Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Audinys
Užpildas
Išmatavimai (cm)
Rekomenduojama
Skirta
Daugiau filtrų
Rodyti daugiau
TOP
Sensillo pagalvė kūdikiui, rožinė, 204 - Pagalvės
Sensillo pagalvė kūdikiui, rožinė, 204
 
15,99 2-4 d. d. (1)
Viskoelastinė ortopedinės formos pagalvė 50x36cm - Pagalvės
Viskoelastinė ortopedinės formos pagalvė 50x36cm
 
41,59 2-4 d. d. (4)
Mano Patalynė Siuvama Pagalvė Balta 50X70 - Pagalvės
Mano Patalynė Siuvama Pagalvė Balta 50X70
 
12,43 1-5 d. d. (5)
Mano Patalynė Siuvama Poliesterio Pagalvė Balta 70X70 - Pagalvės
Mano Patalynė Siuvama Poliesterio Pagalvė Balta 70X70
 
13,20 1-5 d. d. (4)
Antialerginė pagalvė vaikui ''Aloe Vera'', 40x60 cm - Pagalvės
Antialerginė pagalvė vaikui "Aloe Vera", 40x60 cm
 
14,99 2-4 d. d. (1)
Mano Patalynė Siuvama Poliesterio Pagalvė Balta 60X60 - Pagalvės
Mano Patalynė Siuvama Poliesterio Pagalvė Balta 60X60
 
12,43 1-5 d. d. (1)
Sensillo pagalvė kūdikiui, mėlyna, 204 - Pagalvės
Sensillo pagalvė kūdikiui, mėlyna, 204
 
15,99 2-4 d. d. (13)
Pripučiama kelioninė pagalvėlė - Pagalvės
Pripučiama kelioninė pagalvėlė
 
4,49 1-2 d. d. (16)
RIPOSO pagalvė Baby - Pagalvės
RIPOSO pagalvė Baby
 
22 € 2-8 d. d. (2)
Comco Antialerginė Pagalvė Aloe Vera, 70x70 cm - Pagalvės
Comco Antialerginė Pagalvė Aloe Vera, 70x70 cm
 
18,70 1-2 d. d. (2)
Kelioninė Antialerginė kaklo pagalvė (melsva) - Pagalvės
Kelioninė Antialerginė kaklo pagalvė (melsva)
 
20,99 1-2 d. d. (2)
Kaklo pagalvė Easy Camp - Pagalvės
Kaklo pagalvė Easy Camp
 
2,46 2021-10-25 (2)
Lauko pagalvės, 4 vnt., pilkos, 45x45 cm, dryžuotos - Pagalvės
Lauko pagalvės, 4 vnt., pilkos, 45x45 cm, dryžuotos
 
52,24 4-6 d. d. (2)
Lauko pagalvės, 2 vnt., pilkos spalvos, 45x45cm - Pagalvės
Lauko pagalvės, 2 vnt., pilkos spalvos, 45x45cm
 
36,06 4-6 d. d. (2)
Kelioninė Technogel pagalvė - Pagalvės
Kelioninė Technogel pagalvė
 
89,49 2-4 d. d. (0)
Antialerginė grožio pagalvė (su alaviju), 60x35 cm - Pagalvės
Antialerginė grožio pagalvė (su alaviju), 60x35 cm
 
42 € 2-4 d. d. (0)
Antialerginė pagalvė ''Comfort'', 50x70 cm - Pagalvės
Antialerginė pagalvė "Comfort", 50x70 cm
 
42 € 2-4 d. d. (0)
Vilnonė pagalvė kūdikiui, 40x60 cm - Pagalvės
Vilnonė pagalvė kūdikiui, 40x60 cm
 
13,99 2-4 d. d. (0)
Pagalvė ''Baby'', 25x40x5/3 cm - Pagalvės
Pagalvė "Baby", 25x40x5/3 cm
 
41,99 2-4 d. d. (0)
Viskoelastinė ortopedinės formos pagalvė 50x30cm - Pagalvės
Viskoelastinė ortopedinės formos pagalvė 50x30cm
 
38,47 2-4 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Pagalvės – neatsiejama kokybiško miego dalis

Lovose praleidžiame trečdalį savo gyvenimo, o nuo to kaip miegame, priklauso ir likęs mūsų gyvenimas, tad, pagalvės yra vienas iš svarbiausių pirkinių. Minkštos, baltos it debesėliai pagalvės yra neatsiejama patogaus ir kokybiško miego dalis, įtakojanti mūsų savijautą. Nors daugelis pagalvių atrodo vienodai, visos jos yra labai skirtingos. Puiki pagalvė miegantiems ant nugaros gali būti visiškai nepatogi tiems, kurie mėgsta miegoti ant šono. Na, o jei pagalvė nepatogi ir nesuteikia tinkamo galvos ir kaklo palaikymo, gali imti skaudėti sprandą, nugarą, o miego kokybė, taip pat, gali suprastėti.

Kaip išsirinkti kokybišką ir patogią pagalvę?

Pagalves naudojame kasdien. Jos yra neatsiejama mūsų miego, poilsio dalis, garantuojanti, puikią savijautą. Tačiau, ateina metas, kai pagalves reikia keisti naujomis. Jos nusidėvi, praranda savo formą, o senose pagalvėse yra linkusios daugintis ir apsigyventi ir dulkių erkutės, kurios ilgainiui gali imti dirginti odą. Kai jūsų turima pagalvė praranda savo formą, užpildas pasidaro ne vientisas, o sušokęs į gumulus – atėjo laikas ieškoti naujos pagalvės. Tačiau, kaip išsirinkti tinkamą, patogią ir kokybišką pagalvę, kuri garantuotų kokybiškiausią ir saldžiausią miegą?

Visų pirma, prieš įsigyjant naują pagalvę, reikėtų atsižvelgti į dažniausią miegojimo pozą. Lygiai taip pat, kaip ir renkantis čiužinius, renkantis pagalves, naudinga pagalvoti apie savo miegojimo įpročius. Geriausia pagalvė nevargins kaklo ir galvos, nesukels skausmų, leis saldžiai ir giliai miegoti visą naktį. Tinkamai parinkta pagalvė, gulint turėtų neleisti kaklui pasikreipti nei viena linkme. Tad, tinkamos pagalvės pasirinkimas priklauso nuo jūsų miegojimo pozos. Pavyzdžiui, tiems, kurie dažniausiai miega ant šono reikėtų rinktis storesnes, kietesnes pagalves, kurios palaikytų ausis ir pečius viename lygyje ir neleistų kaklui įsitempti. Tiems, kurie miega ant pilvo, tinkamiausios minkštos, plonesnės pagalvės, kad kaklas galėtų išlikti neutralioje pozicijoje. Tiesa, specialistai, taip pat, rekomenduoja pagalvę laikyti po pečiais, kad nebūtų varginamas stuburas. Dažniausiai miegantiems ant nugaros, geriausiu pasirinkimu taps vidutinio storio pagalvės, kurios neleis kaklui nepatogiai išsiriesti. Na, o jei naktimis labai dažnai keičiate miegojimo pozicijas, naudingiausia pasirinkti purias ir minkštas pagalves, kurios prisitaikys prie jūsų gulėjimo pozos. Tiesa, turintiems stuburo, kaklo problemų, dažnai keičiantiems miegojimo pozas, gali praversti ortopedinės pagalvės, kurios efektyviai prisitaiko prie kūno padėties.

Renkantis pagalves, derėtų nepamiršti atsižvelgti ir į jų užpildą. Nesvarbu ar ieškote minkštos ir purios ar plokščios pagalvės – kiekvienas užpildo tipas turi skirtingas charakteristikas, kurias naudinga žinoti prieš perkant. Vienas iš dažniausiai naudojimų užpildų pagalvėms – pūkas. Pūkinės pagalvės yra minkščiausios, puriausios. Prie šio tipo užpildo galima priskirti ir plunksnines pagalves. Tiek pūkinės, tiek plunksninės pagalvės, dažniausiai, yra gaminamos iš anties arba žąsies plunksnų bei pūkų. Plunksninės pagalvės dažnai būna kietesnės, ne taip sušyla. Tiek pūkinės, tiek plunksninės pagalvės yra natūralios, dėl to, dažnai jos būna ir brangesnės. Taip pat, natūralios yra ir iš vilnos gaminamos pagalvės. Jos puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros, vasarą vėsina, o žiemą šildo. Jos minkštos ir patogios, tačiau, gana greitai susiguli. Ieškantiems alternatyvos, puikiai tiks sintetinės pagalvės. Poliesterio užpildą turinčios pagalvės yra vienos iš populiariausių ir, dažnu atveju, pigiausių pasirinkimų rinkoje. Šios pagalvės turi užpildą, kuris savo išvaizda labai panašus į medvilnę. Tačiau, tokios pagalvės labai greitai išsiguli ir praranda savo formą. Dėl šios priežasties, tokio tipo pagalves gali tekti keisti dažniau. Dar vienos labai populiarios ir plačiai naudojamos pagalvės turi viskoelastinį užpildą. Tai medžiaga, iš kurios yra gaminama didžioji dauguma čiužinių. Viskoelastinio porolono pagalvės puikiai prisitaiko prie galvos formos, gulėjimo padėties, todėl, suteikia išskirtinį komfortą. Tačiau, jos neleidžia odai kvėpuoti kaip kitų tipų pagalves, todėl, miegant gali kaisti galva. Dažniausiai, viskoelastiniu užpildu būna užpildytos ortopedinės pagalvės.

Galiausiai, atsižvelkite ir į pagalvės dydį. Pagalvės savo dydžiu gali būti vaikiškos arba skirtos suaugusiems. Dažniausiai, vaikams skirtos pagalvės būna 40x60 cm dydžio. Tai patogus dydis, nedidelėms vaikų galvytėms. Tiesa, kūdikių pagalvės būna dar mažesnės, dažniausiai, 36x60 cm dydžio. Tačiau, pravartu žinoti, kad daugelis specialistų, kūdikiams iki 2 metų nerekomenduoja naudoti pagalvių. Suaugusiųjų pagalvės gali būti įvairių formų bei dydžių. Populiariausios stačiakampės, pailgos pagalvės, kurių matmenys – 70x80 cm. Tačiau, lygiai taip pat, plačiai naudojamos ir kvadratinės pagalvės, kurių matmenys 70x70 cm. Pagalvių dydžio bei formos pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių, o taip pat, nuo turimų pagalvių užvalkalų.

Kokybiškos ir saldų miegą garantuojančios pagalvės – didelis asortimentas perkant internetu

Nuo pagalvių priklauso miego kokybė ir mūsų savijauta, dėl šios priežasties, jas būtina rinktis atsakingai. Nuo minkštų ir purių, iki kietų ar ortopedinių – kiekvienas gali pasirinkti patogiausias, kokybiškiausias ir labiausiai tinkančias pagalves. Siūlome didelį pagalvių asortimentą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimas pagalves galėsite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Pagalvės kategorijoje šiais metais?

Pagalvės - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Pagalvės kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 1745 prekes, o kainos prasideda nuo 2.07 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Pagalvės kategorijoje?