Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

UVC lempos ir šviestuvai NEO

(1)
NEO uvc lempos ir šviestuvai - garantuota kokybė už sąžiningai gerą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. NEO uvc lempos ir šviestuvai vienos iš populiariausių mūsų prekių. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą NEO modelį.
Rodyti daugiau

Dezinfekcinės UV-C lempos, šviestuvai ir UV sterilizatoriai internetu

Dezinfekcija UV-C spinduliais efektyviai naudojama ne vienerius metus. Koronaviruso pandemija lėmė, kad susidomėjimas šiuo dezinfekcijos būdu ypatingai išaugo, todėl gamintojai pradėjo siūlyti vis daugiau ne tik profesionaliam naudojimui skirtos UV-C įrangos.

UV-C spinduliai naikina bakterijas ir virusus

UV-C šviesa yra efektyvus kovos su bakterijomis ir virusais būdas, nes tokio tipo spinduliuotė naikina patogenų DNR, todėl jie negali tinkamai funkcionuoti ir daugintis. Antibakterinės UV-C lempos ir šviestuvai skirti patalpų ir įvairių objektų dezinfekcijai. Svarbu tai, kad šio proceso metu, spindulių veikimo lauke nebūtų žmonių ir gyvūnų.

 UV sterilizatoriai: telefono, daugkartinių kaukių, raktų ir kitų daiktų dezinfekcijai

Prekyboje galima rasti ne tik UV-C lempų, bet ir kompaktiškus, dėžutes primenančius sterilizavimo įrenginius, kurių paskirtis dezinfekuoti įvairius daiktus.

Pas mus rasite įvairaus galingumo UV-C lempų ir UV sterilizatorių už itin draugišką kainą. Pasinaudokite viršuje esančiais filtrais ir rinkitės pagal gamintoją ar priimtiną kainą. Paprastai populiariausios prekės ir prekės su akcija rodomos puslapio pradžioje.

Rodyti daugiau

1️⃣ UVC lempos ir šviestuvai NEO - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-7 d. d.

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų UVC lempos ir šviestuvai NEO kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių UVC lempos ir šviestuvai NEO kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 32 prekes, o kainos prasideda nuo 6.43 Eur