Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Šakotuvas Lenovo Server 10Gb iSCSI/16Gb FC universalus SFP+ modulis

Šakotuvas Lenovo Server 10Gb iSCSI/16Gb FC universalus SFP+ modulis

  • rating 0.0/5
  • Varlė kodas 20981703
  • Liko tik: 5+ vnt.
PardavėjasReShop pro
1 iš 4 has video

Šakotuvas Lenovo Server 10Gb iSCSI/16Gb FC universalus SFP+ modulis

Šakotuvas Lenovo Server 10Gb iSCSI/16Gb FC universalus SFP+ modulis

  • rating 0.0/5
  • Varlė kodas 20981703
  • Liko tik: 5+ vnt.
PardavėjasReShop pro
add to cart Išparduota
91.49  €
add to cart Į krepšelį

Aprašymas

Lenovo 4M17A13527. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Šviesolaidinis, Maksimalus duomenų perdavimo greitis: 10000 Mbit/s, Sąsajos tipas: SFP+

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
profile-pic
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-22
0
0
Lenovo Modulis SPF+ FC Uni 10Gb 4M17A13527 yra aukštos kokybės šakotuvas, kuris suteikia daug privalumų.
Pliusai: Didelis duomenų perdavimo greitis - 10Gb užtikrina greitą ir efektyvų duomenų perdavimą. Kompatibilumas su daugeliu įrenginių - šakotuvas gali būti naudojamas su įvairiais įrenginiais, todėl yra labai universalus. Patikima ir ilgaamžė konstrukcija - Lenovo yra žinomas dėl savo aukštos kokybės produktų, todėl galite būti tikri, kad šakotuvas tarnaus ilgą laiką be gedimų.
Minusai: Nėra išskirtinių trūkumų, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tinkamą įrenginio konfigūraciją ir tinklo parametrų nustatymą.

Specifikacija

  • Gamintojas Lenovo
  • Modelis

    41713527

  • Svoris 0.065
  • Plotis 14.00
  • Pluošto tipas Vieno režimo
  • Aukštis 21.50
  • Diapazonas 100 m
  • Maksimalus perdavimo greitis 16
  • Tipas / bangos ilgis 850 nm
  • Forma SFP+
  • Modelio pavadinimas

    4M17A13527

* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina

Šią prekę rasite filtruose

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika

Panašios prekės

  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
121.99  €
12.20  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
159.99  €
16  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
269.99  €
27  €/mėn be pabrangimo

Klausk apie prekę

Telefonas invalid value valid value
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Prekė
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime
Uždaryti