Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Oro valytuvai-jonizatoriai 72

(1)
72 oro valytuvai-jonizatoriai - laiko patikrinta kokybė už prieinamą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. 72 oro valytuvai-jonizatoriai TOP pasirinkimas populiariausiųjų sąraše. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą modelį.
Rodyti daugiau
*“SB Lizingas nieko nekainuoja“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis
  • 5.0 (1)
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
245.99  €
24.60  €/mėn be pabrangimo

Oro valytuvai - švaraus ir kokybiško namų oro garantas 

Vidaus patalpose esantis oras yra sudarytas ne tik iš deguonies, bet ir dulkių, teršalų, bakterijų, virusų, kurie atkeliauja iš lauko, namuose auginamų gyvūnų, o taip pat, buityje naudojamų chemijos, kosmetikos priemonių. Daugelis tokių dalelių, sudarančių orą, yra kenksmingos žmogui, gali iššaukti įvairias alergijas, astmą. Dažnai žmonės siekdami į namus įleisti šviežio, gryno oro atsidaro langus. Tačiau, gyvenant mieste, šalia gatvių, kur nuolat zuja automobiliai, į patalpas patenkantis oras toli gražu nebus švarus. Siekiant jį išvalyti, apsisaugoti nuo virusų, bakterijų ir galimų alergenų namuose naudinga turėti oro valytuvą. Tokia oro valymo sistema, valytuvas surenka visus ore esančius nešvarumus ir suteikia orui švarą. Dažnai, oro valytuvas būna papildytas ir oro drėkintuvu. Oro valytuvai - drėkintuvai ne tik išvalo orą, bet ir padidina drėgmę. Na, o tokiu būdu namuose oras tampa gaivesnis, švaresnis. Tiesa, galima rasti ir oro valytuvų - jonizatorių. Oro valytuvas - jonizatorius veikia kaip standartinis oro valytuvas, tačiau, oro valymui pasitelkia neigiamus jonus, kurie efektyviai pašalina alergenus, išvalo orą nuo bakterijų. Visi šie oro valymo įrenginiai yra naudingi ir reikalingi, praktiškai, visiems namams. Švarus oras garantuos ne tik puikią atmosferą namuose, bet ir leis apsisaugoti nuo alergijų bei įvairių ligų. 

Kuo standartinis oro valytuvas skiriasi nuo oro jonizatoriaus?

Namuose esančio oro kokybė turi itin daug įtakos mūsų savijautai, nuotaikai ir sveikatai. Ne paslaptis, kad iš lauko į namus patenka itin daug nešvaraus, dulkių, alergenų pilno oro, kuris nei vienam iš mūsų nėra naudingas. Dėka oro valytuvų, jonizatorių, oras namuose švarus tampa greitai ir lengvai. Tačiau, ką naudinga žinoti apie šiuos oro valymo įrenginius ir kuo jie skiriasi vienas nuo kito?

Trumpai tariant, oro valytuvai ir jonizatoriai atlieka tą pačią funkciją - jie valo orą, pašalina iš jo alergenus ir nešvarumus, teršalus. Abu šie įrenginiai geba pašalinti itin mažas, mažesnes nei milimetro dydžio, nešvarumų daleles. Tačiau, skiriasi tai, kokiu principu jie orą valo. 

Oro valytuvai yra sudaryti iš vieno ar kelių filtrų ir ventiliatoriaus. Vidinis ventiliatorius traukia kambario orą per filtrą, kuris sugauna nešvarumus. Procesui pasibaigus, švarus, išvalytas oras yra grąžinamas į patalpą. Standartiniai oro valytuvai turintys HEPA filtrus iš oro geba pašalinti mažiausiai 99,97% nešvarumų, kurių tarpe yra dulkės, pelėsis, bakterijos. 

Tuo tarpu, oro valytuvai - jonizatoriai oro valymui naudoja jonų chemines ypatybes ir taip pašalina nešvarumus ir mikrobus iš oro. Jonizatoriai sukuria neigiamus jonus naudodami elektros energiją ir juos paskleidžia į patalpų orą. Neigiami jonai prisijungia prie teigiamą įtampą turinčių dalelių ore. Taip pat, neigiami jonai gali padėti sustabdyti virusų augimą ir plitimą, o ozonas, kuris gaminasi dėl neigiamų jonų veikimo, padeda pašalinti ir sunaikinti bakterijas, grybelį, pelėsį. Tačiau, teigiama, kad jonizatoriai nėra itin efektyvus šalinant didelio dydžio nešvarumus ore, tokius kaip dulkės ar kiti teršalai. Tad, jie plačiausiai naudojami siekiant apsisaugoti nuo virusų ir bakterijų.

Oro valytuvai - žema kaina perkant internetu

Oro valytuvai, jonizatoriai, drėkintuvai ir įvairius kiti valymo įrenginiai leidžia namuose mėgautis švariu ir gaiviu oru. Vieni efektyviai pašalina dulkes, kiti - padeda kovoti su virusais, bakterijomis ar suteikia orui daugiau drėgmės. Tai itin naudingi, reikalingi ir be galo praktiški įrenginiai. Siūlome platų, įvairių oro valytuvų bei garsių jų gamintojų, kurie sulaukia pačių geriausių atsiliepimų, pasirinkimą internetu, o žemą kainą - garantuojame! Akcijų metu norimą oro valytuvą galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Oro valytuvai-jonizatoriai 72 - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-6 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Oro valytuvai-jonizatoriai 72 kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Oro valytuvai-jonizatoriai 72 kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Oro valytuvai-jonizatoriai 72 kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 247 prekes, o kainos prasideda nuo 7.99 Eur