Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės
  • Išpardavimas

Šakotuvas SFP LANCOM Systems SX-LC1

Šakotuvas SFP LANCOM Systems SX-LC1

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 11688209
  • Liko tik: 5+ vnt.
1 iš 10 has video
  • Išpardavimas

Šakotuvas SFP LANCOM Systems SX-LC1

Šakotuvas SFP LANCOM Systems SX-LC1

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 11688209
  • Liko tik: 5+ vnt.
126.99  €
-12 % 143.99  €
ar

SB lizingas be pabrangimo

12. 70 € x 10 mėn.
  • + 12 mėn. 13
  • + 24 mėn. 20 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 26
  • + 48 mėn. 32
126.99  €
12. 70 €/mėn x 10
add to cart Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje 0 €
  • Vilniuje, Ukmergės g. 241vasario 09 d. 0 €
  • Kituose miestuosevasario 10 d. 0 €
Atsiimkite paštomatuose nuo 0 €
  •   paštomate vasario 10 d.  0 €
  • Smartpost paštomate vasario 10 d.  0.99  €
  • Lietuvos pašto skyriuje vasario 14 d.  1.63  €
  • Omniva paštomate vasario 10 d.  1.99  €
  • LP Express paštomate vasario 10 d.  2.79  €
Pristatymas į namus nuo 3.90  €
  • LP Express kurjeriuvasario 10 d. 3.90  €
  • DPD kurjeriuvasario 10 d. 3.90  €
*Užsakymo terminai yra preliminarūs

Dažnai perka kartu

Aprašymas

Lancom Systems SFP-SX-LC1. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Interface type: SFP, Fiber optic connector: SFP. Product colour: Black, Gray

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Daugiau
Mažiau

Video

Specifikacija

  • Gamintojas Lancom
  • Modelis 61556
  • Aprašymas Lancom Systems SFP-SX-LC1. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Interface type: SFP, Fiber optic connector: SFP. Product colour: Black, Gray
  • Duplex system Full
  • Maksimalus duomenų perdavimo greitis 1000 Mbit/s
  • Fiber optic connector SFP
  • Fiber cable diameters supported (core/cladding) 50/125,62.5/125 µm
  • Sąsajos tipas SFP
  • Hot-swap Taip
  • Tinklo standartai IEEE 802.3z
  • Bangos ilgis 850 nm
  • Maximum transfer distance 550 m
  • Produkto spalva Black, Gray
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

 Dažnai perkama kartu

TOP! Nešiojama Bluetooth kolonėlė Nillkin Bullet Mini, Raudona TOP! Nešiojama Bluetooth kolonėlė Nillkin Bullet Mini, Raudona
TOP
  • TOP prekė
  • Išpardavimas
  • 5.0 (160)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
3.99  €
  • Išpardavimas
  • 5.0 (638)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
32.49  €
Hama Ausinės su lankeliu ant galvos Fun4phone, Juodos spalvos Hama Ausinės su lankeliu ant galvos Fun4phone, Juodos spalvos
TOP
  • TOP prekė
  • Išpardavimas
  • 5.0 (7)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
12.99  €
-19 %
Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobiliui 2023 nauja sudėtis Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobiliui 2023 nauja sudėtis
TOP
  • 5.0 (250)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
24.99  €

Panašios prekės

  • 0.0
  • 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
439.99  €
44  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
819.99  €
82  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
455.99  €
45.60  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
979.99  €
98  €/mėn be pabrangimo

Klausk apie prekę

Telefonas
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime