Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
| Gamintojas | Energetikos sistema |
| Bendras gylis (mm) | 55,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 80,00 mm |
| Bendras svoris | 0,08 kg |
| Bendras plotis (mm) | 94,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,04 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 31,20 g |
| Plastikas (be PET) | 7,80 g |
| Taros svoris (kg) | 0,04 kg |
| TI svoris (kg) | 0,01 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Įmontuota baterija | Taip |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:5:2017-04-01 |
| Prodiuseris | Energetikos sistema |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Mikrofono jautrumas | -38 dB ± 3 dB |
| Jungties tipai | „Bluetooth“ |
| USB atmintinės | USB C tipo |
| Spalva | Balta |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | Serenity ANC |
| Gamintojo prekės serija | Tikros belaidės ausinės |
| Atkūrimo valdymas | Taip |
| ANC | Taip |
| Paletės kiekis | 4178 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |