Šakotuvas TRENDnet Switch Zubehör Mini-GBIC LC Module 10KM

(Prekės kodas: 11667296) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
31,99
Į KREPŠELĮ
Pratęsta garantija:
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
3-7 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11667296
The TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single Mode module works with standard Mini-GBIC slots on most switches. This Single Mode LC Type module spans distances up to 10km (6.2 miles) and includes 1 x 1000Mbps-LX (LC-Type) Mini-GBIC connector.\n\n-Compliant with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet and Fiber Channel Standards.\n-Industry standard SFP package.\n-Duplex LC connector.\n-1.0625Gbps Fiber Channel Compliant.\n-1.25Gbps Gigabit Ethernet Compliant.\n-Single 3.3V Power Supply Voltage.\n-5-year limited warranty.
Gamintojas
Trendnet
Modelis
Teg-mgbs10
Aprašymas
Trendnet teg-mgbs10 mini-gbic single-mode lc module. maximum data transfer rate: 1250 mbit/s. maximum transfer distance: 10000 m, wavelength: 1310 nm. compliance industry standards: ieee 802.3z. power requirements: 3.3 v, fiber type: smf, electromagnetic emissions: -9 - -3dbm
Maximum transfer distance
10000 m
Bangos ilgis
1310 nm
Maitinimo reikalavimai
3.3 v
Maksimalus duomenų perdavimo greitis
1250 mbit/s
Fiber type
Smf
Elektromagnetinės emisijos
-9 - -3dbm
Compliance industry standards
Ieee 802.3z
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės

 
Prekė išparduota ()

 
Prekė išparduota ()
Jūsų peržiūrėtos prekės