Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Lanview LC/UPC Pigtail Multimode 2m

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 16100941
  • Liko tik: 5+ vnt.
1 iš 1 has video

Lanview LC/UPC Pigtail Multimode 2m

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 16100941
  • Liko tik: 5+ vnt.
8.99  €
add to cart Į krepšelį 8.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
8.99  €
add to cart Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje 0 €
  • Vilniuje, Ukmergės g. 241gruodžio 05 d. 0 €
  • Kituose miestuosegruodžio 06 d. 0 €
Atsiimkite paštomatuose nuo 0 €
  • Lietuvos pašto skyriujegruodžio 08 d. 0 €
  • LP Express paštomategruodžio 06 d. 0 €
  • Omniva paštomategruodžio 06 d. 0 €
  • DPD paštomategruodžio 06 d. 0 €
  • Itella paštomategruodžio 06 d. 0 €
Pristatymas į namus nuo 0 €
  • LP Express kurjeriugruodžio 06 d. 0 €
  • DPD kurjeriugruodžio 06 d. 0 €
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
8.99  €
add to cart Į krepšelį 8.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
delivery
Gauk gruodžio 05 d. Visi pristatymo būdai

Dažnai perka kartu

Aprašymas

Lanview LVO231808. Cable length: 2 m, Fibre optic type: OM4, Connector 1: LC/UPC, Core diameter: 50 µm

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Video

Specifikacija

  • Gamintojas Lanview
  • Modelis LVO231808
  • Cable medium Fiber Optic
  • Fibre diameter 50 / 125 µm
  • Connection 1 LC/UPC
  • Connection 2 Ne
  • Spalva violetinė
  • Aprašymas Lanview LVO231808. Cable length: 2 m, Fibre optic type: OM4, Connector 1: LC/UPC, Core diameter: 50 µm
  • Mark IEC
  • Glass fibre type Multimode fiber
  • Laido ilgis 2 m

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

 Dažnai perkama kartu

  • 5.0 (171)
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
7.99  €
Kingston DataTraveler Exodia DTX/128GB USB atmintinė 3.2 Gen 1 su apsauginiu dangteliu ir raktų žiedu Kingston DataTraveler Exodia DTX/128GB USB atmintinė 3.2 Gen 1 su apsauginiu dangteliu ir raktų žiedu
TOP
  • 5.0 (133)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
11.39  €
-24 %
TOP! Nešiojama Bluetooth kolonėlė Nillkin Bullet Mini, Raudona TOP! Nešiojama Bluetooth kolonėlė Nillkin Bullet Mini, Raudona Akcijinė prekė
TOP
  • TOP prekė
  • Išpardavimas
  • 5.0 (85)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
9.99  €
Lengvos Xiaomi TWS ausinės Redmi Buds 3, Pasinerk į ritmą Lengvos Xiaomi TWS ausinės Redmi Buds 3, Pasinerk į ritmą
TOP
  • TOP prekė
  • 5.0 (526)
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
33.61  €
-12 %
Hama Ausinės su lankeliu ant galvos Fun4phone, Juodos spalvos Hama Ausinės su lankeliu ant galvos Fun4phone, Juodos spalvos Akcijinė prekė
TOP
  • TOP prekė
  • Išpardavimas
  • 0.0
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
2.99  €
Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobiliui 2022 nauja sudėtis Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobiliui 2022 nauja sudėtis
TOP
  • 5.0 (103)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
27.99  €
-42 %

Panašios prekės

  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
14.99  €
-29 %
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
14.99  €
-25 %
  • 0.0
  • 8-11 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
24.79  €
-14 %
  • 0.0
  • 8-11 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
32.59  €
-12 %

Klausk apie prekę

Telefonas
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime