Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Pramoniniai, statybiniai dulkių siurbliai Makita Maszyny

(2)
Makita Maszyny pramoniniai, statybiniai dulkių siurbliai - laiko patikrinta kokybė už prieinamą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 2 modelių. Makita Maszyny pramoniniai, statybiniai dulkių siurbliai TOP pasirinkimas populiariausiųjų sąraše. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Makita Maszyny modelį.
Rodyti daugiau
*“SB Lizingas nieko nekainuoja“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
505.99  €
-13 %
50.60  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
319.99  €
-9 %
32  €/mėn be pabrangimo

Pramoninis dulkių siurblys – galingas siurblys gebantis išvalyti didelius plotus per trumpą laiką

Pramoniniai dulkių siurbliai labai skiriasi nuo buitinių ir mums įprastų dulkių siurblių. Jie didesnio dydžio bei sukurti taip, kad galėtų išvalyti didesnį plotą per trumpą laiką. Dėl savo dydžio, jie linkę veikti efektyviau nei įprasti siurbliai. Šie profesionalūs siurbliai dažniausiai naudojami gamyklose, pramoniniais tikslais, tačiau daugelis juos įsigyja ir savo namams, pavyzdžiui, remontams ar statyboms. Jei ketinate įsigyti pramoninį dulkių siurblį, turite atsižvelgti į keletą aspektų, kurie leis nusipirkti tinkamiausią.

Į ką atsižvelgti renkantis pramoninį dulkių siurblį?

Visų pirma, renkantis pramoninį dulkių siurblį svarbu tiksliai žinoti, kokiais tikslais bei kam jis bus naudojamas. Pravartu žinoti, ar siurblys bus naudojamas įvairioms kenksmingoms medžiagoms siurbti, taip pat ar juo siurbsite pelenus ar skysčius. Priklausomai nuo to, kam ir kur bus naudojamas siurblys, priklausys ir jūsų pasirinkimas. Pavyzdžiui, pramoniniai siurbliai gebantys surinkti karštus pelenus bus naudingi krosnims bei židiniams valyti. Taip pat pasidomėkite, kokiam valymui siurblys tinkamas: sausam ar drėgnam, o galbūt jis tinkamas abiems tipams. Labai svarbus ergonomiškas siurblio dizainas. Kompaktiškas ir ergonomiškas siurblys padės lengviau manevruoti bei greičiau atlikti valymo darbus.  

Pravartu pasidomėti, kokie filtrai yra naudojami pramoniniame dulkių siurblyje. Dažniausiai šie filtrai būna dviejų tipų: HEPA ir ULPA. HEPA filtrai sukurti taip, kad galėtų surinkti mikroskopines daleles, tokias kaip dulkių erkutės ar kitos ore esančios dalelės, kurios gali turėti kenksmingą poveikį sveikatai. Tai labai efektyvus filtras, gebantis surinkti net iki 99,97% pašalinant daleles, kurių skersmuo 0,3 mikrometrų. Tuo tarpu, ULPA filtrai yra dar efektyvesni už HEPA filtrus, ir geba surinkti iki 99,99% dalių, kurių skersmuo 0,12 mikrometrų. Naudojant ULPA filtrą, filtravimo procesas vyksta lėčiau, todėl oras yra išvalomas geriau. Šio tipo filtrai naudojami norint nepriekaištingos švaros.

Ypatingai svarbi yra pramoninio dulkių siurblio galia. Šio tipo siurbliai iš esmės yra galingi, tačiau kuo galingesnis siurblys, tuo greičiau ir efektyviau jis gebės atlikti savo darbą. Svarbi siurbimo galia, kuri atsakinga už dalelių įsiurbimą. Kuo didesnė siurbimo galia, tuo daugiau dalelių bus įsiurbta vienu metu. Taip pat labai svarbi ir siurblio talpa. Ši talpa matuojama litrais. Didesnė talpa leis išvalyti didesnius plotus nesukant galvos apie siurblio ištuštinimą.

Rekomenduojama atsižvelgti į papildomas funkcijas bei priedus, kuriuos suteikia pramoninis dulkių siurblys. Galbūt siurblys gali būti užsidedamas ant nugaros kaip kuprinė, o gal jis turi papildomą pūtimo funkciją? Tai praverčia ir suteikia galimybę dar plačiau bei patogiau juo naudotis. Svarbūs ir priedai: antgaliai, žarnos. Jie leidžia lengviau išvalyti sunkiai prieinamas vietas.

Atsižvelgę į šiuos aspektus, išsirinksite tinkamiausią ir labiausiai jūsų poreikius atitinkantį pramoninį dulkių siurblį.

Pramoninai dulkių siurbliai – platus asortimentos ir geros kainos perkant internetu

Galingi ir profesionalūs pramoniniai dulkių siurbliai suteikia galimybę lengvai bei patogiai išvalyti didelius plotus. Jie puikiai tinkami naudoti statybose, remontuose, gamyklose bei fabrikuose. Siūlome platų pramoninių dulkių siurblių pasirinkimą internetu už prieinamą kainą. Akcijų metu pramoninius dulkių siurblius galite įsigyti dar pigiau!

Rodyti daugiau

1️⃣ Pramoniniai, statybiniai dulkių siurbliai Makita Maszyny - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-9 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Pramoniniai, statybiniai dulkių siurbliai Makita Maszyny kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Pramoniniai, statybiniai dulkių siurbliai Makita Maszyny kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Pramoniniai, statybiniai dulkių siurbliai Makita Maszyny kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 276 prekes, o kainos prasideda nuo 13.99 Eur