Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tinklinis registratorius, kuriame yra pažangios vaizdo analizės funkcijos.
| Standartas : | TCP/IP |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 16 Mpx - 4608 x 3472 px |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K
1 vnt. VGA |
| Audio aptarnavimas : |
8 Kanalų - Garsas iš kamerų
Dvikrypčio audio srauto palaikymas |
| Audio įvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Pralaidumas (bitrate) : | max. 256 Mbps |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 2 x 16 TB SATA |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, aliarmo, judesio detekcija, grafikas |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška pagal laiką ir įvykio pobūdį. Perklausa: pirmyn, atgal, pagreitinimas, sulėtinimas
Pažangi paieška (sekundės tikslumu) Funkcija Smart Playback Įrašų atkūrimas iš maks. 8 kamerų vienu metu @ 4 Mpx (be AI) Įrašų atkūrimas iš maks. 8 kamerų vienu metu @ 1080p (AI) |
| Tinklo sąsaja : | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| Tinklo funkcijos : | Pilnas aptarnavimas per tinklą, Nuotolinis įrašų kopijavimas, Integruotas žiniatinklio serveris |
| Tinklo protokolai : | HTTP, HTTPS, TCP/IP , IPv4/IPv6 , UPnP, SNMP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search, P2P, Auto Register |
| ONVIF : | 22.06 |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.108 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 37777 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa iOS (iPhone): Nemokama programa Žiūrėti filmą kaip konfigūruoti P2P registratoriuose Dahua ir kaip įjungti mobilią programą |
| Prieigos portas per www : | 80, 37777 |
| Prieigos portas per programą į PC : | 37777 |
| Prieigos portas per mobiliąją programą : | 37777 |
| RTSP URL : |
rtsp://admin:password@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Pagrindinis srautas
rtsp://admin:password@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pagalbinis srautas |
| USB : | 2 vnt. USB 2.0 |
| Nuoseklieji prievadai : | - |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 4 / 2 |
| PTZ valdymas : | IP kameros, greitasukės (Speed Dome) |
| Judesio detekcija : | ✔ |
| Pažangi vaizdo analizė : | ✔ |
| Pasirinktos funkcijos : |
Pažangi vaizdo analizė :
linijų peržengimas
,
įsibrovimas
,
scenos pakeitimas
,
veido detekcija
SMD PLUS - klasifikuojamo objekto paieška: žmogaus, motorinės transporto priemonės Fiktyvių pavojaus signalų filtravimas pagal asmenų ir transporto priemonių atpažinimą Quick Pick - technologija leidžia įrašymo įrenginiui greitai identifikuoti dominančius objektus (žmones/transporto priemones) remiantis dirbtinio intelekto algoritmu. Tai leidžia atskirti ir palyginti drabužių ir transporto priemonių spalvas Veido atpažinimas Veido analizė: lyties, amžiaus, o taip pat išvaizdos būdingų elementų nustatymas (akiniai, barzda, kaukė) Aptarnavimas iki 10 veido duomenų bazių, kartu 20 000 veido nuotraukų Bazėje išskyrus veido nuotraukas, gali būti išsaugomos tokios informacijos kaip: pavardė, lytis, gimimo data, tautybė ID Išmanioji veido paieška pagal įvairių objektų duomenis arba veido nuotraukų į įrenginį siuntimas ir jų palyginimas su įrašytais veidais pagal panašumą Privatumo zonos Funkcijos vykdomos bendradarbiaujant registratoriui ir aptarnaujančioms vaizdo kameroms šias funkcijas : ANPR žmonių skaičiavimas šilumos žemėlapis |
| Aptarnavimas pele : | ✔ |
| IR pultas rinkinyje : | - |
| Maitinimas : | 12 V DC / 4 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | max. 10 W (be HDD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 1.5 kg |
| Matmenys : | 375 x 284 x 53 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, bulgarų, čekų, suomių, graikų, rumunų, serbų, slovėnų, vengrų |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |