Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tinklinis registratorius, kuriame yra pažangios vaizdo analizės funkcijos.
Registratorius AcuSense palaiko technologiją, leidžiančią filtruoti klaidingus pavojaus signalus, atsižvelgiant į žmonių ir transporto priemonių atpažinimą.
| Aptarnaujami standartai : | IP |
| Serija : | Pro I AcuSense |
| Palaikomų kanalų skaičius : | 8 |
| Palaikomos rezoliucijos : | 32 Mpx |
| AI maitinamas iš NVR : |
Veido atpažinimas - Veido su vaizdais iš duomenų bazės palyginimas, Aptarnavimas iki 16 veido duomenų bazių, kartu 50 000 veido nuotraukų, Sumani asmenų paieška pagal veido nuotrauką
Pažangios periferinės apsaugos funkcijos: įsilaužimas, linijos peržengimas atsižvelgiant į atskiras taisykles transporto priemonėms ir pėstiesiems. - 12 taisyklių Judesio detekcija 2.0 - Sumanus judesių aptikimas (su asmenų ir transporto priemonių atskyrimu) Fiktyvių pavojaus signalų filtravimas pagal asmenų ir transporto priemonių atpažinimą |
| AI maitinamas IPC : |
Veido atpažinimas
Pažangios periferinės apsaugos funkcijos: įsilaužimas, linijos peržengimas atsižvelgiant į atskiras taisykles transporto priemonėms ir pėstiesiems. Daikto padėties pakeitimo vietos aptikimas Judesio detekcija 2.0 - Sumanus judesių aptikimas (su asmenų ir transporto priemonių atskyrimu) ANPR - Registracijos numerių atpažinimas žmonių skaičiavimas VCA - metaduomenų palaikymas |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 8000 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa iOS: Nemokama programa |
| Priėjimas iš PC kompiuterio : |
80, 8000 prievadai
PC : Konfigūracija ir valdymas pagal iVMS-4200 programą Chrome, Firefox, Safari, Edge naršyklė |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 2 x 16 TB SATA |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K ,
1 vnt. VGA |
| Pralaidumas (bitrate) : | 80 Mbps (įeinantis) |
| Audio įvestys/išvestys : | 1 / 1 |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Tinklo sąsaja : | 2 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| ONVIF : | ✔ |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.64 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| USB : |
1 x
USB 2.0
1 x USB 3.0 |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 4 / 1 |
| Switch POE : | - |
| Maitinimas : | 12 V DC / 3.33 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | ≤ 30 W (be HDD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 1.77 kg |
| Matmenys : | 384 x 322 x 52 mm, RACK 19", 1U |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 303622707 |
| Garantija : | 3 metai |