Skalbimo mašina Bosch WAXH2KOLSN Serie | 8, Skalbyklė, pakraunama iš priekio, 10 kg, 1600 aps/min  

(Prekės kodas: 14647888) Pardavėjas: Varle.lt
5/5 ( 4 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
10x
96,90
Lizingas be
pabrangimo:
Mėnesio įmoka – 96.90 €, prekės kaina – 969.00 €, avansas – 0 €, metinė palūkanų norma – 0%, sutarties mokestis – 0%, mėnesinis administravimo mokestis – 0%, sutarties laikotarpis – 10 mėn., bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0%, bendra mokama suma – 969.00 €.
969 €
Į KREPŠELĮ
Pratęsta garantija:
PDF
Atsisiųsti
Garantija
24 mėn.
Pristatymas
0-1 d. d.
Liko tik
2 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Lizingo skaičiuoklė
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
14647888
  • i-DOS: automatiškai nustato tikslų skalbiklio ir vandens kiekį.
  • 4D Wash System: dėl itin veiksmingo vandens ir skalbiklio prasiskverbimo į audinį skalbiniai išskalbiami nepriekaištingai švariai.
  • Home Connect: išmaniai prijungiami buitiniai prietaisai palengvina kasdienį gyvenimą.
  • Automatinė programa: automatiškai pakoreguoja skalbimą pagal audinio tipą ir nešvarumo lygį.
  • EcoSilence Drive™: taupus ir tylus variklis su 10 metų garantija.


i-DOS automatinis dozavimas

Taupykite vandenį ir skalbiklius.

Feature Icon i-DOS automatinio dozavimo sistema skalbiniais pasirūpins maksimaliai efektyviai. Tiesiog vieną kartą pripildykite skalbiklio ir skalbinių minkštiklio skyrelius, o i-DOS jutikliai per kiekvieną skalbimą pamatuos tikslų skalbiklio bei vandens kiekį kiekvienai įkrovai. Taip taupomi skalbikliai ir išvengiama nereikalingo skalavimo.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

4D Wash System su Intensive Plus

ExcellentResults
Nepriekaištingai švarūs drabužiai – net ir esant didelei įkrovai.

4D Wash System – tai absoliučiai kitoks skalbimas. Itin efektyvi sistema 4D Wash System suderina funkciją Direct Water Spray ir papildomą funkciją Spin Wash, kad skalbiklis bei vanduo būtų naudojami optimaliai ir efektyviai. Dėl efektyvaus vandens ir skalbiklio įsiskverbimo į audinį drabužiai išskalbiami nepriekaištingai švariai, net esant pilnai būgno įkrovai. Jei drabužiai smarkiai susitepę, tiesiog parinkite funkciją 4D Wash System Intensive Plus, kad skalbimo ciklas būtų intensyvesnis.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Home Connect

Connectivity
Išmanieji buitiniai prietaisai palengvina gyvenimą.

Feature Icon Ateitis jau beldžiasi į jūsų duris. Home Connect buitinius prietaisus papildo išmaniosiomis technologijomis, todėl juos galite valdyti telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Easy Start Guide

Connectivity
Easy Start Guide

Pasirinkti skalbiniams tinkamą programą gali būti sudėtinga, o nepataikius rezultatas gali būti toli gražu ne tobulas. Home Connect ir funkcija Easy Start viską apgalvos už jus ir visada rekomenduos tinkamą programą – tiesiai mobiliajame įrenginyje. Kiekvieną kartą, kaskart kai skalbsite. Jums tereikia programėlėje Home Connect įvesti drabužių spalvą, medžiagos tipą ir nešvarumo lygį. Taigi bus lengva pasirinkti tinkamą programą ir kaskart skalbiant gauti nepriekaištingą rezultatą.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Home Connect

Connectivity
Pasirūpinkite skalbiniais nuotoliniu būdu.

