Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Value VALUE LWL Kb. 50 Micrometer OM3 LC/SC turquoise 39,3701inch 1m - 21.99.8711

Value VALUE LWL Kb. 50 Micrometer OM3 LC/SC turquoise 39,3701inch 1m - 21.99.8711

  • rating 0.0/5
  • Pardavėjas Varle.lt
  • Varlė kodas 26647839
  • Šiuo metu šios prekės neturime
1 iš 2 has video

Value VALUE LWL Kb. 50 Micrometer OM3 LC/SC turquoise 39,3701inch 1m - 21.99.8711

Value VALUE LWL Kb. 50 Micrometer OM3 LC/SC turquoise 39,3701inch 1m - 21.99.8711

  • rating 0.0/5
  • Pardavėjas Varle.lt
  • Varlė kodas 26647839
  • Šiuo metu šios prekės neturime
add to cart Išparduota

Aprašymas

Automatinis vertimas
Vertė šviesolaidinis trumpiklis kabelis, 50/125 µm, LC/SC, OM3, turkis 1 m. Šviesolaidžio tipas: OM4, 1 jungtis: LC, 2 jungtis: ST, šerdies skersmuo: 50 µm, pilnas dvipusis

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
profile-pic
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-08-25
0
0
Value LWL Kb. 50 Micrometer OM3 LC/SC turquoise 39,3701inch 1m is a high-quality fiber optic cable that offers great value for its price.
Pliusai: High-quality construction ensures reliable and efficient data transmission. OM3 rating allows for high-speed data transfer over long distances. LC/SC connectors provide easy and secure connection between devices.
Minusai: The cable length of 39,3701inch may not be suitable for all setups.

Specifikacija

  • Gamintojas Value
  • Modelis

    21.99.8711

  • Stiklo pluošto tipas Daugiamodis pluoštas
  • Pluošto skersmuo 50 / 125 µm
  • Tipo Laidas
  • Spalva Mėlyna
  • Kabelinė terpė Šviesolaidžio
  • Taikymas Tinklas
  • Perdavimo režimas dvipusis
  • Laido ilgis 1 m
  • Modelio pavadinimas

    21.99.8711

Šią prekę rasite filtruose

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika

Panašios prekės

  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
5.99  €
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
7.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
2.97  €
-25 %
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
12.97  €

Klausk apie prekę

Telefonas invalid value valid value
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Prekė
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime
Uždaryti