Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Šakotuvas Maršrutizatorius NET ROUTER GPON 1000M 1PORT/XZ000-G3 TP-LINK

Šakotuvas Maršrutizatorius NET ROUTER GPON 1000M 1PORT/XZ000-G3 TP-LINK

  • rating 5.0/5 (1)
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 18252415
  • Liko tik: 5+ vnt.
1 iš 4 has video

Šakotuvas Maršrutizatorius NET ROUTER GPON 1000M 1PORT/XZ000-G3 TP-LINK

Šakotuvas Maršrutizatorius NET ROUTER GPON 1000M 1PORT/XZ000-G3 TP-LINK

  • rating 5.0/5 (1)
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 18252415
  • Liko tik: 5+ vnt.
33.99  €
  • + 12 mėn. 4
  • + 24 mėn. 6 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 7
  • + 48 mėn. 9
add to cart Į krepšelį 33.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
33.99  €
add to cart Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje 0 €
  • Vilniuje, Ukmergės g. 241vasario 03 d. 0 €
  • Kituose miestuosevasario 06 d. 0 €
Atsiimkite paštomatuose nuo 0 €
  •   paštomate vasario 06 d.  0 €
  • Smartpost paštomate vasario 06 d.  0.99  €
  • Lietuvos pašto skyriuje vasario 08 d.  1.63  €
  • Omniva paštomate vasario 06 d.  1.99  €
  • LP Express paštomate vasario 06 d.  2.79  €
Pristatymas į namus nuo 3.90  €
  • LP Express kurjeriuvasario 06 d. 3.90  €
  • DPD kurjeriuvasario 06 d. 3.90  €
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
33.99  €
add to cart Į krepšelį 33.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
delivery
Gauk vasario 03 d. Visi pristatymo būdai

Dažnai perka kartu

Aprašymas

Automatinis vertimas
XZ000-G3 | Network Device Type Router | 1x10/100/1000M | Dimensions 95.0 x 75.0 x 29.3 mm

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Daugiau
Mažiau

Video

Specifikacija

  • Gamintojas TP-Link
  • Matmenys 95 x 75 x 29.3 mm
  • Plotis 13.20
  • Maitinimas Zasilacz zewnętrzny 9VDC / 0.6A
  • Svoris 0.244
  • Aukštis 11.50
  • Max upload speed 1244
  • Max download speed 2488
  • Standards 802.1Q, 802.3, 802.3u, 802.1p
  • Įv/Iš jungtys 1 x 10/100/1000 Mbit/s, 1 x SC/APC GPON
  • VLAN 802.1 Q žymė VLAN VLAN permatomas režimas/VLAN vertimo režimas/VLAN kamieno režimas Autentifikavimas pagal SN ir slaptažodžio VLAN automatinį aptikimą
  • Plotis 13.20 val
  • Maitinimo šaltinis Zasilacz zewnętrzny 9VDC / 0.6A
  • Aukštis 11.50 val
  • Kitos funkcijos Przycisk RESET Zasięg: 0 - 20 Km Standard GPON: ITU-T G.988, G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4 Moduł optyczny: Class B+ Odbiornik: Super-TIA Transmiter: DFB Laser Długość fali: Upstream: 1310nm, Downstream: 1490nm
  • Maks. nusiuntimo greitis 1244
  • Maks. atsisiuntimo greitis 2488

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

 Dažnai perkama kartu

TOP! Nešiojama Bluetooth kolonėlė Nillkin Bullet Mini, Raudona TOP! Nešiojama Bluetooth kolonėlė Nillkin Bullet Mini, Raudona
TOP
  • TOP prekė
  • Išpardavimas
  • 5.0 (160)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
3.99  €
  • Išpardavimas
  • 5.0 (638)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
32.49  €
Hama Ausinės su lankeliu ant galvos Fun4phone, Juodos spalvos Hama Ausinės su lankeliu ant galvos Fun4phone, Juodos spalvos
TOP
  • TOP prekė
  • Išpardavimas
  • 5.0 (7)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
12.99  €
-19 %
Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobiliui 2023 nauja sudėtis Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobiliui 2023 nauja sudėtis
TOP
  • 5.0 (250)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
24.99  €

Panašios prekės

  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
56.99  €
  • 0.0
  • 2-4 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
75.99  €
-8 %
7.60  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
455.99  €
45.60  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
979.99  €
98  €/mėn be pabrangimo

Klausk apie prekę

Telefonas
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime