Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.
Nuotraukos nėra

Siuvimo mašina RUBINA 888 (Prekės kodas: 287999)

124,25
429,01 Lt
IŠPARDUOTA
NEMOKĖK UŽ PRISTATYMĄ
Atsiimk “Varle.lt” parduotuvėse.
ĮVERTINK:

3 iš 17 (2 Komentarų)
Pristatymas
2-4 d. d.
Garantija
24 mėn.
PDF
Atsisiųsti
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę / siūlyk savo kainą
  • Lizingo skaičiuoklė
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Komentarai (2)
  • Kainos istorija
  • Pirkimo gidas
  • Jums patiks
VARLĖ kodas
287999

Aptarnavimo paprastumas ir puikios eksploatacinės savybės už prieinamą kainą!
Siuvimo mašina RUBINA 888 idealiai tinka siuvimo naujokui! Rankenėlės pagalba galima lengvai pasirinkti bet kokią iš 19-os programų. Paprastas mašinos valdymas aptarnavimas leis Jums pasiekti tikrai puikių rezultatų. Siuvimo mašina puikiai siūna įvairaus storio medžiagas, nuo plonos iki storo džinso. Be to profesionalus prietaisas siūlui įverti ir elektroninis valdymo paminos paleidimas padarys Jūsų darbą labai lengvu ir maloniu.

Skiriamieji ypatumai:
19 operacijų
Pusiau automatinė kilpa
Vertikali šaudyklė
Siūlo įverėjas 
Reguliuojamas dygsnio ilgis 
Reguliuojamas zigzago siūlės plotis
Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius
Sustiprintų trikotažinių siūlių siuvimas 
Dekoratyviniai dygsniai
Galimybė dirbti su dviguba adata
Medžiagos diapazonas nuo odos iki šilko
Rankovinė platforma
Įmontuota aksesuarų dėžutė 
Elektroninis variklio reguliavimas
Dviejų lygių pakėlimo pėdelė

Techninės charakteristikos:
19 operacijų
1 kilpa (pusiau automatinė, 4-ių žingsnių)
Vertikalus šaudyklinio mechanizmo tipas
Maksimalus dygsnio ilgis – 4 mm
Maksimalus dygsnio plotis – 5 mm
Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) – 750 +/-50
Svoris neto/bruto: 6,7 / 7,5 kg.

Standartiniai aksesuarai:
a. Universali pėdelė
b. Užtrauktuko pėdelė
c. Rėmelis kilpai
d. Alyva
e. Atsuktuvas
f. Ritelės – 2 vnt
g. Adatų rinkinys (3 vnt.)
h. Plokštelė dantukams atjungti
i. ArdiklisGarantija
24
Garantija
Varle
2013-02-08 Atsakyti
Taip, sios siuvimo masinos greicio reguliavimas atliekamas paminos pagalba. papildomu pedeliu kreiptis pas mus varle.lt
Svečias
2013-02-07 Atsakyti
O pamina yra, kaip veikia siuvimo masina? Ir kur isigyti papildomu pedeliu siai masinai?

Siuvimo mašinos

Kam skirta siuvimo mašina – pradedančiajam ar daugiau patirties turinčiam siuvėjui? Pradedantiesiems greičiausiai reikės nebrangios siuvimo mašinos, su pagrindinių siūlių funkcijomis, o patyręs naudotojas greičiausiai pageidaus daugiau savybių. „John Lewis“ siūlo siuvimo mašinas tiek su keliomis, pavyzdžiui, 6 siūlių rūšių funkcijomis, bet mašinos gali turėti ir 307 siūlių variantų. Pažangiausių siuvimo mašinų grupėje siūlome kompiuterizuotas mašinas. Naudojant asmeninį kompiuterį galima atsisiųsti šioms siuvimo mašinoms skirtus dizainus. Apskritai, kuo daugiau siūlių variantų siūlo siuvimo mašina, tuo brangesnis bus modelis. Šiame pirkimo vadove mūsų siuvimo mašinų asortimentas padalintas pagal tai, kam jos tinkamos.

Projektai

Kokio tipo siuvimui bus naudojama siuvimo mašina? Suknelių siuvimui, baldų apmušalų siuvimui, taisymui arba keitimui, apmušalams, amatams, dygsniavimui arba visiems šiems darbams? Pirmiesiems keturiems darbams pakaks ir paprastos siuvimo mašinos. Ieškokite rangovinės platformos savybės, kuri palengvins rankovių ir kelnių klešnių siuvimą. Amatams ir dygsniavimui reikės siuvimo mašinos, siūlančios platesnes siūlių galimybes. Apmušalams reikės mašinos, kurią galima naudoti intensyvesniam siuvimui.

Naudojimo dažnumas

Kiek dažnai bus naudojama siuvimo mašina? Jeigu mašiną naudosite tik retkarčiais, tada neverkta pirkti didelės siuvimo mašinos su daug siūlių funkcijų ir priedų, kurių niekada nenaudosite ir kurių jums nereikia. Vietoje to, apsvarstykite galimybę kraštų apmėtymo siuvimo mašiną.

Svoris

Jeigu siuvimo mašiną po kiekvieno naudojimo reikės supakuoti ir padėti, atsižvelkite į jos svorį. Jūs nenorėsite kilnoti sunkios siuvimo mašinos dažniau nei reikia.

Laikymas

Ar jums reikės papildomos laikymo vietos? Dauguma mūsų mašinų apačioje turi laikymo vietą – tai gali būti patogu, kai neturite daug laisvo ploto.

Įvairūs siuvimo mašinų tipai

Mechaninės siuvimo mašinos: mechaninės siuvimo mašinos yra paprasčiausi modeliai. Jie turi mažiau savybių ir jums lieka daugiau darbo (nėra elektroninio pėdos pedalo). Šiomis mechaninėmis siuvimo mašinomis galima siūti beveik visų tipų medžiagas, tačiau mažiau kainuojantys modeliai geriausiai tinka lengvo ir vidutinio svorio medžiagoms.

Elektroninės siuvimo mašinos: elektroninės siuvimo mašinos turi motorą, kuris siunčia elektros impulsą ir jo dėka veikia adata ir tiekimo mechanizmas. Jų veikimas valdomas pėdos pedalu. Todėl abi rankos lieka neužimtos ir galite nukreipti medžiagą bei reguliuoti greitį. Siūlių tipai ir ilgis pasirenkamas skalės pagalba. Elektroninės siuvimo mašinos patenkins daugumos namuose dirbančių siuvėjų poreikius, kadangi rinkoje siūlomi modeliai su įvairiomis funkcijomis siūlių tipų skaičiumi ir už skirtingą kainą.

Kompiuterizuotos siuvimo mašinos: kompiuterizuoto siuvimo mašinos geriausiai tinka patyrusiems siuvėjams, kurie nori įsigyti naujesnę arba lankstesnę mašiną. Šios mašinos veikia kelių motorų pagalba, kurių dėka valdomos skirtingos prietaiso funkcijos. Dėl labai tikslaus valdymo galima suformuoti šimtus skirtingų siūlių. Norimą siūlės tipą galite pasirinkti mygtuku arba lietimui jautriu paviršiumi, kuris prijungtas prie LCD ekrano. Taip pat šios siuvimo mašinos gali turėti ankstesnių projektų įsiminimo funkciją, o taip pat, kai šios mašinos prijungtos prie asmeninio kompiuterio, joms internetu galima atsisiųsti siuvimo.

Krašto apmėtimo siuvimo mašinos: krašto apmėtymo siuvimo mašinos iš esmės yra užbaigimo darbams skirtos mašinos. Jos daugiausiai naudojamos kraštams ir siūlėms, tačiau turi ir dekoratyvinio siuvinėjimo funkcijas. Pagrindinis šio tipo mašinų privalumas yra tai, kad ja galima siūti siūlę, apmėtyti kraštą ir nukirpti medžiagos perteklių vienu žingsniu. Krašto apmėtymo siuvimo mašinos gali būti labai naudingos, jeigu norite atlikti labai paprastas užduotis, pavyzdžiui, pasisiųsti užuolaidas arba apmėtyti jų kraštus, nepaisant to, šio tipo mašinos nėra tokios lanksčios kaip siuvimo mašinos. Pavyzdžiui, jomis negalima prisiūti sagų kilpų ar užtrauktukų. Šio tipo mašinos užtikrina profesionalesnį drabužių ir kitų siuvamų daiktų užbaigimą. Taip pat jos puikiai tinka trikotažinės medžiagos siuvimui – tai naudinga funkcija, ypač, jeigu dažnai siuvate šio tipo medžiagą. Krašto apmėtimo siuvimo mašinos dar vadinamos „overlokais“.

Painiava dėl žargono?

Jeigu visi tie techniniai terminai labai jus glumina, toliau pateikiamas žodynėlis, kuris turėtų padėti geriau juos suprasti:

Ritė: tai maža siūlo laikymui skirta ritė. Siūlei siuvimo mašinos naudoja du siūlus: adatos siūlą, kuri prakišama žemyn iš siuvimo mašinos viršaus, ir ritės siūlą, kuris iškeliamas iš po adatos plokštelės. Siūlas užvyniojamas ant ritės prieš pradedant siuvimą, o tada įtaisomas į ritės dėklą ir ritė užfiksuojama savo vietoje.

Sagų kilpos: dauguma siuvimo mašinų gali susiųsti įvairių tipų sagų kilpas (ne pačią sagą, tai jau kita savybė). Ši užduotis gali būti 1 žingsnio arba 4 žingsnių procesas. Kuo mažiau žingsnių, tuo lengviau.

Audinio padavimo elementai: tai pjūklo formos dantukai, kurių pagalba medžiaga perkeliama siuvimo mašinoje. Adatai formuojant siūlę audinio padavimo elementai sugriebia medžiagą ir perkelia ją po prispaudimo pėdele. „Nuleidžiamieji audinio padavimo elementai“ reiškia, kad juos galima naudoti tiek pakeltoje, tiek nuleistoje padėtyje. Kai padavimo elementai yra nuleisti, galite siuvimo mašina atlikti tokias užduotis kaip siuvinėjimas, kai medžiaga turi laisvai judėti po adata.

Rankovinė platforma: tai siuvimo mašinos apačioje esantis cilindras, kuris leidžia lengviau siūti tokius elementus kaip rankovės ir kelnių klešnės.  Paprastai siuvimo mašinos nuimama detalė ir rankovinė platforma lieka išsikišusi.

Integruotas nuleidžiamasis padavimas: tai dantukų nuleidimas, dėl kurio gali lengviau judėti medžiaga – tai naudinga siuvinėjant arba dygsniuojant.

Integruotas dvigubas padavimas: jeigu norite susiūti 2 medžiagos gabalus, pavyzdžiui, dygsniavimo metu, ši patogi funkcija užtikrina vienodą ir lygų abiejų medžiagų padavimą.

Kelio pakėliklis: kelio pakėliklis yra svirtis, kurią galite paspausti savo keliu. Tokiu būdu galite pakelti prispaudimo pėdelę ir nuleisti audinio padavimo elementus neatitraukdami rankų nuo darbo. Tai naudinga dygsniavimui, siuvimui aplink vingius ir aplikacijų atveju.

Siūlių sukabinimo sistema: ši sistema padeda, kai pradedate arba užbaigiate dygsniavimą arba siuvinėjimą. Ši sistema neleidžia irti siūlėms.

Adatų plokštelė: tai siuvimo mašinos sudedamoji dalis. Ji įtaisyta ant siuvimo mašinos pagrindo, virš audinio padavimo elementų ir turi skylutę, pro kurią juda adata.

Prispaudimo pėdelė: prispaudimo pėdelė laiko medžiaga savo vietoje, prispaustą prie audinio padavimo elementų, kad ji nejudėtų siuvimo metu. Skirtingoms užduotims galite įsigyti specialias prispaudimo pėdeles.

Siūlės pasirinkimo selektorius: paprastesnio tipo mašinose siūlės rūšį paprastai galite pasirinkti naudodami skalę. Kompiuterizuotų siuvimo mašinų atveju tai atliekama paspaudžiant mygtuką arba naudojant lietimui jautrų paviršių.

Dviguba adata: ši savybė leidžia vienu metu suformuoti lygiagrečiai einančius dygsnius, jeigu pageidaujate dekoratyvinės arba tvirtesnės siūlės.

Komentarai

Ar norite papildomos garantijos ?


Ačiū, ne. Taip
Anksčiau peržiūrėtos prekės