Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.

Prime3 SAP51

(Prekės kodas: 10059659) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
4-8 d. d.
Liko tik
0 vnt.
 • Klausk apie prekę
 • Aprašymas / Specifikacija
 • Atsiliepimai (0)
 • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
10059659
Užterštas oras niekam nepadeda. Galvos skausmas, nuovargis ar alergijos yra dažniausiai pasitaikantys šalutiniai reiškiniai. Jie linkę stiprinti oro kokybės blogėjimą, ypač šildymo sezono metu. Tada kvapas, suspenduotos dulkės ir nemalonūs kvapai, išeinantys iš kaminų, viršija priimtinas normas. „SAP51“ oro valytuvas siūlo 7 pakopų oro valymo procesą, dėl kurio jis pašalina visą dulkių, bakterijų ir virusų, taip pat įvairių alergenų taršą.
Penki filtrai, kuriuose buvo sumontuotas SAP51 modelis (pradinė, šalta katalizė, aktyvuota anglis, antibakterinis ir HEPA), jonizatoriaus ir UV lempos garantuoja 99,95% suspenduotų PM2 dulkių pašalinimą (skersmuo ne didesnis kaip 2,5 μm), 99,99 % bakterijų ir virusų ir 99% lakiųjų organinių junginių, pvz., formaldehido.
Mechaninis išankstinis filtras yra skirtas visų pagrindinių kietųjų teršalų, tokių kaip dulkės, plaukai ar gyvūnų kailiai, oro valymui. Aktyvintos anglies filtro naudojimas skirtas neutralizuoti nemalonius kvapus ir lakiuosius organinius junginius. Kaip trečiasis šaltas katalizės filtras yra modernus filtras, pašalinantis anglies monoksidą, vandenilio sulfidą, amoniaką, benzeną, formaldehidą ir kitus kenksmingus lakiuosius organinius junginius iš oro. Kaip rodo pavadinimas, antibakterinis filtras turi pašalinti bakterijas, virusus ir pelėsius bei užkirsti kelią jų vystymuisi pačiame įrenginyje.
Paskutiniame filtravimo etape buvo naudojamas HEPA filtras. Jos užduotis - išlaikyti mažiausias taršos daleles, taip pat visus nemalonius ir kenksmingus kvapus ir lakiuosius junginius. Jonizatorius yra dar vienas visapusiško oro valymo sistemos elementas. SAP51 modelyje jonizacijos efektyvumas yra labai didelis - 10 × 106 jonų per sekundę. Šio sprendimo dėka prietaisas beveik visiškai pašalina neigiamą elektrinių įrenginių skleidžiamų teigiamų jonų poveikį. Teigiami jonai, kurie pritraukia bakterijas ir virusus, taip pat grybai, pelėsiai ir kiti alergenai, praranda savybes dėl jonizacijos. Neigiamų jonų prisotintas oras sukelia, kad visi mikroorganizmai patenka į žemę ir tokiu būdu nepasiekia namų ūkio narių plaučių. Paskutinis valymo etapas yra UV lempos, kuri šviesa kenkia mikroorganizmų (bakterijų, virusų, grybų) ląstelių branduoliams, naudojimas. Jis turi palaikymo funkciją, galiausiai sterilizuojantį oro srautą, kuris eina per prietaisą.
„SAP51“ oro valytuvas skirtas naudoti iki 40 m2 ploto. To priežastis yra aukštas CADR efektyvumo indeksas („Clean Air Delivery Rate“), kurio dėka jis gali tiekti iki 165 m3 išvalyto oro per valandą.
Elektroninė valdymo sistema, kurioje įrengtas SAP51 modelis, leidžia lengvai ir intuityviai valdyti valymo procesą. Oro kokybės rodiklis rodo jo kokybę skalėje nuo žalios (labai geros) iki raudonos (labai nešvarios) linijos. Prietaisas veikia trimis greičiais, kuriuos galima valdyti valdymo pulte arba nuotoliniu būdu - pagrindiniu (500 aps./min.), Terpėje (700 aps./min.) Ir dideliu (900 aps./min.). Galite patikrinti esamą greitį valymo greičio indikatoriuje, esančiame valdymo skydelyje. Svarbi SAP51 savybė yra laikmačio funkcija. Dėl to galite nustatyti, kiek laiko prietaisas veiks. Tai gali būti bent 30 minučių, ne daugiau kaip 12 valandų. Po šio laiko valytuvas išsijungs. SAP51 pasižymi mažo triukšmo veikimu. Priklausomai nuo greičio, kuriuo prietaisas veikia, jis svyruoja nuo 25 iki 40 dB. Nuotolinio valdymo pultas turi tuos pačius mygtukų rinkinius, kaip ir valdymo skydelyje. Dėl šios priežasties prietaiso valdymas yra paprastas ir intuityvus. Nuotolinio valdymo pultas maitinamas baterijomis, esančiomis komplekte.
 • 7 etapų oro valymo procesas
 • Iš anksto filtruokite
 • Šaltojo katalizės filtras
 • Aktyvintos anglies filtras
 • Antibakterinis filtras
 • HEPA filtras
 • UV lempa
 • Neigiamas jonų generatorius
 • Oro valymo efektyvumas nuo PM2,5 iki 99,95%
 • Oro valymo efektyvumas nuo bakterijų ir virusų iki 99,99%
 • Oro valymo efektyvumas nuo formaldehido iki 99%
 • Jonizuojantis efektyvumas iki 10x106 jonų per sekundę
 • Rekomenduojamas plotas iki 40 m2
 • 3 darbo režimai
 • Mažo triukšmo veikimas 25-40 dB
 • Nuotolinis valdiklis
 • Nominali galia: 43 W
 • Maitinimas: 220-240 V ~ 50/60 Hz
 • Matmenys: 33 x 18 x 50,5 cm
 • Svoris: 4,8 kg
Gamintojas
Prime3
Modelis
SAP51
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Dezinfekuoti namus svarbu ne tik koronaviruso laikais. Tai atlikti reikėtų visada, kai jūsų namų gyventojai perserga kokia nors virusine infekcija, nes kruopštus patogenų iš aplinkos pašalinimas ženkliai sumažina kitų asmenų užsikrėtimo riziką. Varlė.lt specialistai pataria, kaip dezinfekuoti namus ir į kokius daiktus ypatingai atkreipti dėmesį.

Į ką atkreipti dėmesį dezinfekuojant namus?

Kas yra dezinfekcija? Tai fizinių ir cheminių veiksmų seka, kuriuos reikia atlikti siekiant konkrečioje erdvėje išnaikinti nepageidaujamus mikroorganizmus, bakterijas, virusus. Yra profesionalų teikiamos patalpų dezinfekcijos paslaugos, tačiau savo namuose paprastus veiksmus galime atlikti savarankiškai, tiesiog svarbu žinoti, į ką būtina pirmiausia atkreipti dėmesį. Jeigu sirgote kokia nors infekcine liga arba jūsų namuose buvo sergantis žmogus, pirmiausia reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį į visus daiktus, kuriais buvo naudojamasi, ypač į smulkmenas ir visas rankenas, prie kurių buvo prisiliesta. Visus šiuos daiktus būtina dezinfekuoti.

Kokiomis priemonėmis atlikti dezinfekciją namuose?

Puikus būdas dezinfekuoti namus yra pasitelkti tokį valymo būdą, kuris vadinamas ozonavimu. Norint atlikti oro valymą ozono dėka bus reikalingas specialus įrenginys – ozonatorius, t.y. ozono generatorius. Varlė.lt specialistai pažymi, kad ozonatoriai, nors ir efektyviai valo orą, yra labiau skirti profesionaliam naudojimui, kadangi šių įrenginių naudojimas reikalauja ypatingo atsargumo.

Kaip dezinfekuoti paviršius neinvestuojant į specialią įrangą?

Namų dezinfekavimui labiausiai rekomenduojama naudoti ...

Skaityti daugiau

Oras, kuriuo kvėpuojame susideda iš daugybės dalelių. Dauguma tų dalių nėra kenksminga mūsų sveikatai, tačiau dalis gali mums ir pakenkti. Dulkės, bakterijos, virusai, nemalonūs kvapai ir dirginančios medžiagos, kurios atsiranda namuose kai kuriems asmenims gali lemti alergiją ar būti prastos savijautos priežastimi. Skaityti daugiau

Koronoviruso sukeltos pandemijos grėsmė pagal galimybes skatina dirbti iš namų. Darbo iš namų režimas nėra atostogos ar poilsis, bet toks pats darbas, kuriam reiktų susikaupti. Varlė.lt specialistų nuomone, tais atvejais, kai darbo specifika leidžia dirbti iš namų, tai padaryti galima ne mažiau efektyviai nei būnant darbo vietoje. Skaityti daugiau

Atsiliepimai
Panašios prekės
Oro valytuvas HB AP2060DW - Oro valytuvai-jonizatoriai

Oro valytuvas HB AP2060DW

 
185,99 6-9 d. d. (0)
Oro valytuvas Philips AC0819/10 - Oro valytuvai-jonizatoriai

Oro valytuvas Philips AC0819/10

 
189,89 6-9 d. d. (0)
Oro valytuvas-jonizatorius Clean Air CA-401 CA-401 - Oro valytuvai-jonizatoriai

Oro valytuvas-jonizatorius Clean Air CA-401 CA-401

 
179,99 2-4 d. d. (18)
 • Oro dezinfekavimas: Yra
Xiaomi Oro valytuvas Mi Air Purifier Pro EU - Oro valytuvai-jonizatoriai

Xiaomi Oro valytuvas Mi Air Purifier Pro EU

 
245,99
-27 %
179 € 1-3 d. d.
(96)
Jūsų peržiūrėtos prekės