Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.

Sony A7R Mark IV Body (Juodas) | (ILCE-7RM4/B) | (α7R IV) | (Alpha 7R IV)

(Prekės kodas: 13034514) Pardavėjas: Varle.lt
5/5 ( 2 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
7-9 d. d.
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
13034514
Sony A7R IV ILCE7RM4/B ILCE7RM4B.CEC ILCE-7RM4 α7R IV 4548736108332 027242918986

α7R IV BODY

Dar vienas pasiekimas

Virtuoziška išraiška. „Sony“ viso kadro neveidrodinis „α7R IV“ dar puikiau atskleidžia fotografinę viziją, kurios anksčiau buvo tikimasi tik iš vidutinio formato fotoaparatų, ir pasižymi itin didele sparta mažame korpuse. Sužinokite, kaip didesnis tvirtumas ir jungiamumas pagerina našumą.

Dar labiau įkvepia

Įženkite į naują fotografinės išraiškos pasaulį naudodamiesi nesulyginama vaizdo kokybe ir apdorojimo greičiu. Galingas naujas įrenginys prisijungia prie „α7R“ serijos su dar pažangesniu jungiamumu ir didesniu patikimumu, kurių reikia profesionalams.

Neįsivaizduojamas subtilumas

61,0 MP1 viso kadro „Exmor R™“ CMOS jutiklis kartu su „BIONZ X™“ vaizdo apdorojimo moduliu atkuria beprecedentę raišką, smulkią gradaciją ir mažą triukšmą, todėl pasiekiamos naujos detalių atkūrimo dimensijos, kaip ir tikisi fotografai. „α7R IV“ atkuria kiekvienos scenos nuotaiką ir objektų tekstūrą.

61,0 MP1 viso kadro galinio apšvietimo CMOS jutiklis

Naujasis „Exmor R“ CMOS vaizdo jutiklis pasižymi nepalyginamai didesne raiška. Galinio apšvietimo konstrukcija užtikrina didelį jautrumą ir mažą triukšmą, nepaisant itin didelio pikselių skaičiaus – 61,0 MP1.

Naujausias vaizdo apdorojimo modulis

BIONZ X vaizdo apdorojimo modulis ir naudotojo pusės LSI užtikrina maksimalią jutiklio raišką ir iki 15 pakopų2 dinaminį diapazoną.

Platus standartinis 100–32 000 ISO diapazonas

Nepaisant didesnio pikselių skaičiaus, „α7R IV“ pasiekia didžiausią standartą ISO 320003 ir sumažina triukšmą žemo ir vidutinio jautrumo diapazonuose, todėl pasiekiamas aukštos kokybės vaizdas.

Veiksniai, maksimaliai pagerinantys puikią raišką

 

Korpuse integruota 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema

Korpuse veikiantis 5 ašių vaizdo stabilizavimo algoritmas pagerina didelės raiškos 61,0 MP1 vaizdo jutiklio veikimą. Tai leidžia fotografuoti rankose patikimai ir taip pat efektyviai, kaip naudojant 5,5 sustojimo4 didesnį užrakto greitį.

Fotografuokite visiškoje tyloje

Fotografavimas tyloje ne tik suteikia pranašumą patalpose, kur negalima kelti triukšmo, bet ir leidžia išvengti vibracijos, kuri gali sulieti vaizdą. Nevibruojantis užraktas leidžia išnaudoti „α7R IV“ raišką ir pasiekti itin aiškią vaizdo kokybę.

Liejimą mažinanti struktūra

Kad „α7R IV“ išsiskirtų maksimalia raiška, reikėjo pašalinti menkiausias vibracijas, todėl „Sony“ sukūrė naują užrakto agregatą su amortizuojančiais varžtais, kurie sugeria užrakto smūgį. Kartu su patobulinti vaizdo stabilizavimo algoritmu nepaprastai sumažinamas suliejimas ir patikimai užfiksuojamos smulkiausios detalės.

Nuotolinio užrakto atleidimas be sujudinimo

Nuotolinis fotoaparato valdymas belaidžiu nuotoliniu valdikliu (RMT-P1BT) leidžia fiksuoti nejudančias nuotraukas išvengiant fotoaparato sujudinimo, kurį sukelia užrakto atleidimo nuspaudimas. Tai leidžia išnaudoti didelę vaizdo jutiklio raišką.

5,76 mln. taškų „UXGA OLED Tru-Finder“

Šis 5,76 mln. taškų elektroninis vaizdo jutiklis perteikia detales maždaug 1,6 karto aukštesne raiška, negu α7R III. Pasirinkus aukštos kokybės režimą matomas didelio tikslumo natūralus vaizdas pašalinant muarus ir iškraipymus. Sklandus vaizdas fiksuojant 120/100 kadr. per sek. dažniu5 palengvina judančių objektų sekimą.

Greičiausias serijos fotografavimas savo klasėje

Nepaisant didelės vaizdo raiškos, „α7R IV“ išlaiko 10 kadr./sek. fiksavimo greitį naudojant mechaninį užraktą (iki 8 kadr./sek. tiesioginės peržiūros nuolatinio fotografavimo režimu).7 Tai leidžia užfiksuoti lemiamus momentus, pvz., laukinių gyvūnų veiksmus, atkuriant subtilias detales, kurias užtikrina tik 61,0 MP didelės raiškos vaizdas.

Efektyvus 26,2 MP su APS-C apkarpymu

Dėl išskirtinės skiriamosios gebos galite fiksuoti išskirtinius didelės raiškos vaizdus maždaug 26,2 megapikselių raiška net apkarpę viso kadro vaizdą iki APS-C dydžio. Tai reiškia, kad α7R IV aktyviai padės jums naudoti 61,0 megapikselių viso kadro vaizdus, pvz., fotografuojant paukščius, kai reikia apkarpyti nuotraukas siekiant padidinti reikiamus objektus.

Platus AF diapazonas

Naujas vaizdo jutiklis suteikia plačią ir didelio tankio AF aprėptį – 567 fazės aptikimo AF taškų (maždaug 99,7 % aukščio ir 74,0 % pločio). 425 taškų kontrasto aptikimo AF palaiko tikslų fokusavimą.

Greitas AF, nepaisant didesnės raiškos

Dėl „Fast Hybrid“ AF „α7R IV“ geba itin detaliai užfiksuoti objektus, sparčiai fokusuodamas AF režimu net prieblandoje.

Stabilus AF sekimas dar labiau pagerintas

Padidintas AF taškų skaičius, platesnė AF jutiklio aprėptis ir pagerintas AF algoritmas dar labiau padidina objekto sekimo efektyvumą, kad būtų galima fotografuoti nuosekliai, net ir sudėtingus ar staigius judesius.

Didelio tikslumo AF prasto apšvietimo sąlygomis

Patobulinti AF algoritmai padeda tiksliai veikti AF iki pat EV-38. Fokusavimo prioriteto diafragmos režimu parinktis skirta tikslesniam fokusavimui prasto apšvietimo sąlygomis ir užfiksavus diafragmą.

Nepertraukiamai nufotografuokite iki 68 vaizdų

Buferio atmintis yra 1,5 karto didesnė9, todėl fotoaparatas nuolatinio fiksavimo režimu gali fiksuoti iki maždaug 68 kadrų10. Naudojant APS-C fotografavimo režimą galima užfiksuoti maždaug tris kartus daugiau nuotraukų, negu viso kadro režimu.

Du laikmenų lizdai, abu tinkami UHS-II

Tiek 1, tiek 2 lizdas suderinami su UHS-I ir UHS-II, todėl galima greitai įrašyti daug duomenų. „α7R IV“ gali įrašyti vienu metu arba paeiliui, atskirti RAW / JPEG duomenis ir nuotraukas / filmuotą medžiagą bei kopijuoti iš vienos kortelės į kitą.

Pereikite į profesionalaus fotografavimo lygį

„α7R IV“ naudoja didelės talpos NP-FZ100 bateriją. Norėdami filmuoti ilgiau, naudokite kartu su papildoma VG-C4EM vertikalia rankenėle, kurioje telpa iki dviejų NP-FZ100 baterijų. Tai leis fiksuoti dvigubai daugiau nei naudojant „α7R IV“.

Išmanusis DI su sekimu realiuoju laiku11

DI pagrįstas sekimas realiuoju laiku11 yra funkcija, padedanti fiksuoti kadrus sudėtingomis situacijomis. Paprasčiausiai pasirinkite objektą, iki pusės paspauskite užrakto mygtuką ir stebėkite, kaip fotoaparatas seka objektą. Naudodamas veido/akių prioriteto AF režimu funkciją α7R IV sklandžiai keičia sekamus objektus tarp veido ir akių, jeigu objektas yra asmuo.

Realiojo laiko sekimo technologinis pagrindas11

„Sony“ originali dirbtinio intelekto objekto atpažinimo technologija ir algoritmas apdoroja didelį kiekį duomenų, kuriuos realiuoju laiku fiksuoja vaizdo jutiklis, ir kiekvieną akimirką ypač tiksliai seka objekto pokyčius. Informacija apie spalvą, elgseną, objekto nuotolį, žmogaus veidą ir akis naudojama tiksliam objekto atpažinimui.

Realiojo laiko akių aptikimo AF su gyvūnų akių sekimu

Dėl pagerinto algoritmo „α7R IV“ dabar palaiko ne tik žmogaus, bet ir gyvūnų akių sekimą12, kuris įgalina greitą, tikslų, automatinį aptikimą ir sekimą. Šis gyvūnų akių palaikymas labai pagerins rezultatus fiksuojant laukinius gyvūnus ar naminius gyvūnėlius atsiradus kliūčiai arba pasikeitus fotoaparato horizontaliai ar vertikaliai padėčiai.13

Akių sekimo realiu laiku AF: portretų evoliucija

Akių sekimo realiu laiku AF režimas yra portretų fiksavimo evoliucija. Ši DI technologija padeda akimirksniu ir tiksliai aptikti akis ir seka jas pasižymėdama nepriekaištingu veido fokusavimu net fiksuojant judantį objektą. Galima skirti pagrindinį dėmesį kompozicijai, todėl profesionaliems fotografams dirbti tapo dar patogiau.

Momentinis akių fokusavimas

Įjungę veido / akių prioritetą AF režimu, tiesiog paspauskite užraktą iki pusės, paspauskite AF-ON mygtuką arba priskirtąjį pasirinktinį mygtuką. Fotoaparatas sufokusuos objekto akis.

Dešinės / kairės akies pasirinkimas jūsų patogumui

Dabar prieš fotografuojant pasirinktiniu mygtuku galima pasirinkti konkrečią akį – kairiąją arba dešiniąją. Akies pasirinkimas leidžia sutelkti dėmesį į kompoziciją, apšvietimą ir kitus veiksnius.

Veikia su sekimu realiuoju laiku11 puikių portretų kūrimui

Galima derinti akių fokusavimo realiu laiku AF režimu ir sekimo realiu laiku funkcijas11, todėl dinamiškai sekamas objekto judėjimas. Toks derinys leidžia tiksliai sekti objektą ir patogiai fotografuoti portretus.

Efektyvesnė darbo eiga

Belaidžio ir laidinio jungiamumo sprendimai reikliems profesionalams

„α7R IV“ palaiko įvairius „PC Remote“ funkcijų variantus ir duomenų perdavimo būdus, įskaitant 5 GHz14 „Wi-Fi“. Išnaudokite didesnį nuotolinio fiksavimo valdymo ir duomenų atsarginės kopijos kūrimo pasirinkimą ir patogumą.

Belaidis susietasis fiksavimas lanksčiai scenai

Naudokite „PC Remote“, kad valdytumėte „α7R IV“ ar perkeltumėte duomenis į kompiuterį naudodami „Imaging Edge™“ nuotolinio valdymo programą (2.0 arba naujesnė versija). Galima greitesnė 5 GHz14 „Wi-Fi“ parinktis, norint daugiau fiksavimo lankstumo.

Greitas darbas: „PC Remote“ ir laidinė USB jungtis

Filmuodami nuotoliniu būdu per kompiuterį naudokite 1 kartos USB 3.2 suderinamą USB „Type-C™“ prievadą, kurio naujas algoritmas leidžia greitesnį perdavimą. Sklandžiai, nepertraukdami darbo perkelkite didelius nesuglaudintus RAW vaizdus.

FTP foninio perkėlimo palaikymas

Siekiant patenkinti profesionalų poreikį greitai perkelti nuotraukas, „α7R IV“ palaiko FTP foninį JPEG ir RAW failų perkėlimą fotografavimo15 metu ir po jo. Galima iš anksto priskirti iki devynių FTP serverių.

Visapusiškam fotografavimui naudojant blykstę

Atleidimo delsa sumažinta, todėl galima sklandžiai fotografuoti su blykste; nuolatinis fotografavimas su blykste iki 10 kadr./sek.7. Norėdami lankstumo, pasirinkite lėtą arba galinės užsklandos sinchronizavimą16 su belaide išorine blykste.

Standartinė sinchronizavimo jungtis

Standartinė sinchronizavimo jungtis įgalina patogų sinchronizavimą su studijiniais blykstės įrenginiais ir kita išorine apšvietimo įranga, kad būtų galima pasiekti norimą apšvietimą fotografuojant studijoje.

 

Daugiau informacijos: https://www.sony.lt/electronics/fotoaparatai-su-keiciamaisiais-objektyvais/ilce-7rm4

Gamintojas
Sony
Modelis
SC1014
Spalva
Juoda
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
Nikon Z6II + NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR - Sisteminiai fotoaparatai

Nikon Z6II + NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR

 
3195,99 7-9 d. d. (0)
Canon EOS R6 Body + Mount Adapteris EF-EOS R - Sisteminiai fotoaparatai

Canon EOS R6 Body + Mount Adapteris EF-EOS R

 
3205,99 7-9 d. d. (0)
Nikon Z7 + 24-70 f4 + FTZ Adapteris - Sisteminiai fotoaparatai

Nikon Z7 + 24-70 f4 + FTZ Adapteris

 
3136,99 7-9 d. d. (0)
Panasonic Lumix DC-S1ME + LUMIX S 24-105mm F4 MACRO O.I.S. (S-R24105) (Juodas) - Sisteminiai fotoaparatai

Panasonic Lumix DC-S1ME + LUMIX S 24-105mm F4 MACRO O.I.S. (S-R24105) (Juodas)

 
3948,90
-856 €
3092,99 7-9 d. d.
(0)
Jūsų peržiūrėtos prekės