Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Alantec Patch laidas MM OM4 LC-LC dvipusis 50/125 5,0 m

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 19196966
  • Liko tik: 5+ vnt.
1 iš 1 has video

Alantec Patch laidas MM OM4 LC-LC dvipusis 50/125 5,0 m

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 19196966
  • Liko tik: 5+ vnt.
21.99  €
add to cart Į krepšelį 21.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
21.99  €
add to cart Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje 0 €
  • Vilniuje, Ukmergės g. 241spalio 07d., penktadienį. 0 €
  • Kituose miestuosespalio 10 d. 0 €
Atsiimkite paštomatuose nuo 0 €
  • Itella paštomatespalio 10 d. 0 €
  • Lietuvos pašto skyriujespalio 12 d. 1.63  €
  • Omniva paštomatespalio 10 d. 1.99  €
  • LP Express paštomatespalio 10 d. 2.79  €
  • DPD paštomatespalio 10 d. 2.79  €
Pristatymas į namus nuo 3.90  €
  • LP Express kurjeriuspalio 10 d. 3.90  €
  • DPD kurjeriuspalio 10 d. 3.90  €
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
21.99  €
add to cart Į krepšelį 21.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
delivery
Gauk spalio 07d., penktadienį. Visi pristatymo būdai

Dažnai perka kartu

Specifikacija

  • Gamintojas Alantec
  • Modelis FOC-LCLC-5MMD-5-4

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

Panašios prekės

  • 0.0
  • 3-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
7.99  €
  • 0.0
  • 3-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
8.99  €
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €

Klausk apie prekę

Telefonas
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime