Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Skalbimo mašina Bosch WAV28MHASN Serija 8, Skalbyklė, pakraunama iš priekio, 9kg, 1400 aps/min

Skalbimo mašina Bosch WAV28MHASN Serija 8, Skalbyklė, pakraunama iš priekio, 9kg, 1400 aps/min

 • rating 5.0/5 (2)
 • Pardavėjas Varle.lt
 • Varlė kodas 16874810
 • Liko tik: 5+ vnt.
1 iš 15 has video

Skalbimo mašina Bosch WAV28MHASN Serija 8, Skalbyklė, pakraunama iš priekio, 9kg, 1400 aps/min

Skalbimo mašina Bosch WAV28MHASN Serija 8, Skalbyklė, pakraunama iš priekio, 9kg, 1400 aps/min

 • rating 5.0/5 (2)
 • Pardavėjas Varle.lt
 • Varlė kodas 16874810
 • Liko tik: 5+ vnt.
868.90  €
-2 % 889.99  €
ar
Pirkti su klix be  pabrangimo
86. 89 € x 10 mėn.
 • + 12 mėn. 79
 • + 24 mėn. 113 POPULIARUS
 • + 36 mėn. 140
 • + 48 mėn. 183
868.90  €
86. 89 €/mėn x 10
add to cart Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje 0 €
 • Vilniuje, Ukmergės g. 241balandžio 11 d. 0 €
Pristatymas į namus nuo 17.50  €
 • LP Express kurjeriubalandžio 12 d. 17.50  €
 • DPD kurjeriubalandžio 12 d. 17.50  €
*Užsakymo terminai yra preliminarūs

Dažnai perka kartu

Bendra prekių kaina 889.89  €
889.89  €
Kelti į krepšelį

Aprašymas

 • „AntiStain“: patikimai šalina dažniausiai pasitaikančias dėmes.
 • Sistema „4D Wash“: itin efektyvus vandens ir skalbiklio prasiskverbimas nepriekaištingiems rezultatams užtikrinti.
 • „Home Connect“: buitiniai prietaisai su išmaniuoju ryšiu patogesniam kasdieniam gyvenimui.
 • „EcoSilence Drive™“: tyliai veikianti ir energiją ekonomiškai naudojanti pavara, kuriai suteikiama 10 metų garantija.
 • „AllergyPlus“: ši funkcija bus itin naudinga žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos ir turintiems jautrią odą.


AntiStain

ExcellentResults
Kiekvienai dėmei – tinkamas sprendimas

Naudojant sistemą „AntiStain Removal“ skalbyklė arba skalbyklė-džiovyklė gali lengvai įveikti keturių rūšių sunkiai pašalinamas dėmes. Ši sistema automatiškai nustato temperatūrą, būgno sukimosi greitį ir mirkymo laiką, kad lengvai įveiktų keturių sunkiausiai pašalinamų tipų dėmes. Tai puikus būdas atsikratyti sviesto ar aliejaus, žolės, raudono vyno ar kraujo dėmių.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Sistema „4D Wash“ su „Intensive Plus“

ExcellentResults
Nepriekaištingi rezultatai net kai prikrautas pilnas būgnas.

Naudojant sistemą „4D Wash“, skalbimas pakylėjamas į naują lygį. Kai aktyvi mūsų itin efektyvi sistema „4D Wash“, naudojamas funkcijos „Direct Water Spray“ ir papildomos funkcijos „Spin Wash“ derinys, todėl skalbiklis bei vanduo naudojami optimaliai ir efektyviai. Puikiai išskalbkite daugiau skalbinių: vanduo ir skalbiklis veiksmingai prasiskverbia į audinį, todėl skalbiniai bus nepriekaištingai švarūs, net jei skalbėte prikrovę pilną būgną. Itin nešvarius drabužius gali prireikti skalbti intensyviau. Norėdami, kad skalbimo ciklas būtų intensyvesnis, pasirinkite „4D Wash System Intensive Plus“.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Home Connect

Connectivity
Išmanieji buitiniai prietaisai palengvina gyvenimą.

Atverkite duris ateičiai. „Home Connect“ jūsų prietaisuose aktyvina išmaniąsias technologijas, todėl prietaisus galite valdyti telefonu ar planšetiniu kompiuteriu – tai ir šiuolaikiška, ir nepaprastai patogu.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Home Connect

Connectivity
Tinkama programa kiekvieną kartą.

Galbūt nežinote, kokią programą pasirinkti, o suklydus rezultatas gali būti ne pats geriausias. Naudojant programą mobiliesiems „Home Connect“, kurioje yra parinktis „Easy Start“, spėlioti nebereikia – galėsite būti tikri, kad skalbimo rezultatai patenkins lūkesčius. Programoje nurodykite skalbinių tipą bei nešvarumo lygį, ir jums bus pasiūlyta tinkama programa – kiekvienam skalbimui, kiekvieną kartą.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Home Connect

Connectivity
Skalbinius prižiūrėkite nuotoliniu būdu.

Niekas nemėgsta skalbti, ypač kai skubama ir reikia laukti skalbimo ciklo pabaigos. „Bosch“ skalbyklės su programa „Home Connect“ suteikia jums visišką skalbimo kontrolę. Naudodami mobilųjį įrenginį patogiai valdykite ir stebėkite prietaisus nuotoliniu būdu. Kai turite prieigą prie skalbyklės išvykę, galite rūpintis namais taip, kaip norite, net juose nebūdami.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Home Connect

Connectivity
Jūsų skalbyklė jums siunčia pranešimus.

Laukti, kol skalbiniai bus išskalbti, gali būti tikras laiko švaistymas, tai gali kelti įtampą, ypač jei esate užsiėmę. Programa „Home Connect“ padeda jaustis ramiai ir produktyviau išnaudoti laiką. Ji gali siųsti aktyviuosius pranešimus iš jūsų buitinio prietaiso tiesiai į jūsų mobilųjį įrenginį – taip sužinosite vykdomos programos būseną bei kitą naudingą informaciją. Vykdyti keletą užduočių vienu metu dabar gerokai lengviau – tiek namuose, tiek išvykus.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Home Connect

Connectivity
Paslaugos tapo išmanesnės.

Jei buitiniai prietaisai blogai veikia, galite patirti stresą. „Remote Diagnostics“ skuba į pagalbą*. Tiesiog paskambinkite „Home Connect“ telefono linija ir susitarkite dėl susitikimo diagnostikai nuotoliniu būdu atlikti. Techninės priežiūros komanda nuotoliniu būdu patikrins jūsų prietaisą, nustatys problemą ir pateiks patarimų. Prireikus techninis darbuotojas gali atvykti į jūsų namus su visomis reikiamomis dalimis ir pašalinti gedimą. Išmani pagalba, išmanūs sprendimai.*Priklauso nuo pasiūlos vietoje.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Home Connect

EasyToUse
Jūsų skalbyklė darys tai, ką jai liepsite.

Mūsų partnerystė su „Amazon Alexa“ jums leidžia valdyti savo džiovyklę balsu. Patikrinkite, ar norima „Home Connect“ paslauga prieinama jūsų šalyje atitinkama kalba programėlėje „Amazon Alexa“. Aktyvinkite pasirinktą paslaugą ir susiekite „Amazon Alexa“ su savo skalbykle.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

„EcoSilence Drive™“ garantija

Health
Tyliu veikimu ir ilgu eksploatavimo laikotarpiu pasižymintis variklis su garantija.

Skalbyklė daugiau nebetrikdys ramybės jums pietaujant. „Bosch“ variklis „EcoSilence Drive™“ veikia taip tyliai, kad kartais galite pamiršti, kad jis įjungtas. Energiją taupantis variklis, kuriame nenaudojami šepetėliai, veikia tyliai, pasižymi itin ilgų eksploatavimo laikotarpiu ir jam suteikiama 10 metų garantija.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Allergy Plus

Health
Sunaikina 99,99 %* dažniausiai pasitaikančių bakterijų.

Programa „AllergyPlus“ puikiai įveikia bakterijas, nedirgina jautrios odos ir užtikrina optimalų bei higienišką skalbimą. Temperatūra nekinta viso skalbimo metu, todėl audiniai išskalbiami ypač higieniškai. Tai padeda efektyviai pašalinti bakterijas ir dažniausiai pasitaikančius alergenus, tokius kaip dulkių erkutės. Be to, jūsų skalbiniai kruopščiai išskalaujami, taip pašalinant skalbiklio likučius. Rezultatas – ypač higieniški ir švarūs skalbiniai.        * „Bosch“ skalbyklės, kuriose naudojama skalbimo programa „AllergyPlus“ esant 40° ir 60° temperatūrai, atitinka mokslininkų rekomenduojamas sąlygas, kurių reikia, kad būtų pašalinta 99,99 % Enterococcus Hirae ir Pseudomonas Aeruginosa rūšių bakterijų (pagal „Honisch“ ir kt.). 2014 m., „Skalbimo ciklo trukmės, temperatūros ir skalbiklio sudėties poveikis buitinių skalbinių higieniniam efektyvumui.“ Tyrimą vykdė universitetas „Rhine-Waal“.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

SpeedPerfect

Performance
Idealūs rezultatai per mažiau nei pusę laiko.

Kai labai skubate, naudodami skalbyklę su programa „SpeedPerfect“, skalbimo laiką sutrumpinsite iki 65 %*, o rezultatai vis tiek bus puikūs. „SpeedPerfect“ galima naudoti kartu su dauguma programų, be to, šią programą galima naudoti esant bet kokiam įkrovos dydžiui ar audinio tipui. Pavyzdžiui, galite pasirinkti programas „Mix“ bei „SpeedPerfect“ ir 4 kilogramai mišrių skalbinių bus išskalbti vos per 46 minutes. * Skirtumas tarp 40°C programos Easy Care trukmės ir 40°C programos Easy Care su parinktimi „SpeedPerfect“ trukmės.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Ekranas ComfortControl su sunaudojimo indikatoriumi

EasyToUse
Visa pagrindinė informacija glaustai.

Ekrane ComfortControl parodoma visa pagrindinė skalbimo mašinos informacija, įskaitant vandens ir energijos sunaudojimą.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

VarioDrum

Comfort
Skalbia kruopščiai ir švelniai.

Apmaudu, kai skalbimo metu sugadinamas mėgstamas arba gležnas drabužis. Patentuota sistema VarioDrum tolygiai paskirsto vandenį, kad visų tipų drabužiai būtų išskalbti švelniai ir efektyviai – joks jūsų mylimas drabužis nebus ištemptas, suraukšlėtas ar pažeistas.Priklausomai nuo programos, lašelių formos struktūros būgnas ir asimetriškos mentelės skalbinius švelniai stumia į centrą. Todėl visa net ir labai nešvarių drabužių įkrova bus išskalbta idealiai.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

ActiveWater Plus

Performance
Įkrovos dydžiui pritaiko vandens kiekį.

Jums rūpi vandens sąnaudos? Mums taip pat. Technologija ActiveWater Plus užtikrina, kad drabužiai bus išskalbti idealiai, tuo tarpu kiekvienai įkrovai, įskaitant ir mažas, sunaudojama tik tiek vandens, kiek reikia. Integruoti jutikliai nustato įkrovos dydį ir automatiškai pagal skalbinių kiekį ir audinio tipą pakoreguoja vandens sąnaudas. Drabužiai tampa idealiai švarūs ir sunaudojama mažiau vandens.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Pakartotinio įkrovimo funkcija

EasyToUse
Dėl pakartotinio įkrovimo funkcijos daugiau niekada nereikės rūpintis, kad pamiršote ką nors įdėti.

Pamiršote įdėti vaiko kojinę arba marškinėlius? Ne bėda! Naudodami pakartotinio įkvorimo funkcija galite lengvai įdėti ar išimti skalbinių skalbimo ciklo metu*. Tiesiog paspauskite mygtuką „Reload“ (pakartotinis įkrovimas), atidarykite dureles, įdėkite pamirštus skalbinius ir tęskite skalbimą. *Dėl saugumo pakartotinio įkrovimo funkcijos negalima naudoti, kai vandens temperatūra aukštesnė nei 50 °C arba jo lygis per didelis.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Programa DrumClean su priminimu

Health
Būgnas išlieka švarus ir be kvapo.

Naudojant būgno valymo programą būgnas visada bus higieniškas ir švarus. Priminimo paleisti šią programą sulauksite po 20 skalbimo ciklų, kai skalbiama esant iki 40 °C temperatūrai.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

AquaStop

Safety
Dviguba apsauga nuo žalos, kurią gali padaryti vanduo.

Bosch AquaStop garantija visą eksploatavimo laikotarpį skalbimo mašiną apsaugo nuo žalos, kurią gali padaryti vanduo – galite būti visiškai ramūs. Mūsų skalbimo mašinose su funkcija AquaStop naudojama speciali dvigubos sienelės tiekimo žarna, apsauginis vožtuvas ir grindų bakas su plūdiniu jungikliu, kad apsaugotų nuo įvairios žalos, kurią gali padaryti vanduo – atsiradus tiek tiekimo žarnos pažeidimui, tiek nuotėkiui prietaise. * Žiūrėkite garantijos sąlygas

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

AntiVibration

Health
Veikia vos girdimai.

Technologija AntiVibration pagrįsta naujoviška skalbimo mašinos šonų konstrukcija pasižymi ne vien tik puikia estetine išvaizda. Dėl jos prietaisas puikiai stabilizuojamas ir sumažinamas vibracijos lygis, todėl jūsų Bosch skalbimo mašina veikia itin tyliai. Net ir gręžimo ciklo metu.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

Super Quick 30

Flexibility
Švarūs drabužiai vos per 30 minučių.

Švarūs drabužiai vos per 30 minučių.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

TouchControl mygtukai

Lengvai pasirinkite tinkamą programą.

Naudojant TouchControl mygtukus norimą programą pasirinkti itin lengva.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

TimeDelay

Reikiamu metu išskalbti skalbiniai.

Esate labai užsiėmę ir norite, kad skalbiniai būtų baigti skalbti jums baigus darbus? O galbūt norite, kad jie būtų išskalbti ryte? Naudokite funkciją TimeDelay, kai norite, kad programa būtų paleista bet kuriuo metu per kitas 24 valandas. Tai patogu ir praktiška.

Rodyti mažiau
Rodyti daugiau


Serie|8 skalbyklė su Home Connect sąsaja, 4 AntiStain programomis ir 4D skalbimo sistema bei Intensive Plus funkcija užtikrina akinančią švarą, kiekvieną skalbimo ciklą viską atlikdama automatiškai.


INFORMACIJA APIE NAUJĄ ENERGIJOS SĄNAUDŲ ŽENKLINIMĄ ĮSIGALIOJUSĮ NUO 2021. KOVO MĖN.: SKAITYTI ČIAPastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau

Video

Specifikacija

Techniniai parametrai
Prekinis ženklasBosch
Komercinis produkto pavadinimasWav28mhasn
Montuojamas / laisvai statomasLaisvai pastatoma
Is this appliance intended to be built-inNe
Reguliavimo tipasElektroninis
Montavimo tipasLaisvai statoma
Reguliavimo ir aliarmo tipasLcd
Nuimama viršutinė plokštėNe
Durys / dvejos durysNetaikoma
DurelėsStiklinis langelis
Pakrovimo tipasIš priekio
Durelių lankstasKairėje
Pagrindinė produkto spalvaBalta
Basic color of productBalta
Prijungimo galia2300 w
Srovė10 a
Įtampa220-240 v
Dažnis50 hz
Elektros laidos ilgis210 cm
Kištuko tipasSchuko-/gardy su įžeminimu
Aukštis su viršutiniu padėklu-2 mm
Reguliuojamo aukščio kojelėsTaip - visi
Gaminio aukštis848 mm
Gaminio su pakuote aukštis875 mm
Maksimalus reguliuojamų kojelių aukštis12 mm
Mm
Gaminio plotis598 mm
Gaminio gylis590 mm
Gaminio su pakuote gylis675 mm
Gaminio su pakuote plotis640 mm
Gylis, esant durelėms atidarytoms 90°1063 mm
Svoris neto73,8 kg
Svoris bruto74,8 kg
RatukaiNe
Liekamasis drėgnis new (2010/30/ec)%
Svertinis metinis suvartojamos energijos kiekis new (2010/30/ec)Kwh/annum
Didžiausias centrifugos sūkių skaičius (2010/30/ec)1400 aps/min
Standartinės medvilnės 40 °c programos trukmė, kai į skalbyklę įdėta dalinė įkrovaMin
Standartinės medvilnės 60 °c programos trukmė, kai į skalbyklę įdėta visa įkrovaMin
Standartinės medvilnės 60 °c programos trukmė, kai į skalbyklę įdėta dalinė įkrovaMin
Svertinis metinis suvartojamo vandens kiekis (2010/30/ec)L/annum
Baigtos programos režimo vartojamoji galia - new (2010/30/ec)W
Lšjungties režimo vartojamoji galia - new (2010/30/ec)W
Vardinis pajėgumas kilogramais, kai naudojama standartinė medvilnės programa - (2010/30/ec)9,0 kg
Baigtos programos režimo trukmė - new (2010/30/ec)Min
Triukšmo lygis skalbiant49 db(a) re 1 pw
Triukšmo lygis gręžiant70 db(a) re 1 pw
Ø energy consumption 60 °c cotton programme (full load) (2010/30/ec)Kwh
Ø energy consumption 60°c cotton programme (partial load) (2010/30/ec)Kwh
Ø energy consumption 40 °c cotton programme (partial load) (2010/30/ec)Kwh
Standartinė 60 °c programaNe
Standartinė 40 °c programaNe
Likutinės drėgmės kiekis % po gręžimo maksimaliu greičiu%
Elektros energijos sąnaudos: ploni audiniai 30°cKwh
Elektros energijos sąnaudos: vilna 30°cKwh
Elektros energijos sąnaudos: lengvai prižiūrimi audiniai 40°cKwh
Elektros energijos sąnaudos: spalvoti skalbiniai 40°cKwh
Elektros energijos sąnaudos: medvilnė 95°cKwh
Vandens sąnaudos 30°c švelniems audiniamsL
Vandens sąnaudos 30°c vilnai/skalbimui rankomisL
Vandens sąnaudos 40°c lengvai prižiūrimi audiniaiL
Vandens sąnaudos 40°c spalvotiems audiniamsL
Vandens sąnaudos 90°c medvilneiL
Sukurta taip, kad būtų išleidžiami sidabro jonaiNe
Energijos vartojimo efektyvumo klasėA
Skalbimo ciklo energijos vartojimo efektyvumo indeksas50,9
Energijos suvartojimas kwh vienam kilogramui per darbo ciklą „eco 40-60“ programa0,484 kwh
Maksimali temperatūra audiniuose naudojant „eco 40-60“ programą pusiniu pajėgumu29 °c
Maksimali temperatūra audiniuose naudojant „eco 40-60“ programą ketvirčiu pajėgumo25 °c
Maksimali temperatūra audiniuose naudojant „eco 40-60“ programą vardiniu pajėgumu43 °c
Skalbinių drėgmės lygis procentais išskalbus „eco 40-60“ programa, veikiančia puse pajėgumo53 %
Skalbinių drėgmės lygis procentais išskalbus „eco 40-60“ programa, veikiančia ketvirčiu pajėgumo53 %
Skalbinių drėgmės lygis procentais išskalbus „eco 40-60“ programa, veikiančia vardiniu pajėgumu53 %
Ore skleidžiamas akustinis triukšmas70 db(a) re 1 pw
Ore skleidžiamo akustinio triukšmo klasėA
Uždelstosios veiksenos vartojamoji galia0,60 w
Tinklinės budėjimo veiksenos vartojamoji galia1,50 w
Budėjimo veiksenos vartojamoji galia0,50 w
Išjungties režimo vartojamoji galia0,10 w
Qr kodasHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/421702
Eprel registration number421702 kg
Maksimali talpa kilogramais9,0 kg
„eco 40-60“ programos skalavimo efektyvumas5,0 g
„eco 40-60“ programos gręžimo efektyvumo klasėB
„eco 40-60“ programos sukimo greitis aps./min pusiniu pajėgumu1400 aps/min
„eco 40-60“ programos sukimo greitis aps./min ketvirčiu pajėgumo1400 aps/min
„eco 40-60“ programos sukimo greitis aps./min vardiniu pajėgumu1400 aps/min
„eco 40-60“ programos skalbimo efektyvumo indeksas1,040
„eco 40-60“ skalbimo ciklo trukmė valandomis ir minutėmis pusiniu pajėgumu2:53 h
„eco 40-60“ skalbimo ciklo trukmė valandomis ir minutėmis ketvirčiu pajėgumo2:53 h
„eco 40-60“ programos trukmė valandomis ir minutėmis vardiniu pajėgumu3:44 h
Vandens suvartojimas „eco“ programa litrais per darbo ciklą48 l
Weighted remaining moisture content (%)53,0 %
Svertinis energijos suvartojimas kwh per 100 skalbimo ciklų „eco 40-60“ programa48 kwh
Energy smartTaip
Broadband technologyNetaikoma
Sim card slot availableNe
Communication technologyWi fi
Remote accessLan
Possibility of remote upgradeNe
Possibility of remote update for maintenanceTaip
Possibility of voice controlYes, with optional accessory
Galimos ekranėlio kalbosŠvedų
ProgramosVilnos ir skalbimo rankomis programa lengvai prižiūrimi audiniai programa balti/spalvoti skalbiniai jautrių audinių programa
Automatinė programaNe
Papildomos naudojimo galimybėsDėmių lentelė demonstracinė programa
Disbalanso kontrolėTaip
Plovimas šaltame vandenyjeTaip
Užterštumo laipsnio atpažinimasNe
Putų kiekio kontrolėTaip
Skaitmeninis atgalinio laiko skaičiavimo indikatoriusTaip
Eigos indikatoriusLed ekrane
Apsukų skaičiaus reguliavimasKeičiamas
Sūkių išjungimasTaip
Atskiras temperatūros reguliavimasŽingsniai
Svorio jutiklisTaip
Daugiau vandensTaip
Lengvo lyginimo funkcijaApsauga nuo glamžymosi programos pabaigoje
Durelių atidarymasRankena
Vamzdžio medžiagaPlastmasė
Būgno talpa65 l
Būgno medžiagaNerūdijantis plienas
Karšto ir šalto vandens įleidimasNe
Programinės įrangos atnaujinimasNe
Pradžios atidėjimasYra
Stop delay or a start delay optionStop
Stop delay time max.24 h
Vidinis apšvietimasTaip
Apšvietimo tipasLed light
Apsauga nuo vandens nutekėjimoSistema aquastop
Papildomi priedaiWmz2200, wmz2381, wmzpw20w
Product image16882908_wav28mhasn_stp_def.jpg
Chemical tax includedTaip
Chemical tax sweden50% tax (50% reduction)
Chemical tax classification50 %
Serija 8
Skalbimo kokybės efektyvumo klasė (2010/30/ec)A
Energy label version2017
Viso skalbimo ir džiovinimo ciklo trukmė valandomis ir minutėmis pusiniu pajėgumuH
Kita informacija
Main product group (mda, sda, acc, oth)Mda
Gaminio išmatavimai (a x p x g)848 x 598 x 590 mm
Gaminio su pakuote išmatavimai (axpxg)875 x 675 x 640 mm
Pakuotės tūris (dm3)378,000
Aukštis montavimui po stalviršiu850,00 mm
Gylis su atidarytomis durelėmis 90°106,30 cm
Reguliuojamas aukštis ikiCm
Prietaiso gylis įskaitant atstumą iki sienos59 cm
Įleidimo žarnos ilgis150,00 cm
Išleidimo žarnos ilgis150,00 cm
Spalva / medžiaga, panelėBalta
Korpuso spalva / medžiagaBalta
Vandens sąnaudos pilnai užkrovai medvilnės 60°c programaiL
Suvartojama energijaKwh
Vandens sąnaudosL
Bendras suvartojamos energijos kiekis per metusKwh
Skalbimo proceso optimizavimasVandens išpylimas/gręžimas startas/pauzė su papildymo galimybe itin greita 15'/itin greita 30' waterperfect plus dėmių pobūdžio nustatymas pradinis skalbimas vario speed apsukų skaičiaus pasirinkimas hygiene įjungti/išjungti vienas skalavimas greita/mišrūs skalbiniai marškiniai paruošta tamsūs skalbiniai sporto drabužiai temperatūra
Pradinis skalbimasYra
Taip
Karšto ir šalto vandens įleidimasNe
Skalbimas rankomisTaip
Programa balti/spalvoti skalbiniaiStandartinė šalta - 90°c
Lengvai prižiūrimi skalbiniaiEasy-care plus standartas
Programos pabaigos signalasLed ekrane akustinis signalas
Užkrovos jutiklisTaip
Skalavimo jutiklisNe
Ploviklių ištirpinimasPriekyje savaime išsivalantis
Elektroninis garantinis aptarnavimasTaip
Cph-codeG11209859444gk5ghc
Home connect featuresEn: remote monitoring and control en: iservice remote en: energymgmt photovoltaics
Connectivity typeEn: wi-fi
En: power consumption offW
En: power consumption standby/display onW
En: power consumption standby/display offW
Power consumption standby/network: please check the user manual for how to switch off the wifi module.W
En: time auto-offMin
En: time auto-standby/display onMin
En: time auto-standby/displ. offMin
En: time auto-standby/networkMin
Variklio tipasBldc su garantija
Quantity automaticBepakopis
Maximum drive1400
Konstrukcijos tipo grupėFreestanding
ProductdivisionPlc
Ne
Display of consumption estimationTaip
Taip
Automatic dosage systemNe
Super silentTaip
DžinsaiTaip
Skalbimo proceso optimizavimasVandens išpylimas/gręžimas startas/pauzė su papildymo galimybe itin greita 15'/itin greita 30' waterperfect plus dėmių pobūdžio nustatymas pradinis skalbimas vario speed apsukų skaičiaus pasirinkimas hygiene įjungti/išjungti vienas skalavimas greita/mišrūs skalbiniai marškiniai paruošta tamsūs skalbiniai sporto drabužiai temperatūra
En: stackabilityTaip
Gylis (cm)Nomal depth (60 cm)
Vario speedTaip
Lauko programaNe
Home connectTaip
ActiveoxygenNe
Speed perfectTaip
Vario speedTaip
Taip
Super silentTaip
Intensive plussystemTaip
Daugiau vandensTaip
Taip
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina

Šią prekę rasite filtruose

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

Patarimai

Nors atrodytų, kad šiuo metu nėra pats geriausias metas įsigyti naują skalbimo mašiną, bet kartais toks sprendimas gali reikšti gerokai mažesnes mėnesines elektros ir vandens sąskaitas. Prekybos centro internete „Varlė.lt“ ekspertas paaiškino, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis skalbimo mašiną ir kaip ja naudotis, kad vandens ir elektros sąskaitos būtų mažiausios.

Dėmesio centre – energetinė klasė ir vandens sunaudojimo rodikliai

Prieš įsigyjant tokį ilgaamžį prietaisą kaip skambino mašina, svarbu pasidomėti jo energijos bei vandens sunaudojimo kiekiais, technine specifikacija. Nors tarpusavyje palyginti įvairių gamintojų prietaisus atrodo nelengva užduotis, bet tai padaryti galima suradus EU technikos energinio naudingumo žymėjimo etiketės (tai padaryti galima ir internete). Tokiomis etiketėmis privalomai yra ženklinamos visos Europos Sąjungoje parduodamos skalbimo mašinos.

A-G klasė energetinio žymėjimo klasė yra esminis identifikatorius, vertinant skalbimo mašinos efektyvumą:  A-C – puiki energetinė klasė, D-E – gera energetinė klasė, F-G – prastas energinis efektyvumas. Informaciniame lapelyje taip pat yra įvertintas ir nurodomas skalbimo mašinos:

 1. Vandens sąnaudos vieno skalbimo metu;
 2. Elektros suvartojimas;
 3. Gręžimo efektyvumas (A-G skalėje);
 4. Triukšmo lygis (gręžimo metu);
 5. Rekomenduojama talpa, skalbiant 40-60 laipsnių temperatūroje;
 6. 40-60 laipsnių skalbimo programos trukmė (optimalus skalbimo ciklas).

Nors europinė energetinio žymėjimo A-G skalė įsigaliojo sąlyginai neseniai, 2021 m. kovą, toks žymėjimas buvo įvestas, …

Skaityti daugiau

Skalbinių džiovyklės ir skalbimo mašinos su džiovinimo funkcija turi daugybę privalumų. Visų pirma, pasak Varle.lt. buitinės technikos specialistų, tai yra didelis laiko taupymas. Jeigu jūsų šeima didelė ir ypač jei turite mažų vaikų, ko gero jums nereikėtų priminti apie tai, kaip greitai prisikaupia kalnai skalbinių. Skaityti daugiau

Skalbimo mašina yra vienas reikalingiausių įrenginių mūsų namuose, nes reikšmingai palengvina gyvenimą. Kaip išsirinkti kokybišką skalbimo mašiną, pataria Varle.lt buitinės technikos specialistai. Renkantis skalbimo mašiną svarbu atkreipti dėmesį į pagrindinius parametrus: matmenis, gręžimo greitį, talpą, vandens ir elektros sąnaudas, triukšmą bei programas. Skaityti daugiau

Nauja skalbimo mašina triukšmingai veikia? O gal gręžimo metu išjuda iš savo vietos? Pasak Varle.lt buitinės technikos specialistų, pakanka tik vieno buitinės technikos priedo šioms problemos pašalinti. Antivibracinis kilimėlis arba amortizaciniai padukai padeda išspręsti buitinės technikos triukšmą ir vibravimą jos veikimo metu. Kas tai per priedai ir kokių efektų leidžia pasiekti? Skaityti daugiau

Dažnai perkama kartu

 • Išpardavimas
 • 4.8 (972)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
7.99  €
-20 %
 • 5.0 (10)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
13 €
-18 %
 • 5.0 (268)
 • 1-2 d. d.
 • Liko tik: 1 vnt.
15.99  €
 • 4.7 (26)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
3.55  €

Panašios prekės

 • 5.0 (5)
 • 1-2 d. d.
 • Liko tik: 3 vnt.
429.42  €
-5 %
42.94  €/mėn be pabrangimo
 • 0.0
 • 5-7 d. d.
 • Liko tik: 5 vnt.
635.66  €
63.57  €/mėn be pabrangimo
 • 0.0
 • 3-7 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
379.99  €
-3 %
38  €/mėn be pabrangimo
 • 0.0
 • 5-7 d. d.
 • Liko tik: 5 vnt.
396.90  €
39.69  €/mėn be pabrangimo

Klausk apie prekę

Telefonas
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime