. Tuo tarpu, nešiojamiems kompiuteriams skirtos vaizdo plokštės yra mažesnės, tylesnės, tačiau, ne tokios efektyvios bei dažnai, gana brangios.

Pravartu atsižvelgti į vaizdo plokštės atmintį. Veikdama, GPU per sekundę atlieka daugybę skaičiavimų, dėl šios priežasties, reikalinga vaizdo RAM atmintis - vRAM. Integruota vaizdo plokštė šią atmintį dalinasi kartu su procesoriumi, todėl, atliekant grafines užduotis naudojama visos laisvos atminties procentinė dalis. Tačiau, dedikuota vaizdo plokštė turi savo atmintį, kurią plokštė naudoja perteikdama duomenis. Trumpai tariant, kuo daugiau atminties turi GPU, tuo daugiau detalių ji gali apdoroti, tačiau tai neturi tiesioginės įtakos jos veikimui. Dažnai naudojama 2 GB GPU yra puikiai tinkama bendram naudojimui, tačiau kompiuterinių žaidimų žaidėjai turėtų rinktis bent 4 GB GPU RAM.

Galiausiai, naudinga atsižvelgti į vaizdo plokštės gamintoją. Vaizdo plokščių rinkoje akivaizdžiai lyderiauja du gamintojai – AMD ir Nividia. AMD Radeon ir  Nividia GeForce vaizdo plokštės yra skirtos tiek nešiojamiems, tiek stacionariems kompiuteriams. Šių gamintojų vaizdo plokštės yra puikiai tinkamos tiek bendram naudojimui, tiek intensyviam darbui bei žaidimui kompiuteriu. Dažniausiai, šių gamintojų vaizdo plokščių galingumą nusako jų kaina, tačiau kokybė – garantuota.

Vaizdo plokštės – žema kaina perkant internetu

Puiki grafika, aiškus vaizdas ir sklandus vizualinių užduočių atlikimas – visą tai gali garantuoti tinkamai parinkta vaizdo plokštė. Galite rinktis iš plataus vaizdo plokščių asortimento internetu, skirto tiek stacionariems, tiek nešiojamiems kompiuteriams. Čia visada žemos kainos! Akcijų metu, norimas vaizdo plokštes galite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau