Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Sieniniai šviestuvai Tk Lighting

(1)
Tk Lighting sieniniai šviestuvai - aukštos kokybės ir draugiškos kainos garantija. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. Tk Lighting sieniniai šviestuvai vienas iš mėgstamiausių pasirinkimų. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Tk Lighting modelį.
Rodyti daugiau

Sieninis šviestuvas – apšvietimas kambario ypatybėms išryškinti

Sieninis apšvietimas – ant sienos pritvirtinti šviestuvai, skirti naudoti tiek vidaus, tiek lauko apšvietimui. Sieniniai šviestuvai suteikia bendrą erdvės apšvietimą ir dažnai yra  montuojami koridoriuose, vonios kambariuose, prie įėjimų arba norint pabrėžti sienos ypatybes, pavyzdžiui, paveikslus ar veidrodžius. Šie šviestuvai gali būti tiek modernūs, tiek klasikiniai, gali skirtis jų dydžiai, formos bei tipai. Dėl šios priežasties galima teigti, kad sieniniai šviestuvai gali suteikti norimą apšvietimą bei stilių bet kuriai namų erdvei. Tai vienas iš svarbiausių namų apšvietimo elementų.

Kur montuoti sieninius šviestuvus?

Iš tiesų, sieniniai šviestuvai gali būti montuojami bet kuriame kambaryje, taip pat, tiek viduje, tiek lauke. Derinami su lubiniu apšvietimu, sieniniai šviestuvai papildo bendrą erdvės apšvietimą. Jei jie yra vienintelis kambaryje esantis šviesos šaltinis – jie gali suteikti atmosferinį apšvietimą. Vonios kambaryje sieniniai šviestuvai yra ypač naudingi, nes veidrodis su primontuotais tokio tipo šviestuvais pašalina šešėlius, kuriuos linkę mesti lubiniai šviestuvai. Taip pat sieniniai šviestuvai neretai atlieka ir naktinių šviestuvų bei skaitymo šviestuvų funkcijas ir yra montuojami prie lovos, miegamajame ar svetainėje. Poilsio erdvėse sieniniai šviestuvai sukuria atmosferinį apšvietimą, o montuojami šalia langų, vakarais gali imituoti iš lauko sklindančią šviesą. Šviestuvus pravartu montuoti ir darbo kambaryje. Tokioje erdvėje, labai naudingi kryptiniai sieniniai šviestuvai, kurie gali atlikti stalinio šviestuvo funkcijas, neužimdami daug vietos. Taip pat sieninius šviestuvus naudinga montuoti prieškambariuose, koridoriuose bei lauke. Šioms erdvėms ypač tinkami sieniniai šviestuvai su judesio davikliais. Lauke montuojami sieniniai šviestuvai suteikia ne tik apšvietimą bei stilių eksterjerui, bet atlieka ir apsauginę funkciją.

Nesvarbu, kuriame kambaryje pasirinksite montuoti sieninius šviestuvus, visiems jiems galioja ta pati aukščio taisyklė. Rekomenduojama juos montuoti maždaug akių lygyje. Neturintiems galimybės turėti standartinių sieninių šviestuvų, puikiai tiks šviestuvai su elementais ar prijungiami tiesiai į maitinimo šaltinį – rozetę. Sieniniai šviestuvai turėtų būti kabinami kas 2,5 – 3 metrus, tačiau, iš tiesų, viskas priklauso nuo kambario dydžio. Jei kambaryje sumontuosite per daug sieninių šviestuvų, kambarys gali atrodyti neskoningai. Renkantis sieninių šviestuvų lemputes, rekomenduojama rinktis LED lemputes. Jos pasižymi dideliu energijos efektyvumu, o taip pat, gali būti pritaikomos pagal namuose vyraujančią spalvinę temperatūrą.

Sieniniai šviestuvai – gera kaina perkant internetu

Norite namams suteikti atmosferinį apšvietimą? Ieškote modernaus apšvietimo skaitymui? O gal norite originaliai apšviesti ilgą koridorių? Sieniniai šviestuvai – geriausias pasirinkimas. Tai stilingas ir funkcionalus namų apšvietimo būdas. Siūlome platų įvairių sieninių šviestuvų pasirinkimą internetu už prieinamą kainą. Akcijų metu juos galite įsigyti dar pigiau!

Rodyti daugiau

1️⃣ Sieniniai šviestuvai Tk Lighting - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-30 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Sieniniai šviestuvai Tk Lighting kategorijoje šiais metais?

4️⃣ Kiek turite prekių Sieniniai šviestuvai Tk Lighting kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 3593 prekes, o kainos prasideda nuo 3.69 Eur