Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės
  • Išpardavimas

Digitus Patchcord LC - > SC OM4, 2 m (DK-2532-02-4)

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 3680475
  • Liko tik: 5+ vnt.
1 iš 17 has video
  • Išpardavimas

Digitus Patchcord LC - > SC OM4, 2 m (DK-2532-02-4)

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 3680475
  • Liko tik: 5+ vnt.
11.99  €
-37 % 18.99  €
add to cart Į krepšelį 11.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
11.99  €
add to cart Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje 0 €
  • Vilniuje, Ukmergės g. 241spalio 14 d. 0 €
  • Kituose miestuosespalio 17 d. 0 €
Atsiimkite paštomatuose nuo 1.49  €
  • Itella paštomatespalio 17 d. 1.49  €
  • Lietuvos pašto skyriujespalio 19 d. 1.63  €
  • Omniva paštomatespalio 17 d. 1.99  €
  • LP Express paštomatespalio 17 d. 2.79  €
  • DPD paštomatespalio 17 d. 2.79  €
Pristatymas į namus nuo 3.90  €
  • LP Express kurjeriuspalio 17 d. 3.90  €
  • DPD kurjeriuspalio 17 d. 3.90  €
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
11.99  €
-37 % 18.99
add to cart Į krepšelį 11.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
delivery
Gauk spalio 14 d. Visi pristatymo būdai

Dažnai perka kartu

Aprašymas

FO patch cord, duplex, LC to SC,MM OM4 50/125 µ, 2 m

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Specifikacija

  • Gamintojas Digitus
  • Modelis DK-2532-02-4
  • Fibre optic type OM4
  • Laido ilgis 2 m
  • Core diameter 50 µm
  • Jungtis 2 SC
  • Laido spalva Black,Red,Turquoise,White
  • Jungtis 1 LC
  • Aprašymas Digitus 2m OM4 LC / SC. Cable length: 2 m, Fibre optic type: OM4, Connector 1: LC, Connector 2: SC, Core diameter: 50 µm, Connector gender: Male/Male, Full duplex, Cable colour: Black,Red,Turquoise,White
  • Jungties rūšis Male/Male
  • Pilnai abipusis (duplex) Taip
  • Jacket material Low smoke zero halogen (LSZH)
  • Cable diameter 3 mm
  • Fiber mode structure Multi-mode
  • Cladding diameter 125 µm
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

Panašios prekės

  • 5.0 (2)
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
4.99  €
  • 0.0
  • 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
19.99  €
  • 0.0
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
5.99  €

Klausk apie prekę

Telefonas
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime