Kaina
-
Gamintojas
Aukštis (cm)
Plotis (cm)
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Beldizart Audinių rinkinys 50x48 cm AM501002T - Siuvimo audiniai
Beldizart Audinių rinkinys 50x48 cm AM501002T
 
19,78 3-5 d. d. (1)
Beldizart Audinių rinkinys 50x48 cm AM501004T - Siuvimo audiniai
Beldizart Audinių rinkinys 50x48 cm AM501004T
 
16,97 3-5 d. d. (0)
Beldizart Audinių rinkinys 50x48 cm AM501005T - Siuvimo audiniai
Beldizart Audinių rinkinys 50x48 cm AM501005T
 
16,97 3-5 d. d. (0)
Beldizart Audinių rinkinys 50x48 cm AM501009T - Siuvimo audiniai
Beldizart Audinių rinkinys 50x48 cm AM501009T
 
19,78 3-5 d. d. (0)
Muslino audinys, 1,45 x 20 m, baltas - Siuvimo audiniai
Muslino audinys, 1,45 x 20 m, baltas
 
48,50 4-6 d. d. (0)
Dywan Living Room Shaggy 250x350 - Siuvimo audiniai
Dywan Living Room Shaggy 250x350
 
99,99 4-7 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Kaip išsirinkti audinius drabužių siuvimui?

Domitės siuvimu? Tuomet neišvengiamai turite pasidomėti ir siuvimo audiniais. Yra daugybė siuvimo audinių tipų, todėl, gana lengva pasiklysti ir pasimesti jų gausoje. Dažniausiai, audinio spalva ir raštas yra pirmasis dalykas, kuris atkreipia mūsų dėmesį. Tačiau, tai tik vienas iš audinio elementų. Tai kaip audinys jaučiasi prie odos, kaip lengva bus su juo dirbti ir kaip jis kris užsidėjus ant kūno – vieni iš svarbiausių dalykų, renkantis audinius siuvimui.

Norėdami išsirinkti tinkamą audinį drabužių siuvimui, turėtumėte tai daryti labai atidžiai ir atsakingai. Dėl šios priežasties, prieš įsigyjant naudinga ne tik išsirinkti patinkančią spalvą bei raštą, bet ir atsižvelgti į kitus, labai svarbius kriterijus, kurie garantuos, kad audinys visiškai išpildys jūsų lūkesčius.

Visų pirma, vienas iš svarbiausių aspektų – audinio tipas. Visi audiniai yra skirstomi į natūralius arba sintetinius. Pagrindiniai ir populiariausi, natūralūs audiniai yra medvilnė, šilkas, džinsas, flanelė, oda, linas, vilna bei aksomas. Tuo tarpu, sintetiniai – nailonas, poliesteris, akrilas, elastanas. Audiniai gali būti sudaryti ir iš natūralių bei sintetinių medžiagų mišinių, kurie, taip pat, yra labai populiarūs ir plačiai naudojami drabužių siuvimui. Natūralūs audiniai gali būti išgaunami iš gyvūninės kilmės medžiagų, pavyzdžiui, vilnos ar šilko. Tokie audiniai yra laikomi itin šiltais, pasižymi švelnumu ir minkštumu. Taip pat, natūralūs audiniai gali būti augalinės kilmės, o geriausias to pavyzdys – medvilnė. Augalinės kilmės audiniai yra kvėpuojantys, hipoalerginiai. Tuo tarpu, sintetiniai audiniai yra sukuriami dirbtiniu būdu, o didžioji dalis jų yra kuriama iš skirtingų plastiko formų. Tačiau, šie audiniai puikiai skalbiasi, nesusitraukia, lengvai neišblunka ir, dažniausiai, yra atsparūs dėmėms.

Nuspręskite, ką norėsite siūti iš pasirinkto audinio. Kadangi, skirtingi audiniai yra tinkami skirtingiems rūbams siūti, naudinga nuspręsti, kokius drabužius siųsite iš pasirinkto audinio. Pavyzdžiui, kelnėms siūti, naudinga pasirinkti audinį, kuris yra ne per daug kietas ir tvirtas – kitaip jausitės nepatogiai. Linas, džinsas, flanelė, o šaltesniam klimatui ir vilna – yra tinkamiausios medžiagos kelnių siuvimui. Jei siųsite rūbus vaikams – medvilnė bus geriausias pasirinkimas. Šis audinys nedirgina odos, yra hipoalerginis ir leidžia odai kvėpuoti. Taip pat, vaikų drabužiams puikiai tiks ir vilna, kuri suteiks išskirtinę šilumą. Striukėms, švarkams naudinga rinktis ir sintetinius audinius, kurie pasižymės patvarumu, gerai skalbsis ir bus nepralaidūs vėjui. Palaidinėms ir marškinėliams naudinga rinktis medvilnę, liną bei šilką.

Nepamirškite išsirinkti ir tinkamos audinio spalvos. Drabužių audinio spalva turėtų puikiai derėti prie jūsų odos tono, kadangi, skirtingi audinio spalvos tonai gali tam pačiam žmogui atrodyti skirtingai. Įsitikinkite, kad audinio spalva yra tolygi, neturi taškų, išblukimų. Dažniausiai, spalva audinyje gali būti išblukusi sulenkimo vietose. Lygiai taip pat, renkantis raštą svarbu įsitikinti, kad jis yra tolygus, vienodas.

Audiniai siuvimui – patogu ir greita pirkti internetu

Tinkamas siuvimo audinio pasirinkimas garantuos, kad drabužiai bus ne tik gražūs ir stilingi, bet ir kokybiški. Platus, įvairių natūralių ir sintetinių audinių, jų spalvų ir raštų pasirinkimas už draugišką kainą – tik varle.lt. Patogu ir greita pirkti internetu, o akcijų metu, patinkančius audinius galėsite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Siuvimo audiniai kategorijoje šiais metais?

Siuvimo audiniai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 2-4 d. d.

Kiek turite prekių Siuvimo audiniai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 806 prekes, o kainos prasideda nuo 3.31 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Siuvimo audiniai kategorijoje?