Skalbimas nėra pats smagiausias užsiėmimas, ypač, kai skubate ir turite laukti, kol baigsis skalbimo ciklas. Bosch skalbimo mašinos su programa Home Connect leidžia visiškai kontroliuoti skalbimą. Tiesiog pasinaudokite mobiliuoju įrenginiu ir patogiai valdykite bei stebėkite skalbimo mašiną nuotoliniu būdu. Turėdami nuotolinę prieigą prie skalbimo mašinos, net išvykę galėsite būti tikri, kad namuose viskas vyksta taip, kaip suplanuota.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Home Connect

Connectivity
Gaukite informaciją iš skalbimo mašinos

Skalbimo pabaigos laukimas gali erzinti ir būti laiko švaistymas, ypač jei turite nuveikti daug darbų. Galite užsiimti kitais darbais, jei naudojate programą Home Connect – skalbimo mašina į mobilųjį telefoną gali siųsti aktyviuosius pranešimus, iš kurių sužinosite apie programos būseną ir kitą naudingą informaciją. Todėl dabar dar lengviau nuveikti daugiau darbų tiek namuose, tiek išvykus.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Home Connect

Connectivity
Aptarnavimas tapo išmanesnis.

Neveikiantys buitiniai prietaisai gali kelti didelį stresą. Tokiais atvejais jums bus naudinga mūsų nuotolinės diagnostikos paslauga.* Tiesiog paskambinkite į Home Connect karštąją liniją ir užsisakykite nuotolinę diagnostiką. Mūsų klientų aptarnavimo specialistai nuotoliniu būdu patikrins jūsų prietaisą, nustatys problemą ir aiškiai jums patars, ką daryti toliau. Prireikus Bosch techninės priežiūros technikas atvyks į namus – jis su savimi turės visas atsargines dalis, kokių tik gali prireikti. Išmanus palaikymas ir išmanūs sprendimai. *Paslauga teikiama ne visos vietose.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Home Connect

EasyToUse
Pasakykite skalbimo mašinai, ką ji turi daryti.

Esame partneriai su Amazon Alexa, todėl dabar skalbimo mašiną galite valdyti balsu. Išsiaiškinkite, ar jūsų šalyje ir jūsų kalba veikia atitinkama programėlės Alexa funkcija Home Connect. Aktyvinkite funkciją ir užmegzkite Amazon Alexa bei skalbimo mašinos ryšį.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Automatinės programos

Comfort
Geriausias automatinis nešvarumų pašalinimo būdas.

Dabar idealiai išskalbti drabužius bus vienas juokas. Tiesiog pripildykite būgną ir paspauskite mygtuką „Start“. Skalbimo mašina viską pakoreguoja automatiškai pagal audinio tipą ir nešvarumo lygį, todėl skalbiniai kaskart bus nepriekaištingai švarūs.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

EcoSilence Drive™ garantija

Health
Ilgas ir išskirtinai tylus veikimas – su garantija.

Feature Icon Neleiskite, kad skalbimo mašinos keliamas triukšmas trukdytų jums ramiai pavakarieniauti su šeima. Bosch variklis EcoSilence Drive™ veikia taip tyliai, kad kartais galima net pamiršti, jog skalbyklė įjungta. Bešepetės technologijos taupiai energiją vartojantis variklis itin tyliai veikia ir ilgai tarnauja – jam suteikiama 10 metų garantija.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

SpeedPerfect

Tobulai išskalbia drabužius daugiau nei dukart greičiau

Kai skubate, pasikliaukite funkcija SpeedPerfect. Ji iki 65 %* sutrumpina programos laiką, tačiau drabužiai vis tiek išskalbiami tinkamai. Funkciją SpeedPerfect galima naudoti su daugeliu skalbimo mašinos programų ir skalbiant įvairaus dydžio ir įvairių tipų audinių įkrovas. Pavyzdžiui, programą SpeedPerfect naudokite su mišrios įkrovos programa – iki 4 kg dydžio įkrova bus išskalbta vos per 46 minutes. *Skirtumas lyginant programos „Easy Care“ esant 40 °C temp. trukmę ir programos „Easy Care“ su „SpeedPerfect“ esant 40 °C temp. trukmę.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

VarioDrum

Comfort
Skalbia kruopščiai ir švelniai.

Feature Icon Apmaudu, kai skalbimo metu sugadinamas mėgstamas arba gležnas drabužis. Patentuota sistema VarioDrum tolygiai paskirsto vandenį, kad visų tipų drabužiai būtų išskalbti švelniai ir efektyviai – joks jūsų mylimas drabužis nebus ištemptas, suraukšlėtas ar pažeistas.Priklausomai nuo programos, lašelių formos struktūros būgnas ir asimetriškos mentelės skalbinius švelniai stumia į centrą. Todėl visa net ir labai nešvarių drabužių įkrova bus išskalbta idealiai.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Papildomo įdėjimo funkcija

EasyToUse
Su papildomo įdėjimo funkcija daugiau nieko nepaliksite.

Feature Icon Pamiršote įdėti vaiko kojinę ar pasimetusius marškinėlius? Ne bėda! Naudodami papildomo įdėjimo funkciją, skalbimo ciklo metu galite lengvai įdėti pamirštus skalbinius arba ką nors išimti.* Tiesiog paspauskite papildomo įdėjimo mygtuką, atidarykite dureles, įdėkite pamirštus skalbinius ir tęskite skalbimą. *Dėl saugumo pakartotinio įdėjimo funkcijos negalima naudoti, jei pamuilės yra karštesnės nei 50 °C arba vandens lygis per aukštas.*Papildomai įkrauti negalima, jei vandens temperatūra yra aukštesnė kaip 50 °C arba vandens lygis per aukštas.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Programa DrumClean su priminimu

Health
Būgnas išlieka švarus ir be kvapo.

Kaip dažnai derėtų valyti skalbimo mašinos būgną? Jums primins ir padės tai atlikti programa DrumClean su priminimu – būgnas visada bus higieniškas ir be kvapų. Priminimo paleisti šią programą sulauksite po 20 skalbimo ciklų, kai skalbiama esant iki 40 °C temperatūrai. Ši programa jums primins pati, todėl jūs dėmesį galite sutelkti į svarbesnius dalykus.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

AquaStop

Safety
Dviguba apsauga nuo žalos, kurią gali padaryti vanduo.

Feature Icon Bosch AquaStop garantija visą eksploatavimo laikotarpį skalbimo mašiną apsaugo nuo žalos, kurią gali padaryti vanduo – galite būti visiškai ramūs. Mūsų skalbimo mašinose su funkcija AquaStop naudojama speciali dvigubos sienelės tiekimo žarna, apsauginis vožtuvas ir grindų bakas su plūdiniu jungikliu, kad apsaugotų nuo įvairios žalos, kurią gali padaryti vanduo – atsiradus tiek tiekimo žarnos pažeidimui, tiek nuotėkiui prietaise.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

AntiVibration

Health
Veikia vos girdimai.

Feature Icon Technologija AntiVibration pagrįsta naujoviška skalbimo mašinos šonų konstrukcija pasižymi ne vien tik puikia estetine išvaizda. Dėl jos prietaisas puikiai stabilizuojamas ir sumažinamas vibracijos lygis, todėl jūsų Bosch skalbimo mašina veikia itin tyliai. Net ir gręžimo ciklo metu.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

TimeDelay

Reikiamu metu išskalbti skalbiniai.

Esate labai užsiėmę ir norite, kad skalbiniai būtų baigti skalbti jums baigus darbus? O galbūt norite, kad jie būtų išskalbti ryte? Naudokite funkciją TimeDelay, kai norite, kad programa būtų paleista bet kuriuo metu per kitas 24 valandas. Tai patogu ir praktiška.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau


Serie 8 | i-DOS skalbyklė su Home Connect sąsaja ir 4D skalbimo sistema bei Intensive Plus funkcija: užtikrina akinančią švarą kiekvienu skalbimo ciklu viską atlikdama automatiškai.

Modelio pavadinimasWaxh2kolsn
Gamintojo prekės serijaSerie 8 washing mashine
Techniniai duomenys
Įtaiso tipasFront loading
TipasFree standing
Dizainas
Ekrano tipasLed
Gaminio spalvaBalta
Durų vyrisKairė
Valdymo tipasElectonic
Būgno tūris70 l
Apžvalgos langasTaip
"direct drive" funkcijaTaip
Džiovinimo sistemaNe
Kabelio ilgis2.1 m
Reversinės durysNe
Energijos valdymas
Energijos efektyvumo klasėC
Energijos suvartojimas per metus 167 kwh
Įvesties įtampaNone v
Vandens suvartojimas skalbiant49 l
Energijos suvartojimas per 100 skalbimo ciklų67 kwh
Efektyvumas
Triukšmo lygis (skalbiant)48 db
Triukšmo lygis (gręžiant)74 db
Skalbimo našumas10 kg
Atidėtos pradžios laikmatisTaip
Putų kontrolės sistemaTaip
Vandens sustabdymo funkcijaTaip
Maksimalus gręžimo greitis1600 aps./min
Skalbimo programosStandard programs: cotton, light care, delicate laundry, wool (hand type) laundry
Ciklo laikas skalbiant3:55 h
Garsumo klasėB
Svoris ir matmenys
Svoris83 kg
Gylis su atidarytomis durimisNone cm
Plotis60 cm
Aukštis85 cm
Gylis59 cm
Ergonomija
Užraktas nuo vaikųTaip
Likusio laiko indikatoriusTaip
Būgno vidinis apšvietimasDrum interior lighting: l
DozatoriusIdos
Kitos funkcijos
Garų funkcijaNe
Valdymo skydelisTouchcontrol
Valdymo funkcijos
NfcNe
Tinklas
Wi-fi belaidis ryšysTaip
Garantija
(fiziniams asmenims)
Energijos klasė
Bosch BestBuy sertifikatas
Sertifikatas
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Skalbinių džiovyklės ir skalbimo mašinos su džiovinimo funkcija turi daugybę privalumų. Visų pirma, pasak Varle.lt. buitinės technikos specialistų, tai yra didelis laiko taupymas. Jeigu jūsų šeima didelė ir ypač jei turite mažų vaikų, ko gero jums nereikėtų priminti apie tai, kaip greitai prisikaupia kalnai skalbinių. Jeigu jūsų gyvenimo būdas ar darbas verčia dažnai keliauti, taip pat tikriausiai žinote, kad labai patogu, jei yra galimybė viską greitai išskalbti, išdžiovinti ir keliauti toliau. Skalbinių džiovyklės ir skalbimo mašinos su džiovinimo funkcija yra sukurtos būtent šiems poreikiams patenkinti.

Labai svarbus aspektas yra vieta ir laisva erdvė. Pripažinkime, kad ne kiekvienas turi galimybių iškabinti skalbinius vonioje. Taip pat tikrai ne kiekvienas turi balkoną ar terasą, kurioje šiltomis dienomis galima būtų džiovinti išskalbtus drabužius ir patalynę. Labai dažnai nedideliame bute drabužius tenka džiovinti tam neskirtoje vietoje, pavyzdžiui, svetainėje. Tokiais atvejais, skalbinių džiovyklės nauda yra tiesiog neįkainojama.

Kitas dalykas, apie kurį iš tikrųjų vertėtų prisiminti yra drėgmės aspektas. Jeigu skalbinius džioviname namuose, reikėtų turėti omenyje tai, kad gali kauptis drėgmė, kuri neigiamai veikia mūsų sveikatą ir tampa palankia terpe plisti įvairiems mikrobams. Skalbinių džiovyklės dėka šios problemos galima išvengti. Iš džiovyklės iškart traukiame gražius, sausus ir paruoštus naudoti skalbinius.

Varle.lt specialistų teigimu, egzistuoja keletą ...

Skaityti daugiau

Skalbimo mašina yra vienas reikalingiausių įrenginių mūsų namuose, nes reikšmingai palengvina gyvenimą. Kaip išsirinkti kokybišką skalbimo mašiną, pataria Varle.lt buitinės technikos specialistai. Renkantis skalbimo mašiną svarbu atkreipti dėmesį į pagrindinius parametrus: matmenis, gręžimo greitį, talpą, vandens ir elektros sąnaudas, triukšmą bei programas. Skaityti daugiau

Nauja skalbimo mašina triukšmingai veikia? O gal gręžimo metu išjuda iš savo vietos? Pasak Varle.lt buitinės technikos specialistų, pakanka tik vieno buitinės technikos priedo šioms problemos pašalinti. Antivibracinis kilimėlis arba amortizaciniai padukai padeda išspręsti buitinės technikos triukšmą ir vibravimą jos veikimo metu. Kas tai per priedai ir kokių efektų leidžia pasiekti? Skaityti daugiau

Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje „Varlė.lt“ tapo oficialiu vokiškos buitinės technikos gamintojos „Miele“ partneriu. Skaityti daugiau

Atsiliepimai
Panašios prekės
Bosch BestBuy sertifikatas
Skalbimo mašina Bosch WAXH2KB0SN - Skalbimo mašinos

Skalbimo mašina Bosch WAXH2KB0SN

 
998,90 1-2 d. d. (0)
Skalbimo mašina Samsung WD90T984ASH/S7 - Skalbimo mašinos

Skalbimo mašina Samsung WD90T984ASH/S7

 
959,99 3-4 d. d. (0)
Nemokamas pristatymas
Iš priekio pakraunama skalbyklė Miele WED135 WPS 8kg - Skalbimo mašinos

Iš priekio pakraunama skalbyklė Miele WED135 WPS 8kg

 
949 € 14 d. d. (0)