Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės
  • Išpardavimas
  • Žemiau savikainos

Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Vieno režimo, paprastas, G652D, 3 mm, 1 m

Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Vieno režimo, paprastas, G652D, 3 mm, 1 m

1 iš 1 has video
  • Išpardavimas
  • Žemiau savikainos

Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Vieno režimo, paprastas, G652D, 3 mm, 1 m

Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Vieno režimo, paprastas, G652D, 3 mm, 1 m

1.07  €
-10 % 1.19  €
add to cart Į krepšelį 1.07
1.07  €
add to cart Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje 0 €
  • Vilniuje, Ukmergės g. 241balandžio 18d., rytoj. 0 €
  • Kituose miestuosebalandžio 19d., penktadienį. 0 €
Atsiimkite paštomatuose nuo 0 €
  •   paštomate balandžio 19d., penktadienį.  0 € 1.49 €
  • Atsiėmimas Venipak paštomate balandžio 19d., penktadienį.  1.49  €
  • Lietuvos pašto skyriuje balandžio 23d., antradienį.  1.63  €
  • Smartpost paštomate balandžio 19d., penktadienį.  1.99  €
  • Omniva paštomate balandžio 19d., penktadienį.  2.49  €
  • LP Express paštomate balandžio 19d., penktadienį.  2.79  €
Pristatymas į namus nuo 3.90  €
  • LP Express kurjeriubalandžio 19d., penktadienį. 3.90  €
  • DPD kurjeriubalandžio 19d., penktadienį. 3.90  €
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
1.07  €
-10 % 1.19
add to cart Į krepšelį 1.07
delivery
Gauk balandžio 18d., rytoj. Visi pristatymo būdai

Dažnai perka kartu

Bendra prekių kaina 32.04  €
32.04  €
Kelti į krepšelį
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.

Aprašymas

Patchcord SC / APC-LC / UPC SM G.652D SIMPLEX 3,0 mm 1M

Patchcord (jungiamasis kabelis) vienmodis , kurio ilgis 1 metras , kabelio skersmuo 3 mm , baigtas SC/APC-LC/UPC jungtimis, naudojamas optinės įrangos, pvz., jungiklių ar keitiklių, prijungimui prie tinklo . Patchcord taip pat plačiai naudojami FTTH tinkluose OLT ir ONU/ONT tipo įrenginiams sujungti.

extralink-scapc-lcupc-patchcord-single

Patchcord savybės

Patchcord savybės

  • Mažas slopinimas
  • Veikimas plačiame temperatūrų diapazone
  • Matavimų pakartojamumas
  • Parametrų pakartojamumas

Tikslas

Tikslas

  • FTTH tinklai
  • LAN, WAN
  • WDM sistemos

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
profile-pic
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-01-15
0
0
Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Vieno režimo, paprastas, G652D, 3 mm, 1 m.
Pliusai: Aukštos kokybės SC/APC-LC/UPC jungtys užtikrina patikimą ryšį. Vieno režimo dizainas leidžia perduoti signalą ilgesniam atstumui be kokybės praradimo. 3 mm storis kabelis užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą.
Minusai: 1 metras gali būti per trumpas tam tikroms instaliacijoms.

Specifikacija

  • Gamintojas Extralink
  • Modelis

    EX.9205

  • Jungties medžiaga Keramikinis
  • 1 jungties rūšis Patinas
  • Jungtis 1 SC/APC
  • Striukės medžiaga Polivinilchloridas (PVC)
  • Jungtis 2 LC/UPC
  • Kabelio kategorija Vieno režimo
  • Jungčių tipai SC/APC-LC/UPC
  • Pluošto standartas G.652.D
  • Svoris bruto kg 0.02
  • Produkto spalva Geltona
  • Šviesolaidinis tipas G.652D
  • Kabelio skersmuo 3,0 mm ---3
  • Pilnai abipusis (duplex) Ne
  • Šviesolaidinio patchcord tipo Paprastas
  • 2 jungties rūšis Patinas
  • Laido tipas FTTH
  • Svoris 0.02
  • Pluošto režimo struktūra Vieno režimo
  • Ilgis 1 m
  • Laido ilgis 1
  • Modelio pavadinimas

    EX.9205

* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina

Šią prekę rasite filtruose

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika

Dažnai perkama kartu

Adapteris Ugreen 30985, 1m Adapteris Ugreen 30985, 1m
TOP
  • TOP prekė
  • 5.0 (5)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
11.99  €
-45%
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
TOP
  • TOP prekė
  • Išpardavimas
  • 5.0 (3)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
18.98  €
-24 %
  • 5.0 (193)
  • 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
-7%

Panašios prekės

  • Išpardavimas
  • Žemiau savikainos
  • 5.0 (26)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
1.07  €
-10 %
  • TipasUTP
  • Kabelio kategorija6
  • Kabelio ilgis (m)1.0
  • SpalvaJuoda
  • 0.0
  • 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
0.99  €
  • 5.0 (3)
  • 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
1.19  €

Klausk apie prekę

Telefonas invalid value valid value
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Prekė
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime
Uždaryti