FB likes
Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Iki svarbiausios metų šventės – Naujųjų metų – liko vos kelios dienos, o kiekvienas norime suspėti ne tik susiplanuoti tobulą vakarą, bet ir nustebinti pritrenkiančia išvaizda. VMūsų specialistai pasidomėjo rudens / žiemos 2016-2017 metų aksesuarų tendencijomis ir išskyrė septynis „must have“ variantus.

1.   Koljė populiarumas

Papuošalas, kurio manija prasidėjo jau nuo 2014 pavasario / vasaros sezono, bet vartant mados žurnalus ir stebint parduotuvių vitrinas akivaizdu, kad koljė ant bangos išliko iki dabar. Skirtumas tik tas, kad dabar topų viršūnes užkariauja koljė, kurie turi tik dirželį be jokių karoliukų. Kita vertus, čia nieko keisto, nes ramesnis rudens-žiemos sezonas diktuoja savas taisykles net renkantis papuošalus.

2.   Sėkmės pakabukai

Ar girdėjote, kad šiuo metu į madą vėl sugrįžo amuletai ir įvairūs religiniai pakabukai? Ypač populiarūs šį sezoną papuošalai, turintys žalio akmens detalių. Todėl, ieškokite Jums sėkmę nešančio pakabuko ir „gaudykite“ savo angeliukus, nešančius Jums laimę. Žinoma, jeigu esate, kūrybinga asmenybė – galite žavėti dvigubai. Pavyzdžiui, koljė pagyvinti amuletais arba akmenukais.

3.   Laisvė auskarams

Šį sezoną madinga nevaržyti savęs puošiantis tik viena auskarų pora, nes mados ekspertai siūlo miksuoti ir drąsiai „kabintis“ kuo daugiau auskarų. Tokia manija buvo dar dešimtame dešimtmetyje. Pankišką stilių primenantis gausus auskarų nešiojimas apogėjų pasiekė dar devyniasdešimtaisiais.

4.   Į madą grįžta žiogeliai, sagtys ir ...

Skaityti daugiau

Papuošalai kaip ir kvepalai labai intymi dovana, kadangi visų skoniai skiriasi, visi vertina skirtingus dalykus ir skirtingai supranta grožio sąvoką. Todėl jei nusprendėte dovanoti savo artimam žmogui papuošalus, tačiau nė velnio nenutuokiate, kaip juos išrinkti, štai jums keletas paprastų patarimų, kurie padės apsispręsti, prieš perkant blizgančias grožybes.

Papuošalai moterims – tamsus miškas vyrams

Papuošalų, skirtų moterims, pasirinkimas toks platus, kad gali apsisukti galva nuo spalvų ir dizainų. Paprasčiausias variantas – veskitės savo damą kartu ir tegul ji pati išsirenka, ko nori, tačiau jei norite ją nustebinti atlikite namų darbus. Išsiaiškinkite, kas jai patinka, nebūtina klausinėti tiesiogiai, tiesiog būkite pastabus, atkreipkite dėmesį ar ji nešioja auksą ar sidabrą. Jei auksą tai pasidomėkite koks tai auksas. Gali būti geltonas, raudonas ir baltas. Atkreipkite dėmesį ar papuošalai yra su briliantais ar kitais tauriaisiais akmenimis.

Skaityti daugiau