Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Paspirtukai Frenzy

(2)
Frenzy paspirtukai - optimalus pasirinkimas. Parduotuvėje turime daugiau nei 2 modelių. Frenzy paspirtukai TOP pasirinkimas populiariausiųjų sąraše. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Frenzy modelį.
Rodyti daugiau
  • 0.0
  • 3-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
154 €
  • 0.0
  • 3-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
135 €

Elektrinių paspirtukų era

Lietuva ir visas pasaulis šiandien išgyvena tikrą “paspirtukų erą”. Šiltuoju metų sezonu, išėjus pasivaikščioti, jau niekam nekelia nuostabos vis pro šoną prazvimbiantys elektriniai paspirtukai. Aišku, atsiliepimai ir nuomonės apie elektrinius paspirtukus yra įvairios, tačiau, reikia pripažinti, kad tai itin patogi priemonė, suteikianti galimybę greitu būdu pasiekti nedidelius atstumus. Šiuo metu, elektrinių paspirtukų yra visa gausybė. Nuo mažiau galingų, kurie išvysto apie 12km/h iki tokių, kurie gali pasiekti 24km/h greitį. Šiandien, elektriniais paspirtukais važinėjančių galima išvysti įvairaus amžiaus žmonių: nuo mažiausio iki vyriausio. Kai kurių elektrinių paspirtukų greitis yra pakankamai didelis, todėl renkantis elektrinį paspirtuką būtina atkreipti dėmesį ir į tai nuo kokio amžiaus galima važinėti su tam tikru elektriniu paspirtuku. Ypatingai vaikams ir paaugliams reikia „įskiepyti“ saugaus važiavimo taisykles. Elektriniu paspirtuku reikia važinėti labai atsakingai, laikantis kelių eismo taisyklių. Tiesa ta, kad pirmieji paspirtukai buvo kuriami vaikams, kaip laisvalaikio priemonė, o ne suaugusiems.

Nuo medinių iki elektrinių

Nors yra teigiama, kad pirmieji paspirtukai buvo mediniai ir juos sukūrė vaikai, tačiau paprasčiausi, metalinės konstrukcijos paspirtukai vaikams, į Lietuvą atkeliavo apie 1999-2000 metus. Yra žinoma, kad tais pačiais metais, Japonijoje, paspirtukai vaikams buvo pradėti gaminti masiškai. Tokiu būdu, jie greitai paplito po visą pasaulį ir tapo bene populiariausia to meto laisvalaikio praleidimo priemone vaikams. Tikriausiai nebuvo nė vieno kiemo, kuriame nebūtų dalijamasi paspirtuku. Pamažu, ši pamėgta laisvalaikio priemonė vis tobulėjo. Atsirado įvairiausių modelių: su didesniais ar mažesniais ratais, su sedyne ar net reguliuojamu vairu. Pasirinkimas didžiulis - kokio tik širdis geidžia! Šiuo metu paspirtukas tapo puikia transporto priemone, norintiems greitai ir patogiai pasiekti nedideles atkarpas.

Paspirtukai visiems – nesvarbu kiek jums metų!

Kokį paspirtuką pasirinksite priklausys nuo to kiek jums metų. Pasirinkimo galimybės yra labai plačios. Pas mus galite įsigyti paspirtukų mažyliams jau nuo 2-4 metų amžiaus! Šio amžiaus vaikams ypatingai aktualus yra paspirtuko ratų skaičius. Savaime suprantama, kad tėveliai nori, kad jų vaikai važinėtųsi saugiai, tad šio amžiaus vaikams geriausi paspirtukai yra su trim ratais. Tokie paspirtukai yra daug stabilesni, saugesni ir patogesni. Taip pat, renkant paspirtuką vaikui, svarbu atkreipti dėmesį ir į tai ar reguliuojasi vairo aukštis. Geriausi paspirtukai yra su reguliuojamu vairo aukščiu. Šiuo atveju, už paspirtuką sumokėsite šiek tiek daugiau, tačiau būsite ramūs, kad paspirtuką vaikui nupirkote ne vieneriems metams. Dar vienas variantas – paspirtukai su sėdyne. Šie paspirtukai yra labai geras variantas tiems, kurie mėgsta komfortą arba paspirtuku keliauja šiek tiek ilgesnes distancijas. Paspirtukų su sėdyne turime ir suagusiems.

Elektriniai paspirtukai suaugusiems gali būti puiki priemonė ne tik smagiai praleisti laisvalaikį, bet ir greitai pasiekti darbo vietą. Visi puikiai žinome, kiek daug laiko iš mūsų gyvenimo atima automobilių spūstys. Šiuo atveju, tikrai daug greičiau ir pigiau į darbą važinėti paspirtuku, nei automobiliu. Tam atvejui, suaugusieji dažniausiai renkasi paspirtukus dideliais ratais. Šie paspirtukai yra žymiai stabilesni bei užtikrina pakankamai ilgą riedėjimą.

Tiek suaugusių, tiek ir vaikų tarpe labai populiarūs yra sulankstomi paspirtukai. Jie yra kompaktiški, neužima daug vietos bei labai praverčia kelionių metu. Nesvarbu, keliausite su šeima į pajūrį ar į verslo komandiruotę, sulankstomas paspirtukas puikiai tilps net ir į kelioninę kuprinę.

Šiuo metu visuomenėje vis didesnio susidomėjimo sulaukia triukiniai paspirtukai. Jeigu mėgstate itin aktyvų laisvalaikį – tai jums turėtų būti labai aktualu. Jeigu nuspręsite išbandyti kažkokius triukus, to tikrai nederėtų daryti paprastu paspirtuku. Gi niekam nereikalingos traumos ir papildomas vargas. O štai triukinis paspirtukas, gali puikiai atlikti įprasto paspirtuko vaidmenį. Tad, jeigu niekad anksčiau nesate bandę važiuoti triukiniu paspirtuku, rinkitės triukinį paspirtuką pradedantiems. Taip pat pas mus, internetinėje parduotuvėje, galite rasti triukinių paspirtukų su kaiščiais, bei su dideliais ratais.

Paspirtukų kainos svyruoja nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų. Žinoma, kuo paspirtuko kaina didesnė, tuo daugiau privalumų ir funkcijų turės paspirtukas. Verta įsiminti, kad paspirtuką perkate tikrai ne vieneriems metams, tad tai reikėtų daryti labai atidžiai bei atsakingai. Ne sezono metu, dažniausiai, tokioms prekėms, kaip paspirtukai, yra paskelbiamos akcijos. Geriausias sprendimas norintiems įsigyti kokybišką ir labiausiai patinkantį paspirtuką už patrauklią kainą – palaukti kada bus paskelbta akcija. Na, o tiems, kurie labai nekantrauja ir nori kuo greičiau įsigyti paspirtuką, patartina jo ieškoti internetu. Tokiu būdu pagal visus surašytus parametrus galėsite palyginti įvairiausio tipo paspirtukus visuose parduotuvėse ir išsirinkti sau tinkamiausią.

Rodyti daugiau

1️⃣ Paspirtukai Frenzy - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-10 d. d.

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Paspirtukai Frenzy kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Paspirtukai Frenzy kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 1373 prekes, o kainos prasideda nuo 7.99 Eur