Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
TOP
Bathmate Hercules - Sekso prekės Vyrams
Bathmate Hercules
 
107 € 2-4 d. d. (2)
NMC Masturbatorius Nanetė - Sekso prekės Vyrams
NMC Masturbatorius Nanetė
 
12,95 2 d. d. (19)
Potencijos žiedai ''Duo'' - Sekso prekės Vyrams
Potencijos žiedai "Duo"
 
9,95 2 d. d. (14)
Varpos užmova Zuikis - Sekso prekės Vyrams
Varpos užmova Zuikis
 
16,95 2 d. d. (4)
Vulcan Realistic anusas - Sekso prekės Vyrams
Vulcan Realistic anusas
 
24,95 2 d. d. (7)
Daugiau Kitas puslapis

Sekso prekės vyrams – reikmenys išskirtiniam malonumui patirti

Vyrai, kaip ir moterys, kūniškais, seksualiniais malonumais turėtų mėgautis be gėdos jausmo. Masturbacija, savo norų, poreikių patenkinimas yra visiškai normalus ir sveikas dalykas. Na, o jei šiam malonumui patirti vyras dar pasitelktų specialius sekso reikmenis skirtus vyrams, juntami potyriai garantuotai būtų išskirtiniai ir suteiktų dar nepatirtus pojūčius. Nors daugelis mano, kad sekso prekių moterims pasirinkimas yra kur kas didesnis nei vyrų, tai iš tiesų yra ne tiesa. Sekso reikmenys vyrams pasižymi tikrai plačiu ir įvairiu pasirinkimu, todėl, ir vyrai gali mėgautis seksualiniais žaidimais bei labiau pažinti savo kūną bei poreikius.

Sekso žaislai vyrams: ką rinktis perkantiems pirmą kartą?

Sekso žaislai bei kiti reikmenys skirti vyrams yra puikus būdas vyrui labiau pažinti savo kūną, seksualinius poreikius bei pomėgius, o taip pat, patirti dar nepatirtus pojūčius bei malonumą. Tačiau, tiems, kurie renkasi vyriškus sekso reikmenis pirmą kartą, platus pasirinkimas gali apsunkinti tinkamo žaislo ar kitos prekės išsirinkimą. Dėl šios priežasties, naudinga žinoti kelis, pagrindinius sekso žaislus, kurie padeda patenkinti visus galimus vyro poreikius.

Visų pirma, vieni iš pagrindinių sekso žaislų vyrams – masturbatoriai. Masturbatoriai suteikia arba puikiai atkartoja standartinio lytinio akto su moterimi potyrius, tačiau, masturbacijos formoje. Jie suteikia kur kas daugiau malonumo, o puikiai išgautos tekstūros, tikrai primena lytinį aktą. Šie žaislai gali skirtis dydžiais, formomis, net tipais, todėl, kiekvienas vyras gali pasirinkti labiausiai patinkantį masturbatorių pagal savo poreikius bei pomėgius. Tiesa, perkant masturbatorių derėtų atminti, kad jis savo funkcijas atlieka tik naudojamas su vandeniniu lubrikantu, todėl, derėtų nepamiršti pasirūpinti jo atsargomis. Taip pat, labai svarbu juos tinkamai išvalyti, kad po naudojimo juose neimtų kauptis bakterijos, galinčios sukelti įvairias infekcijas bei ligas.

Penio žiedai – geresnei ir ilgesnei erekcijai išlaikyti. Tai tikrai dėmesio verti sekso žaislai, kurie suteikia ilgesnę, didesnę ir geresnę erekciją, sekso metu. Tad, iš esmės, šie žaislai yra naudingi ne tik vyrui, bet ir jo partnerei ar partneriui. Penio žiedai vizualiai padaro varpą didesnę ir kietesnę, kadangi, į ją subėga daugiau kraujo. Šie žiedai gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų, tačiau, į tai reikėtų atsižvelgti itin atsakingai. Venkite itin kietų ir tvirtų, pavyzdžiui, iš nerūdijančio plieno pagamintų žiedų, kurie varpai sukietėjus gali tiesiog užstrigti, o taip nutikus, tikrai prireiks medicininės pagalbos. Dėl šios priežasties, naudinga rinktis tik lanksčius, silikoninius varpos žiedus. Jie ilgaamžiai, lengvai valomi ir nekelia visiškai jokio pavojaus. Galite rasti ir vibruojančių modelių, kurie perkels potyrius į visai kitą lygį, ne tik jums, bet ir jūsų antrai pusei.

Žaislai prostatai – prekės analiniams malonumams patirti. Prostata yra vyriškasis G taškas, todėl, ir kuriami sekso žaislai, padedantys ją pasiekti ir tinkamai stimuliuoti. Prostatos masažuokliai, žaislai yra gana nedidelio dydžio, tačiau, puikiai stimuliuoja ir leidžia patirti išskirtinį malonumą. Galite rinktis ir analinius kaiščius, kurie padės paįvairinti ir įnešti naujų prieskonių į seksualinį gyvenimą.

Nesenstanti klasika – guminės lėlės. Dažniausiai, šios lėlės dovanojamos juoko forma, tačiau, tiems, kurie yra vieniši, toks sekso žaislas gali būti puikiu fantazijų įgyvendinimo partneriu. Galima rasti gana primityvių, vidutinio lygio ar net itin tikroviškai atrodančių ir pojūčius suteikiančių pripučiamų lėlių. Toks sekso žaislas gali padėti paįvairinti potyrius ir poreikius.

Sekso reikmenys vyrams – gera kaina perkant internetu

Masturbacija, sekso paįvairinimas ar paprasčiausias, slapčiausių fantazijų išpildymas – turėdami sekso reikmenis skirtus vyrams, visą tai galėsite patirti lengvai ir greitai. Nuo masturbatorių iki penio žiedų ar pripučiamų lėlių – kiekvienas vyras ras tai, kas labiausiai jį jaudina ir perkelia potyrius į visai kitą lygį. Siūlome didelį, įvairių sekso prekių vyrams pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimas sekso prekes vyrams galėsite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Sekso prekės Vyrams kategorijoje šiais metais?

Sekso prekės Vyrams - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 2-3 d. d.

Kiek turite prekių Sekso prekės Vyrams kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 575 prekes, o kainos prasideda nuo 1.50 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Sekso prekės Vyrams kategorijoje?