Žaidimų kompiuteriai Powered by Asus
Idealūs kompiuteriai pagaminti iš geriausių komponentų
ASUS yra vienas stambiausių motininių plokščių gamintojų, kurio dalis rinkoje siekia 40%. Per keletą pastarųjų dešimtmečių kompanija tapo tikru lyderiu techninių inovacijų srityje. Kompanijos pavadinimas tapo tokių sampratų kaip kokybė, stilius, našumas, sinonimu.

Oficialus ASUS partneris

Turėdama vieną geriausių pasaulyje mokslinių tyrimų ir plėtros centrą ASUS sukūrė ir įgyvendino daugybę sprendimų ir technologijų, kurie jau tapo pramoniniais standartais. Remdamasi giliu kiekvieno atskiro naudotojo poreikių suvokimu ASUS kompanija yra tikra, kad siūlo pilną šiuolaikiškiausių ir inovatyviausių technologijų produktų, pajėgių spręsti įvairaus lygio problemas, spektrą. Ilgalaikės patirties kūriant ir vystant aparatinę įrangą dėka ASUS kompanija yra lyderis žvelgiant iš savo įrenginių našumo, saugumo ir patikimumo pusės. Jei norite surinkti geriausią kompiuterį, naudokite ASUS komponentus.
Rinkitės pagal gamintoją
 
Vaizdo plokštė
Atrinkti komponentai, pačios kompanijos išvystytos aušinimo sistemos ir aukščiausia kokybės kontrolė visuose gamybos etapuose leido ASUS užimti lyderio pozicijas vaizdo plokščių rinkoje.
 
Optinė įranga
ASUS optinė įranga palaiko M-DISC™, archyvavimo sprendimą kuris apsaugos Jūsų svarbiausius įrašus daugybei metų. ASUS M-DISC technologija išgraviruoja duomenis į patentu paremtą sluoksnį, kuris nepažeidžiamas net ekstremaliom sąlygom.
 
Garso įranga
ASUS garso plokštės patenkina reikliausius klausytojus. Produktai turi išskirtinį stilių ir pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Su dideliu signalo ir triukšmo santykiu (SNR), kruopščiai pasirinktu ausinių stiprintuvu ir daugiakanaliu erdviniu garsu.
 
Pagrindinė plokštė
Jau 10 metų ASUS kompanija išlaiko savo lyderio pozicijas motininių plokščių rinkoje, o savo produktuose suderina technologiškumą, inovatyvumą ir nepriekaištingą našumą.
 
Monitorius
Nuostabi vaizdo kokybė, NVIDIA G-SYNC ir AMD Free Sync technologijų palaikymas, trumpas reakcijos laikas ir papildomos žaidimų funkcijos leidžia gauti didžiausią malonumą iš virtualių susirėmimų ir kovų.
 
Maršrutizatorius
Plačiausia aprėpties zona, didžiausias duomenų apsikeitimo greitis, greiti ir patogūs nustatymai bei darbo parametrų valdymas. Patikima duomenų apsauga dirbant tinkle, kokybiškas techninis palaikymas, didžiausias patikimumas ir stabilumas.